Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem már semmit nem kell félretetetni, mert ma már voltam a Ferinél és elhoztam a lámpát, az indexet és a sárvédöt. Holnap szerintem megpróbálom az összenött alkatrészeket szétszedni úgy, hogy minél kevesebb kárt okozzak és rárakni a másik sárvédöt, ami ugyan fekete és van rajta lyuk az indexnek is, de egy rohadás sincs rajta.

Legalább már egy alkatrész matt fekete!Ez is valami! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a biztonság kedvéért vettem világosságot a brinyómra, mert nem szeretném, ha kivasalna v.mi hozzám hasonló eszement! :P Szal olyan piszok erős az első lámpicsek fénye, hogy villogó üzemmódban az autók szemből folyamatosan fékezgettek, mert nem tudták mire vélni a villogást.V.mi piszokerős LED-ek vannak beleépítve.Tessik! :wub: Meg most már esetleg a rendőrök sem fognak cseszegetni emiatt.Bár nem volt velük még kalandom...........

más:

Nem tudom, hogy figyeltétek-e, azon az AMG felnis TIgrán kint van az ELADÓ!!! tábla.Csak érdekesség képpen írtam......

S, hogy kerek legyen a story, hívtam a féltengelyes embert, hogy mi a szitu, szal a rövid féltengely már készen van, de a hosszú nem fért bele a marósnak a padjába, vagy mifene.Most keres az tag másikat.Lassan 5 hete várok már rá :P

Link to comment
Megosztás:

S, hogy kerek legyen a story, hívtam a féltengelyes embert, hogy mi a szitu, szal a rövid féltengely már készen van, de a hosszú nem fért bele a marósnak a padjába, vagy mifene.Most keres az tag másikat.Lassan 5 hete várok már rá :P

Ááááá! Szóval Te vagy az a féltengelyes-corsás! :wub:

Hát ő az, aki hozza a rally-cross vagy roncsderbis autóját! :P

Kicsi a világ!

Egyébként láttam nála a féltengelyed! B)

Link to comment
Megosztás:

Jól körbenéztük. Kivülről szép, belül picit zilált de lehet, hogy csak rendetlenség volt benne. :wub:

Tavaly volt egy eladó (Monza), zöld plüss belsővel, csupán 350 e forintért, nagyon gondolkodtam rajta....., de ezt már tényleg nem tudtam volna bevállalni. Meg persze a 15 lityis fogyasztás is visszatartott. :P

Link to comment
Megosztás:

Egyébként szerintetek az gáz, hogy az orvos ma megállapította, hogy mellhártya gyulladásom van? :lol: :P :wub:

Úgyhogy most itthon kúrálom magam...

Elvileg szombatra rendben leszek! :P

-------- M á s -------

Hozzáteszem, hogy folyamatosan vigyorgok most, ugyanis nemrégen szálltam ki az új RS4-esből!

V8, 420LE, Quattro, !!!1280kg!!!

BUUUTÁÁÁL!!!

B)

Link to comment
Megosztás:

Speed!

Attól én is mellhártyagyulladást kapnék...

És tényleg nem kell mentegetőzni már előre, hogy miért nem leszel ott szombaton....mond ki nyugodtan, hgoy nem akarsz eljönni egy ilyen szarul szervezett találkozóra, ahol olcsó kis és középkategóriás romhalmazok fognak felsorakozni, és még lesz pár közte amik öregebbek a szüleidnél...ráadásul ott lesz egy halom ember akikre még csak nem is kiváncsi az ember, ott fognak kőrözni mert mind azt hiszi magáról, hogy ő a sumáker, jön valami versenyzőgyerek is de minek...- tényleg minek... :wub: :P - meg egy csomó vér is folyni fog...áááá belegondolni is szörnyűűűű...szerintem is szar lesz... :P B) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.