Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Diesel erő! :-)

Na ebben azért nem vagyok teljesen biztos, nagyon mosolyogtál mikor lenyomtam a gázpedált, pedig a te kocsidnak azért nagyobb a forgatónyomatéka. Szerintem. :P

Hátt....... nekem egészen más érzésem volt, mikor az a 240NM elkezdte tolni a hátam mögött az üléslapot! :wub:

Attól még füstölhet. Szerintem az enyém is füstöl, de még nem láttam hátulról. :P

Link to comment
Megosztás:

Na nagy nehezen sikerült felragasztani a matricát a hátsó szélvédőre! nem is jelentett nagy gondott egyik sem! Kivétel a Köralakú egyesületes! Azik a picsányi véköny karikák hát nem is tudom! lehetett volna jobb! de szerintem jol nezki! :P

SZAKEMBER-re kellett volna bíznod! :wub: :P

(valamiért nem jó a fórum órája, mert ezt a hsz.-t 13.10-kor írtam!)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap sikerült Valkai mestertől ehozni a szept 30-ára tervezett roncs autónkat!

Egy lada 1200-ről van szó,ami még önjáró,a mocija nagyon szépen jár,kár lesz érte! :wub:

Viszont a kasztnija egy rozsdaboglya!

Elhoztuk a verdát Zsoltitól és nálam tároltuk egy ideig,de úgy döntöttünk jobb helye lenne Wolfiéknál a pillangón,így engedélyt kértünk Tőle,hogy átvihessük oda!Elindultunk tőlünk a pillangóra,a régi habselyem előtt mutattam Tominak,hogy adjon a zsigcsinek,had égjen a gumi! :D

Erre Tomi a matkói sarkán nagyont fékezett és driftelve fordult be! :P Azt viszont egyikünk sem vette észre,hogy mögöttem egy jard állt!Azonnal ki is vágott mögülem és Tomit megállította!Tomi próbált úgy csinálni,mintha most ért volna haza,így megállt egy ház bejáratánál,de ez nem segített!Én lassan tovább mentem és megálltam egy utcával feljebb,de Tomi papírja nálam maradtak,szal visszamentem.

Egy fatörzs volt két határőrrel,a dolog vége az lett,hogy Tomit feljenetették,mert nem volt a ladán müszaki.

Amíg irták a papírt én visszamentem a kocsimhoz és telefonáltam egyet! :lol:

Sikerült 1 óra múlva a papírt semmisé tennem :P ,szal megmenekült Tomi a büntitől!Pedig szépen nézett volna ki rabruhában! :P

Summa summárum,az kecskeméti opel maffia keze messzire elér! B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha "normálisan" mentél volna akkor is megállítanak mivel eleve ilyen roncsokra vadásznak...

Hamarosan indul a C14SE projekt....minő szerencse a félegyházi tűzoltó parancsnoknak is C14SE mocis Astrája van és holnap viszi Ferihez vízpumpa cserére...tehát megvan a mintadarab is. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Ha mész hozzá kérdezz már rá nincs-e neki olcsón egy dizel középdobja nekem! :P

Ha minden ki odaért a Ferihez, akkor Demónak tetessetek félre egy balos A Corsa lámpát irányjelzőstől, aztán egy sárvédőt is, ugyanis tegnap Tökölre menet elszállt az egyik fékcsöve, és utolért egy Astrát. :P

Ém is hazaértem a szüretből, jó volt.Láttam érdekességeket, nemkeveset.Az egyik ilyen vad dolog az volt, mikor a feldolgozó üzemben az egyik kűfődi munkás ugy piszkálta a fogadó garatban lévő szőlőt, hogy alatta ment a csigasor.Egy rossz mozdulat, és emberünk elbúcsúzhatott volna a lábától. :wub: Szóvá is tettem ezt az egyik főnökszerű tárgynak, de süket fülekre talált észrevételem.Azt ugyanakkor Ő is elismerte, hogy nagy gáz is lehetne a dologból.

Hazaelé meg most este 2X is sikerült 110km/h-nál rénszarvas tesztet végrehajtanom az Astrával, mert először egy, az úton átrohanó, majd hirtelenmegálló tégla, majd egy ismeretlen eredetű papírdoboz bukkant fel a semmiből.Mind2X gokart módjára sikerült a manőver, pedig nagyon féltem, hogy ekkora sebsségnél gondok lehetnek.De nem lett.Mostmár legalább ezt is tudom, persze többször nem akarom kipróbálni, ha nem muszáj........

Link to comment
Megosztás:

Közben eszembe jutott még egy számomra aanyos közjáték is, mert mikor elindultunk Svadkertről, elkezdett villogni a digit üza.szint lámpája.Elvileg olyankor megy bele olyan 44-45L az eddigi tapasztalatok szerint, ezért mivel vadkerten nem volt már hajnali 1-kor nyitva semmi sem, megkockáztattam, hogy átérek még Kiskőrösre, és ott a Kakauszi féle kúton teszek bele 3e-ért.Mivel 260ft-ért adták, így sok ment bele, több, mint terveztem, de közben körbevette a verdát néhány ifyu titán, és bőszen nézegették, aztán mikor végeztem a tankolással, elkezdtek özönleni a kérdések.Milyen autó, milyen motor, milyen kipufogó, milyen optika, milyen hátsólámpa, milyen futómű, és nekem pedig dagadt a májam, nemkicsit.De ugyanakkor piszokul fáztam, és fáradt is voltam, ezért Lnézést kértem tőlük, és elindultam haza.Amikor meglátta a srác indításkor a Kadett LCD-t, végleg megfeküdt. :P

Jó volt, hiszen az autót pont ezért csinálgatom...........mint ahogy mindenki! :P

Tévedés ne essék, én a kkfházi autószerelő haveromhoz megyek akit szintén Ferinék hívnak tehát nem a kecskeméti Ferihez megyek.....ezt jól megmondtam... :wub:

Oks! B) De akkor a Tomi meg sztem a Kméti Ferinkhez megy, mert ott szoktak ilyen dolgok parlagon heverészni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem már semmit nem kell félretetetni, mert ma már voltam a Ferinél és elhoztam a lámpát, az indexet és a sárvédöt. Holnap szerintem megpróbálom az összenött alkatrészeket szétszedni úgy, hogy minél kevesebb kárt okozzak és rárakni a másik sárvédöt, ami ugyan fekete és van rajta lyuk az indexnek is, de egy rohadás sincs rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.