Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És akkor most milyen géped van?

Én egy szál gatyókában. :wub:

Itt is jó idő van.

2003-as Octavia Best 75Le,nem megy úgy mint egyX16XEL,de jobban felszerelt,fiatalabb,meg ugye Skoda.

Főnököm piszkált is érte,hogy mindig Opelom volt (összesen 3),hogy mikor veszek újra Skodát...hát most.

Link to comment
Megosztás:

2003-as Octavia Best 75Le,nem megy úgy mint egyX16XEL,de jobban felszerelt,fiatalabb,meg ugye Skoda.

Főnököm piszkált is érte,hogy mindig Opelom volt (összesen 3),hogy mikor veszek újra Skodát...hát most.

Kecsóra adtad el a vasad?

Mert én lehet villogtam neki valamelyik nap! :wub:

Link to comment
Megosztás:

2003-as Octavia Best 75Le,nem megy úgy mint egyX16XEL,de jobban felszerelt,fiatalabb,meg ugye Skoda.

Főnököm piszkált is érte,hogy mindig Opelom volt (összesen 3),hogy mikor veszek újra Skodát...hát most.

Egy Skodásunk már úgyis van, Corsarulez, és Hpety páros.

Akkor újfent üdv a klubban! :wub:

Link to comment
Megosztás:

S, jó volt? :wub:

Amúgy rákukkantottam a pályanap.com -ra, és szépen gyűlik az autókázásra vágyó Opeles nép! :P Pörgetni kell majd rendesen a dolgokat, hogy mindenki eleget tudjon menni a pályán.............

úgy számoltuk, hogy ha jó idő lesz 120-150 autó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Jóót gyűltünk ma! :wub:

Amúgy volt egy érdekes dolg, mikor délután mentünk le a családdal a szüleimhez, az Auchan előtt olyan esőbe sikerült belerohanni, hogy a felüljáróra érve a Dunaföldvári úton a lefolyó víz szabályosan fogta az autót.

Ilyet még nem éltem át ott.Érdekes volt.Pedig gyorsan sem mentem.Max. olyan 60Km/h-val.

Link to comment
Megosztás:

Voltunk a kőrösi Opelnél a 15% akció ideje alatt, hétvégén. majdnem vettünk egy H Astra Caravant! (trermészetesen ezüstszürkét... :P :P ), elég jó árat mondtak a jelenlegi gépre!

De maradok egyelőre ennél, nagyon megszerettem és hitelt se akarok felvenni megint.....

Mentünk azért vele egy karikát, de az csak 1.4 volt, és én már túlzottan is rászoktam az 1.6-ra. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nem csak ők :D :P

Mondjuk én sem gyorsulnék senkivel sem, mert röhögés akkor is lenne. :P

De legalább jóó hangosan mennél! B)

Én meg voltam ma Gubacsinál, aztán megszakértette a kartervédőm.Kissé el volt képedve, hogy miknemvannak rajta!De a lényeg lényege, hogy mosmán nem ér bele a kipuffba.És nincs kolompolás! :wub: Mert eddig ritka égő,............izé vicces hangja volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:wub: Az erő velem van! :P

(persze ezen röhög az összes GSI-s... de nem számít! :P)

Erő az nem erő hanem LE!!! Erő az Dieselekkel van ott van Nm! B)

Na jo nem nyitok vitaforumot mert ennek sos lenne vége!

(bocsi Márk de ezt a feldobott labdát nem hagyhattam ki!)

Link to comment
Megosztás:

Erő az nem erő hanem LE!!! Erő az Dieselekkel van ott van Nm! :P

Na jo nem nyitok vitaforumot mert ennek sos lenne vége!

(bocsi Márk de ezt a feldobott labdát nem hagyhattam ki!)

Néézzzük csak... melyik szóban is van benne az erő...

Newtonméter / forgatónyomaték? hm...

Lóerő? hm...

vajon melyik lehet? :wub: :P

B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.