Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Először is elénézést kérek Lightning-tól, hogy nem tudtam, hogy pontosan milyen autója is van! :P

Én is lehet kinézek.

Mikor kezdődik a "buli", mikor mentek?

Reggel 9-re megyünk.

Volt ma felétek vagy 20 ilyen kereső kocsi. :P

De lehet több... valami versenyük volt.

Akkor őket láttam én reggel! :wub:

Reggel a rendőrség oldalában a járdán állt vagy 20 autó! (ahogy Macisajt mondja)!

Csak lestem, hogy ezek meg mik lehetnek! Mindegyiken antenna, stb. Némelyiken polgárőr (vagy ilyesmi) matricázás.

Ennek viszont örülök, ha ilyet mívelnek! B)

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

Jól látom? :P :P

Az új avatarodon, hogy le lett fóliázva a géped? :wub:

Vagy csak a fényhatások miatt tűnik olyannak...... B) :lol:

Gyárilag színezett, és a fényhatások miatt tűnik ilyennek.

Szerintem ez egy nagyon jól sikerült kép az autóról, ha nem ez a legjobb eddig.

Faterom leendő nyaralója előtti úton készült a kép. Ilyen klassz füves az utca is.

Link to comment
Megosztás:

Én is nagyon köszönöm Mindenkinek aki ott volt és Blitznek is, aki nem tudott ott lenni, de az autóját elhozta nekünk! :wub: Nagggyon jól nézett ki a "vitrinben"!!! :P

tormasi15_3.jpg

És a többi autóval együtt egy egészen szép kis "társaság" alakult ki így! :P

tormasi15_4.jpg

Szerintem nagyon jól mutattak az autók!

tormasi15_2.jpg

És ami a lényeg, Tormási Úr is köszöni, hogy ott voltunk! B)

Link to comment
Megosztás:

Ma kivételesen autóval jöttem melóba a zidőjárkálás miatt.Jókaira ki, rá a kiskrt.ra, és ott döbbentem rá, hogy gyakorlatilag semmit nem látok.Olybá tört meg az autók fénye a flaszteron, hogy ihaj.Igazi feeling volt eljutni a Batthyányira, és ott át a Halasira.Hihetetlen, hogy miljen xar, ha túl korán kaccsólodik ki a közvil.

Link to comment
Megosztás:

Én még nem kapocsoltam be otthon a fűtést - egyelőre nagypulcsiban ülünk. ha nagyon fázok majd, lemegyek a kocsiba és bekapcsolom a fűtést - a benya ára megint lefelé megy! :P B)

Nem akarok pesszimistának tűnni, de sztem ez csak átmeneti! :P

Nálunk a lakásban alap 24 fok van.Egyenlőre itt senem kell fűteni......... még.......... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.