Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt az emailt írtam Darknak:

Kedves Attila!

A mai nappal szeretnék lemondani a moderátori tisztségemről, valamint az Opel-magazin webmesteri címéről, és az esetlegesen a jövőben kialakuló vezetőségi posztomról is.

Elég sokminden történt mostanság körülöttünk és körülöttem is, ezért jelentősen át kellett értékelnem a dolgokat.

A legfőbb indok a szabadidő hiánya.Egy család és gyerek nélküli ember alkalmasabbnak látszik eme feladatok elvégzésére. Nekem sajnos már nincs ilyesmire időm bármennyire is szeretném, mert annak a családom látja a kárát, és azt pedig egyáltalán nem szeretném.

A döntésem másik oka a klubbon belüli emberi tényezők, amiket nem kívánok részletezni, nyilván szemmel követted a dolgokat.

Utóbbira végképp semmi szükségem, mert a hétköznapokban is bőven kijut belőle

Tisztelettel:

Losonczi István

Döntésem végleges, a többit pedig tudjátok.A helyi csapat a jövőben is számíthat rám.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi ezt nem sokáig birtad :P

Pedig várható volt, hogy lesznek ilyenek én sajnálom, hogy nem viszed tovább. Vajon ez most kinek a nyakában marad? :P

A legfőbb indok a szabadidő hiánya.Egy család és gyerek nélküli ember alkalmasabbnak látszik eme feladatok elvégzésére.

ez pedig a világon a legnagyobb közhely meg általánosítás meg hülyeség......mitől lenne annak több ideje akinek nincs felesége/gyereke??

ugy látom kezdünk afelé elmenni, hogy személyeskedések miatt be lehet lassan zárni a boltot..... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem volt elhamarkodott döntés.

Azért sajnálom, hogy így alakult.

A döntés előzményeit leírtam már neked.Teljesen jó döntés volt szerintem.Ha átalakul majd a MOTE

( ha nem alakul máshogy, mint ahogyan az le van írva másik topicban) akkor lényegsen több feladat jut majd adott esetben a helyi klub szervezésében/irányításában is.

Jelen esetben úgy érzem még fontosabb lett az átszervezés, és a helyi klubok működésének előtérbe helyezése, egy nagy közös védőszárny alatt.

Ámen.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi ezt nem sokáig birtad :P

Pedig várható volt, hogy lesznek ilyenek én sajnálom, hogy nem viszed tovább.

Hát bizony............ bár pl. mióta bezárt a fórum, munkanélküliek voltunk! :P

ez pedig a világon a legnagyobb közhely meg általánosítás meg hülyeség......mitől lenne annak több ideje akinek nincs felesége/gyereke??

ugy látom kezdünk afelé elmenni, hogy személyeskedések miatt be lehet lassan zárni a boltot..... :wub:

A személyeskedések elkerülésére kitűnőek az ilyen közhelyek.De nekem nem a vezetőséggel van a bajom, csodálom Attilát, hogy eddig is volt türelme ehhez, amit csinál.

Minden nagyobb tali után ez van.

De nem ennyire.

Amúgy beszéltem ma a Csóka utcai bontóval, B) és belementek abba, hogy némi reklámfelület ellenében biztosítják Futó úr randalírozásához arra a napra a gumit! :lol:

Szal ez is megvan! :D

Link to comment
Megosztás:

Dénes esetleg pénteken el tudsz jutni talizni?A gookartpályás dologgal kapcsolatban sztem kellene egyeztetni.

Tegnap volt már egy megbeszélés, és alakulnak a dolgok, de a lényeg, ogy a végén minden klaffoljon.

Esetleg szombaton Tormásinál? Mert az én ótókám is ottast lesz, meg ilyenek, meg sztem Speed is kijön, mert QP nélkül nem szülinap a szülinap, meg ilyenek. :P

Pénteken Dolgozok fut a program! Szombat szerintem megoldható, 99%!!! De addigra kell a matricázás!!!:wub:

Link to comment
Megosztás:

Akkor szombaton én is kinézek 9:00 körül családostól.

Ha sikerülne kipróbálni egy Zafirát egy próbakörre az tök jó lenne.

Egy OPC-t? :wub:

Pénteken Dolgozok fut a program! Szombat szerintem megoldható, 99%!!! De addigra kell a matricázás!!!:P

Oks!Bár matrinya ügyben lehet, Tomit kellene megvárni.Vagy beszélni hugijával, hogy bevállal-e ilyesmit!

Amúgy Kacsero megoldotta az Angel Eye dolgot, igen arcátlanul olcsón sikerült hozzájutnia! :P

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Kacsero megoldotta az Angel Eye dolgot, igen arcátlanul olcsón sikerült hozzájutnia! :P

Hát azért jobb lett volna még olcsóbban B) jah...és még mindíg kell 1-et szerezni! :P

Ezt az emailt írtam Darknak....

Döntésem végleges, a többit pedig tudjátok....

Sajnálom, hogy így kellett döntened, de teljesen megértelek! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nem megy egy 1 P.K.-val? S, akkor jöhetne az a 127 eurós is.Mondjuk mivel én voltam a 2. a sorban, az lenne az enyém......... :wub:

Sajnos nem, mert azt írták, hogy nem fér bele egy dobozba a 2 pár lámpa, és a doboz nagyságát kell megfizetni, szóval, ha nagyobb dobozba raknák, akkor is ugyan annyi lenne a pk, mintha 2 dobozt küldenének! :P

De még várok akkor, hátha lesz licictes még...:P

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem, mert azt írták, hogy nem fér bele egy dobozba a 2 pár lámpa, és a doboz nagyságát kell megfizetni, szóval, ha nagyobb dobozba raknák, akkor is ugyan annyi lenne a pk, mintha 2 dobozt küldenének! :wub:

De még várok akkor, hátha lesz licictes még...:P

Értem.Akkor dönts belátásod szerint. :P

Link to comment
Megosztás:

Azért első a biztonság.

És köszi a közreműködést.

Köszi az aggódást, és persze, hogy vigyázok, tényleg fő a biztonság, de csak poén volt,a jobb oldal...

annyira azért nem vészes a rakomány nagysága, csak sok a csomag , de tudni kell pakolni :wub: :P

és nincs mit, nagyon szívesen! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.