Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltam ma kint Dugárnál, de csak az alvezérével sikerült beszélnem, mert a fővezér hajnalban ért haza ósztrijából, és éppen az igazak álmát aludta.De a lényeg, az alvezérnek tessett a dolog, és ha a Sanyi visszahív, akkor egyeztetünk majd vele.

Sztem elég jó esély van rá, hogy érdekelni fogja a dolog..............

Link to comment
Megosztás:

Egy másik topicban eléggé le lettünk írva.Pedig sztem nem csak a mi hibánkból adódott elég sok elcsúszott dolog.

Most kissé fel vagyok dúlva, és egyre inkább úgy érzem, hogy le fogok mondani a moderátorságról aztán visszavedlek én is hétköznapi klubtaggá.Nem vagyok benne biztos, hogy tágabb értelemben vett MOTE tag akarok maradni, aktívan.Dark terveivel maximálisan 1tértek, de a csapat egy pár tagjával, és azok hozzáállásával nem.Találkozok éppen elég sok értelmetlen konfliktushelyzettel az életben, nincs szükségem még itt is erre.

A helyi csapatnak és a Corsás brigádnak továbbra is szeretnék aktív tagja lenni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem a megsértödés a legjobb dolog amit tehetsz.Ugyan még mindig nem értek veled az eddigi véleményemet is fentartom,a moderálással kapcsolatban.

Nekem azzal van a gondom hogy ha lenne összetartás klubbon belül akkor olyan találkozót lehetett volna rendezni amilyet akarunk.Nem kellett volna 5-10embernek mindent megcsinálni úgy hogy a többinek eszébe se jutt hogy bármit is segítsen.Én úgy érzem hogy pont ez hiányzik a klubból,amiről szerintem szólnia kellene.Ez pedig az összetartás,összefogás.

Szerintem senki nem lett leírva :wub:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem a megsértödés a legjobb dolog amit tehetsz.Ugyan még mindig nem értek veled az eddigi véleményemet is fentartom,a moderálással kapcsolatban.

Nekem azzal van a gondom hogy ha lenne összetartás klubbon belül akkor olyan találkozót lehetett volna rendezni amilyet akarunk.Nem kellett volna 5-10embernek mindent megcsinálni úgy hogy a többinek eszébe se jutt hogy bármit is segítsen.Én úgy érzem hogy pont ez hiányzik a klubból,amiről szerintem szólnia kellene.Ez pedig az összetartás,összefogás.

A moderálás egy végtelenül hálátlan feladat, de ez ilyen játék.

Nincs sértődés, de ez a fajta hozzáállás, amit TI/TE mutattatok, tőlem távol áll.Sőt, irritál.A véleményemet privátban leírtam, nem óhajtom tovább ragozni.Mint ahogyan azt sem, hogy a jövőben NEM kívánok veletek együtt dolgozni, semilyen szinten.

Viszont Dark, Hemi és Blitz bármikor számíthat rám.

Részemről ennyi.

más:

Egész jól haladt a mai megbeszélés sztem.Van még 1-2 bizonytalan pont, de sztem jelentős része péntekre letisztul, lásd kiállítók.Holnap sztem megint kilépek Dugárékhoz, ill. a zászlókat intézem.

Mejek akkor még Csóka utcára is, hátha megér egy matinyát, vagy mittoménmit az a 4db guma+felni arra a néhány körre! :wub:

Amúgy Gubacsival meg zstem csak egyeztetni kellene, mert korábban beszéltem vele, és benne volt a buliban. :P

Link to comment
Megosztás:

Ismerek olyat, aki fel se viszi a telefont, ha valaki nem küldi a számot....
én is: én

Na igen... én meg erre azt mondom, hogy bunkóság.

Én pl. a cégtől nem tudok máshogy telefonálni csak úgy. Automatikusan nem ír ki számot, ha Vodafone-t hívok.

És ha valaki fontos ügyben hív? Nem veszed fel? Ez hülyeség! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nincs sértődés, de ez a fajta hozzáállás, amit TI/TE mutattatok, tőlem távol áll.Sőt, irritál.A véleményemet privátban leírtam, nem óhajtom tovább ragozni.Mint ahogyan azt sem, hogy a jövőben NEM kívánok veletek együtt dolgozni, semilyen szinten.

Ezt jó hogy nem nekem kellett leírnom,de osztom az állás pontodat :P :wub:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi...

A szóbeli beszélgetésünkhöz és Coupe ismételt hozzászólásához képest meglepően higgadtan reagáltál! :wub: :P

Csodállak ilyenkor! :P

Már kidühöngtem magam.Tudod, nálunk a cégnél is sok ilyen jellemű ember van, hogy hősiesen elvállalanak mindent, aztán mikor bukta van, mindenki más tehet róla.Elég nehezen tudtam elfogadni őket.

Mára már sikerült, de igyexem nem barátkozni velük.Mindenkinek jobb ez így. B)

Link to comment
Megosztás:

Már kidühöngtem magam.Tudod, nálunk a cégnél is sok ilyen jellemű ember van, hogy hősiesen elvállalanak mindent, aztán mikor bukta van, mindenki más tehet róla.Elég nehezen tudtam elfogadni őket.

Mára már sikerült, de igyexem nem barátkozni velük.Mindenkinek jobb ez így. :wub:

Kicsit el vagy varázsolva.Semmi bukta nem volt és nem is vállaltam el semmit.Miután elkezdted fényezni magad itt a fórumon akkor írtam be a véleményemet.

Ha már itt tartunk akkor,Én az ilyen jellemtelen embereket nem szeretem akik igérgetnek,de semmit nem csinálnak.Pista legalább beismerte és bocsánatot kért.Amit most csinálsz amiatt érzem úgy hogy ennek az egésznek nincs értelme.

A moderátorkodás tényleg rossz dolog,de nem hiszem hogy a téged ért konfliktusokat ki kell törölni,hogy esetleg mások ne lássák.Ráadásul szerintem a mostani hozzászólásod durvább volt mint amit én anno mondtam,tehát a Te elveid szerint ezt is ki kellene törölni :P

Link to comment
Megosztás:

Aki meg van csúszva magától, az te vagy.Én sztem nem vállaltam el semmi olyat, amit ne tudtam volna megcsinálni.A listát még a mai napig nem küldtétek el, szal nincs miről beszélni..............

A további "beszélgetést" pedig szívesne folytatnám a GSi chatben, ha már életrehívtátok.

Nem szívesen tenném megint vitafórummá a kmétit hüleségek miatt, remélem megérted.Már hogyne értenéd :wub:

A köv. Blitzen pedig jobban meg kell beszélni az elvégzendő feladatokat, és akkor nem, lesznek ilyen félreértések, hogy ki mit ígért, és mit nem csinált.

Nem kell lista, de kell egy feladatkiosztás.Utána számon lehet kérni, hogy ki mit ígért, és mit nem csinált meg.

Lehet személyeskedni is, de nincs értelme.Attól még nem lesz jobb, senki sem lesz szebb/okosabb/menőbb.

Link to comment
Megosztás:

Amiket itt egymás fejéhez vágtatok, elég csúnya dolgok! (éppenséggel ki is moderálhatnám őket, mert személyeskedés jellegű)

Nem lett volna jobb ezt privátban elintézni?

Én azt mondom, tanulni kell az esetből, és jobban szétszórni az információkat, ill. jobban érdeklődni. :wub:

Azt kell mondjam, mindkét fél hibás valahol. Nem?

ui: PÜ-ben reagáljatok, ha akartok. :P Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Na ez szép! Tök jo hogy ez igy megy mindenhol, ugyan ez van itt nalunk az egyetemen ha elvallal az ember valamit és nem ugy sikerül akkor azonnla le van osztva!

Nincs értelme ezen vitetkozni. ÉnWolfit ismerem tudom milyen ember. Coupe teged nem ismerlek ugyhogy nem is mondok véleményt! Csak annyi hogyha az Kecskeméti régi alapito tagjai nem azok lennének akik akkor sehol se tartana a dolog de szerintem meg lehet nezni példat lehet venni a kecskemétiekről!Tudom hazabeszélek mert én is Régió tag vagyok, de nem azert vagyok tag mert olyan szar!

A masik dolog hogyha az embert bedobjak a mélyvizve és azonnal egy nagyszabasú rendezvenyt kell kordinálni akkor azért néha elsülyed az ember de előbb utobb megtanul uszni!

Nincs értelme azon vitatkozni hogy ki mit rontott el hanem azt kellen megbeszélni hogy hogyan legyen megoldva az a dolog ami most nem sikerült, és talán jövöre nem fog megtörténni!

Mielött fejemhez lessz vagva hogy miért szolok bele elötte szolok hogy fölösleges, az én szavam nem sokkal ér többet a nullánál csak egy vélemény volt egy klubbtagtol!

Üdv Dénes

Link to comment
Megosztás:

Dénes esetleg pénteken el tudsz jutni talizni?A gookartpályás dologgal kapcsolatban sztem kellene egyeztetni.

Tegnap volt már egy megbeszélés, és alakulnak a dolgok, de a lényeg, ogy a végén minden klaffoljon.

Esetleg szombaton Tormásinál? Mert az én ótókám is ottast lesz, meg ilyenek, meg sztem Speed is kijön, mert QP nélkül nem szülinap a szülinap, meg ilyenek. :wub:

Link to comment
Megosztás:

A köv. Blitzen pedig jobban meg kell beszélni az elvégzendő feladatokat, és akkor nem, lesznek ilyen félreértések, hogy ki mit ígért, és mit nem csinált.

Nem kell lista, de kell egy feladatkiosztás.Utána számon lehet kérni, hogy ki mit ígért, és mit nem csinált meg.

évek óta minden találkozó, meg rendezvény meg minden végén ez a konkluzió.....még egyszer sem jött igy össze

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.