Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Majd ha mindenki úgy akarja akkor beszélünk kicsit a MOTE-t érintő változásokról is.

Kaptam én is mailt tegnap, és olyasmi volt az első gondolatom, hogy akkot tul. képpen a MOTE egy amolyan "holding" szerű dologgá alakul át.Vagy rosszul értelmezem?

Viszont akkor elvileg életre kel egy Kecskeméti Opelklub is?Mert a S.vadkerti találkozót már "ők" szervezik, ha jól láttam! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék mindenkitől elnézést kérni a tegnapi bunkó lelépésem miatt.

Egyben javasolnám, hogy a következő megbeszélés, már ne az utca sarkán legyen.

Semmi gond, mondta Wolfi, hogy nehéz napotok volt.

Egyetértek azzal, hogy ne az utcán beszéljünk erről a témáról.

Valszeg a pénteki meet hangulata miatt nem akart a társaság levonulni a malomparkolóba :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nem kellene keresnünk v.mi klubhelységet???

Amúgy Demó is telefonált kb. olyan 22:00 körül, hogy hol vagyunk, mert eljött Kmétre, de a szokott helyeken nemtalált a senkitsem.Mondtam, hogy elég korán kezdtünk, aztán így hamarabb lett vége is a dolognak.

Én pl. akkor már éppen 1/2 álomban voltam.

Szeretnék mindenkitől elnézést kérni a tegnapi bunkó lelépésem miatt.

Egyben javasolnám, hogy a következő megbeszélés, már ne az utca sarkán legyen.

Megbocsátok. :wub: 2 üveg Cappy, a multisból.De mivel még lógok 1gyel, így beérem 1gyel is! :P

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Demó is telefonált kb. olyan 22:00 körül, hogy hol vagyunk, mert eljött Kmétre, de a szokott helyeken nemtalált a senkitsem.Mondtam, hogy elég korán kezdtünk, aztán így hamarabb lett vége is a dolognak.

Volt a tesco után "illegális gyorsulás", Demo helytállt rendesen :P :P B)

Odavert jócskán mindenkinek, egyik kék hondás alig tudta feldolgozni az történteket :D , Dávid az A8-al nem állt ki ellene, a Merci ML320 se, a mondeo 2,0-t mint a szart otthagyta, a végén jött egy srác egy Renault Megane II Sport-tal 2,0 Turbo!, de az 1,4i :lol: odavert szintén :wub:

Szóval zajlott az este, köszönjük Demo :P

Link to comment
Megosztás:

Volt a tesco után "illegális gyorsulás", Demo helytállt rendesen :P :P B)

Odavert jócskán mindenkinek, egyik kék hondás alig tudta feldolgozni az történteket :P , Dávid az A8-al nem állt ki ellene, a Merci ML320 se, a mondeo 2,0-t mint a szart otthagyta, a végén jött egy srác egy Renault Megane II Sport-tal 2,0 Turbo!, de az 1,4i :lol: odavert szintén :wub:

Szóval zajlott az este, köszönjük Demo :P

Büszkék vagyunk rá! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

El tudna valaki ugrani Kecskeméten egy spoilerért? :P A Duen-en hirdetik (20/263-8212)

Jó lenne minél előbb (esetleg még ma :wub: ), mert már valaki más is pályázik rá!

8000-et kérnek érte, egy Fastra Caravan tetőspoilerről lenne szó. Apósom csütörtökön megy Kecsóra, akkor el tudna menni érte.

Pár óra mulva leszek megint gépközelben!

Üdv!

ivannorbi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

El tudna valaki ugrani Kecskeméten egy spoilerért? :P A Duen-en hirdetik (20/263-8212)

Jó lenne minél előbb (esetleg még ma :wub: ), mert már valaki más is pályázik rá!

8000-et kérnek érte, egy Fastra Caravan tetőspoilerről lenne szó. Apósom csütörtökön megy Kecsóra, akkor el tudna menni érte.

Pár óra mulva leszek megint gépközelben!

Üdv!

ivannorbi

Én elmennék érte,de a szülöknek oda adtam ma a gépsast,szal nem tudok menni ma estig sehova! :P

Link to comment
Megosztás:

Úúúúristen!!!! Hát ez eszméletlen gagyi!!!! És ráadásul a videóklip hamarosan jön. Szörnyű! Nem elég, hogy az egész rózsaszín, még ez a szöveg is. Az egész tiszta édi-bédi szleng, amit úgy rühellek! Johnny hallgasd meg te is, akkor legalább szinkronban hányunk...

Láttam vazee,bár ne tettem volna! :P

Ahogy Johnny Crunch mondaná: ez olyan zene,amitől anyád is teljesen becsavarodik.Mondom itt a poénokat anyátokról,pedig mindenki tudja,hogy csak egy szánalamas kurv@ és csak törpék dugják! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

El tudna valaki ugrani Kecskeméten egy spoilerért? :P A Duen-en hirdetik (20/263-8212)

Jó lenne minél előbb (esetleg még ma :wub: ), mert már valaki más is pályázik rá!

8000-et kérnek érte, egy Fastra Caravan tetőspoilerről lenne szó. Apósom csütörtökön megy Kecsóra, akkor el tudna menni érte.

Pár óra mulva leszek megint gépközelben!

Üdv!

ivannorbi

Beszéld le vele, én holnap ráérek és elugrom érte.

Akármikor jó napközben.

Ha nem leszek gépnél, csörizz az eredménnyel: 70/56-73-798

Link to comment
Megosztás:

Már régen röhögtem ennyit. :P

Volt a tesco után "illegális gyorsulás", Demo helytállt rendesen :P B) :lol:

Odavert jócskán mindenkinek, egyik kék hondás alig tudta feldolgozni az történteket :P , Dávid az A8-al nem állt ki ellene, a Merci ML320 se, a mondeo 2,0-t mint a szart otthagyta, a végén jött egy srác egy Renault Megane II Sport-tal 2,0 Turbo!, de az 1,4i :D odavert szintén :wub:

Szóval zajlott az este, köszönjük Demo :D

Nincs mit, nekem is nagyon tetszett.

Sokkal jobb volt, mint legutóbb mert akkor már nem mert senki kiállni ellenem. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.