Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kérnék mindenkit, hogy a fentebbi témával kapcsolatos esetleges véleményét privát üziben oldja meg, mert igaszságtalan dolog lenne a szervezőkkel szemben, ha megint vita kerekedne, aztán pedig elkezdenénk egymás mellett elbeszélni.Főleg megint nálunk, ebben a topicban.Már volt elég, semmi szükség rá.

Minden ilyen hozzászólást töröni fogok nem csak innen, hanem másik topicokból is.

Én NAGYON jól éreztem magam, és csak megköszönni tuom minden szervezőnek ezt a lehetőséget, hogy ott lehettem.

más:

Ma reggel kissé furi volt felkelni hajnali 5-kor, mert tegnap akkor feküdtem le, és hogy is mondjam........ kissé fel vannak borítva a dolgok! :wub:

Szal én is úgy voltam, hogy elég nehezen vettem észre, hogy melyik bolygón vagyok! :P

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel kissé furi volt felkelni hajnali 5-kor, mert tegnap akkor feküdtem le, és hogy is mondjam........ kissé fel vannak borítva a dolgok! :P

Szal én is úgy voltam, hogy elég nehezen vettem észre, hogy melyik bolygón vagyok! B)

Szintén zenész, nekem se volt semmi kedvem felkelni és melóba jönni... :P

Az bizti , hogy a hétvége nagyon jó volt... :lol: Jó kis csapat jött össze szerintem... :D

Az előzőekhez csak annyit, hogy bocsi... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Most dolgozom de majd írok én is pár sort. :P :wub:

Én nem írok, megbeszéljük személyesen. Vagy msn-en.

A buli jó volt, de legközelebb nem fogok ennyit vedelni.

Az elszámolást a kajával kapcsolatban meg én is várom.

Fényképeket még nem látták otthon, majd délután.

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap délben átmentem Balatonszepezdre fateromékat meglátogatni. Ettem balatoni fogassüllőt amit apu fogott, fincsi volt.

Megnéztünk 3 nyaralót, remélem összejön neki, hogy megvegye az egyiket.

Az utolsó volt a legjobb helyen, nagy kerttel, hatalmas, árnyékot adó fákkal. Ha ezt sikerül megvennie (holnap kiderül, neki is ez tetszik) akkor jövő nyáron mehetünk oda szekcióbulit tartani.

Képet majd délután tolok fel.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kár egymásnak ugorni.

A klubvezetés ( amibe magamat is beleszámítom, bár nem lettem megválasztva ) hamarosan összeül azokkal együtt, akik keményen dolgoztak a találkozó lebonyolításán, és majd utána röviden! értékeljük a bulit.

Mindenesetre ennyien nem tudunk még egyszer megszervezni egy ekkora találkozót.

Link to comment
Megosztás:

A költségeket megbeszéljük Szerdán , vagy Pénteken a CP-ben... B) ...szerintem... :P

Úúúbázzz! :lol: Ez mán nem sok jóra utal! :P De hátha lesz a jányoknál abból a jófajta cukor nélküli citromos teából! :P

Ma belenéztem a forgalmiba, és szembesültem a ténnyel, hogy szerdán vihetem műszakira+zöldkártyára a fehéret.

Niccsa semmi bajasenem, de azért a hátsó telókat holnap cserézem.Ugyanaz lesz benne, mint elöl.SACHS gázos verzió.Az Izsáki úti Ópelbótba' :D 12100 péézt kérnek érte pro/stück.Sztem baráti.............. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez mánn okés is! :P Amúgy tegnap délután meg bele voltam feledkezve a hátsó lengéscsillapítók cseréjébe, azért nem hallottam, hogy csörizik a telefonom.Kissé be voltak rohadva a csavarok már, mert még a gyári telók voltak alatta, és a 190e.km meg is látszott már.Pl. abszolútt nem csillapítottak semmit. A jobb hátsó könnyen kijött, de a bal oldalival szívtam egy nemkicsit, mire le bírtam flexelni a tetejéről a csavart! :P Tudom kissé drasztikus megoldás, de máshogy nem jött le.Ez van.Mos ugyanolyan SACHS gázos leg.csillapítók vannak alatta, mint elöl.Kissé furományos, hogy misoa keménység lett úrrá a hátsó futóművön.Döbbentem nemkicsit.

Amúgy az Izsáki úton vettem, és 10300ft-ot fizettem/stück.Sztem erőteljesen baráti az ár............... :wub:

Ma meg viszem műszakira+z.k. .........

Link to comment
Megosztás:

Ma sikeresen leműszakizott+zöldkártyázott az Astra.Voltak gondok a Co-val, amit felettébb érdekesnek tartok, de majd kikérem a hozzáértők véleményét, hogy mijamanótól lehet.A megengedett érték 0.3, nekem meg nem akart 0.55 alá menni.A többi érték viszont jó volt.Érdekes................. :wub:

Viszont kellőképpen körbejárták, tessett nekik a Kadett LCD, mert mifelénk nem sok verda rohangál ilyesmivel.A fékpadra állásnál kisit odaverték a kartervédőt, de ezt elsőre nem tudták, így kellőképpen elfehéredtek, csak én mosolyogtam egy sort. B) Az elfehéredésen! :P Aztán megnyugtattam őket, hogy NO PARA! :lol: Amúgy minden a legnagyobb rendben volt fékileg, futóművileg.Végülis még szép, hiszen idén lett ölég sok alkatrész cserézve a fehérben is......

A vizsgabázist vezető emberkének a fia szintén Opeles, neki pedig egy 1978-as szervízkönyves E Rekordja van, 120e.km-rel.Ha eső esik, a srác képes inkább gyalog menni, csak a kocsi el ne ázzon.

Kiszúrták a MVOK-os logót a hátsó szélvédőn, így Blitz tel.számát is meg tudtam adni az úriembernek.

Ennyi volt a mai történés.

Jah, a zöldkártya, hála a korszerűnek mondható gyújtásnak, meg minden ilyen xarnak, közel 10e.ft volt. :P

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősnek kellene ez a műanyag vacak.

Dehogy veszek astrát :P :P :D

úgy néz ki meglesz a donor a hétvégén vagy jövő hét elején, hát nem valami szép (bordó :wub: ), van egy két pityputy rajta, de már nagyon köll valami taliga B)

Nincsen donor pityputy nélkül! :lol: Nah, ha meglesz, akkor recsegj, és majd jóól megszakértjük! :P

Az avatarból nem engedek, szal légyszi,légyszi, légyszi......................

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.