Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Endyka, te hogyhogy nem tudtál Blitzre jönni?

Nyaraltam...több kevesebb sikerrel..az enyhének nem nevezhető problémák ellenére jól éreztük magunkat!! Leírtam a Feszültség levezetésben... :wub:

De Jövőre szeretnék menni a BW-re! Na, meg a Demó gépsast is látni szeretném, de erre szerintem Kecsón előbb lesz lehetőségem...jövőhéten lemegyek..szeretnék! :P

Link to comment
Megosztás:

Jó volt veletek "táborozni" :D bár kajakra úgy éreztem, hogy elmentem fax nélkül baxni, mert a sátoron, és némi ruhán+ágyneműn kívül szinte semmit nem vittem.Szerencsére Paja és Johnny is lényegsen felkészültebb volt nálam, és sztem Maja asszonyság keze is erőteljesen bennevolt a dologban, ezért míg mások a pinzát rágták, mi tárcsán sütöttünk, és marhapörit ettünk.

Johnny, utállak, amiért belecsaltál a Balatonba, ugyanis asszem arcüreggyuszim elkezdte a szezonális munkáját, szal tavaszig bizti kitart! :P

Tomi! ..............reménytelen eset! :P

Joee és Reni, ti aztán amolyan igazi bulihuligánok vagytok! :P

Én nagyon jóól éreztem magam most a BW-n, remélem jövőre is lesz, és én is felkészültebben fogok érkezni, pl. kajailag! :D

Isti és Moncsi is aranyosak voltak, bár sztem a sörlocsolós dolgot egy darabig Moncsi emlegetni fogja! B)

Demó!...........a megoldás: kulcstartó! :D

Asszem majd megest kapunk a po......... arcunkra, hogy klikkesedtünk!De mentségünkre legyen szólva, hogy mássenem nagyon jött oda barátkozni hozzánk, tisztelet a kivételnek.

Gepárd: :P Mennyibe is fog kerülni a hallgatás? Van nálam olyan érdekes fotó, amikor kb. azon filózol, hogy most éppen melyik bolygón lehetsz! :lol: Mindez reggel, és ébrdedés után max. 5 perccel történt! :lo:

Hát............ asszem ennyi. Nagyon klassz buli volt, remééem jövőre mindenki el tud majd jönni hosszúra is.

Nagyon királyságos kis csapat vajunk.Szerintem........... :wub:

Link to comment
Megosztás:

Van nálam olyan érdekes fotó, amikor kb. azon filózol, hogy most éppen melyik bolygón lehetsz! :wub: Mindez reggel, és ébrdedés után max. 5 perccel történt! :lo:

Szerintem, nem kell azt a képet annyira titkolni...nyugodtan felteheted... :P :P B)

Kérem ez egy nyilvános fórum! Vagy Mrs Gepárd nem látja?

Tomi, én úgy tudom, hogy nem nyilvános már a fórum! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, hogy nem mentem oda hozzátok, sátorállítás közben, sátorbontás közben, szlalom közben, szépségverseny közben, stb,stb mert más dolgom volt :wub:

Az hogy külön vagytok a Ti bajotok szerintem ezért senki nem fog szólni :P

Viszont Én csalódtam a kecskeméti csapatban,nem igazán vettétek ki a részeteket a beígért segítségből.Amikor meg segítettetek akkor meg pont nem volt rá szükség(szlalom).Jól esett volna ha legalább vasárnap délelött megkérdezitek hogy esetleg valamit kellene e segíteni.Itt be is fejezem csak gondoltam azért megosztom veletek a véleményemet. B) :P

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, hogy nem mentem oda hozzátok, sátorállítás közben, sátorbontás közben, szlalom közben, szépségverseny közben, stb,stb mert más dolgom volt :wub:

Az hogy külön vagytok a Ti bajotok szerintem ezért senki nem fog szólni :P

Viszont Én csalódtam a kecskeméti csapatban,nem igazán vettétek ki a részeteket a beígért segítségből.Amikor meg segítettetek akkor meg pont nem volt rá szükség(szlalom).Jól esett volna ha legalább vasárnap délelött megkérdezitek hogy esetleg valamit kellene e segíteni.Itt be is fejezem csak gondoltam azért megosztom veletek a véleményemet. B) :P

Töröltem,mert nem akarok vitát! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok beleszólni mert nem tisztem...ezért inkább nem is teszem...

De elgondolkodtató a dolog az biztos.... :wub:

Késő...én már elolvastam... B) :P :D Jössz egy sörrel és akkor tartom a pofám... :P

Szerintem mindkét oldal elgondolkozhat,de most részben nektek adok igazat!

A sört pedig beverjük leközelebb is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindkét oldal elgondolkozhat,de most részben nektek adok igazat!

A sört pedig beverjük leközelebb is! :wub:

Ez föként nem neked szólt,igazából nem láttam hogy mit írtál és tényleg nem akarok vitatkozni,egy szót se szólnék ha nem igértétek volna be :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.