Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

sziasztok!

nyuszifül hamarosan kecskemétre ér,és azzal a kéréssel fordulna hozzátok,hogy vki meg tudná-e nézni a kocsiját? kigyulladt egy hosszú autópályamenet után a motordiagnosztikai lámpa.szóval hogy ha felhív benneteket,vki rá tudna-e lesni,hogy-e vmi baj?

köszi az ő nevében is! :wub:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nyuszifül hamarosan kecskemétre ér,és azzal a kéréssel fordulna hozzátok,hogy vki meg tudná-e nézni a kocsiját? kigyulladt egy hosszú autópályamenet után a motordiagnosztikai lámpa.szóval hogy ha felhív benneteket,vki rá tudna-e lesni,hogy-e vmi baj?

köszi az ő nevében is! :wub:

Itt már ilyenkor csak Bazsi segíthet! 0630/236-90-41

Link to comment
Megosztás:

Itt már ilyenkor csak Bazsi segíthet! 0630/236-90-41

Hát igen, csak Ő viszont nem kecskeméten van! :wub:

De végül is attól függ merről jön Nyuszifül, mert Nyárlőrincen lakik Bazsi, és ha Békéscsaba felől jön, akkor útba is esik! vagy esetleg arra megy kecsóról!

Szerintem...:P

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, csak Ő viszont nem kecskeméten van! :wub:

De végül is attól függ merről jön Nyuszifül, mert Nyárlőrincen lakik Bazsi, és ha Békéscsaba felől jön, akkor útba is esik! vagy esetleg arra megy kecsóról!

Szerintem...:P

öööö horvátország felől :P

az autós mekiben vanna perpill.

sztem csak picit túlmelegedett a katalizátor,vagy vmi érzékelő,mert délután háromkor mikor beszéltem vele,azt mondta,5 órája nyomják egyfolytában,pályán B)

Link to comment
Megosztás:

öööö horvátország felől :wub:

az autós mekiben vanna perpill.

sztem csak picit túlmelegedett a katalizátor,vagy vmi érzékelő,mert délután háromkor mikor beszéltem vele,azt mondta,5 órája nyomják egyfolytában,pályán :P

Hát nem tudom,mert én is hosszú utakon járok, de nem szokott azért ilyen problémám lenni, mert egyfolytába jövök 900 km-ert,és szintén pályán nyomom! Tehát nem valószínű, hogy ez lehet a baj oka!De lehet, annyira nem értek hozzá! Jobb ha megnézi azért 1 szaki! Szerintem! :P

Link to comment
Megosztás:

sztem már csak itthon debrecenben fogom elvinni egy hibakódkiolvasásra...

anno nekünk is volt ilyen,más benzines autóval,hogy hosszan ment nagy tempóval,és vmi kábel nagyon átmelegedett,a hibakód szerint.kitörölték és kész.

sztem az lehetett,hogy mivel ő gyakorlatilag csak városban használja,a full terheléses autópályamenet megizzasztotta kicsit...

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam egy helyen, és mit látok?Azt a Golf IV-et, ami anno Berlinát kisit megijesztette a TSCO parkingban, mikor fényképezkedtünk.A hangja alapján VR6-nak tituláltuk, de ma ki lettem ábrándítva, mikor megláttam.Az egy R32-es(3200ccm V6/240LE).Szal nem kispályás gép! Csak lestem! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam egy helyen, és mit látok?Azt a Golf IV-et, ami anno Berlinát kisit megijesztette a TSCO parkingban, mikor fényképezkedtünk.A hangja alapján VR6-nak tituláltuk, de ma ki lettem ábrándítva, mikor megláttam.Az egy R32-es(3200ccm V6/240LE).Szal nem kispályás gép! Csak lestem! :wub:

Gratulálok a fogyasztásához! :P

Azért Demót megnézném mit alkotna vele szemben! :P

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok a fogyasztásához! :wub:

Azért Demót megnézném mit alkotna vele szemben! :P

Már mesélte egy gyerek, hogy beállt a Nürnburgringen egy R32 mögé az XE-s Corsájával és a Golfos kicsit meglepödött, hogy nem bírt meglépni. :P

De még nem sikerült olyan kocsival találkozni az utakon, aminek legalább esélye lett volna. Nem tudom, hogy hová tüntek a környékröl a gyors kocsik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.