Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok...tegnap két kecskeméti csajszi volt lent nálunk bulizni, úgy látom azért arrafelé is sejtenek valamit a lányok :D

S ide jöttek pasit keresni, mert hogy állítólag otthon nem találnak... :) :D Mit szóltok ti ehhez? :unsure:

Szóhoz sem jutunk!

Küld be Őket nyugodtan a CP-be péntek este! Majdcsak ránktalálnak! :) :D

Csak Tominak nem kell Őket bemutatni! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel mikor jöttem melóba, a buszállomás magasságában a Kurucz krt.-on elhúzott mellettem szirénázva 2 mentőautó.Utána hallottam a hírekben, hogy elég komoly frontális karambol volt a 44-esen.

Nem tudom, hogy hány embernek kell még OTT megsérülnie, meghalnia, hogy az illetékesek belássák, az egy igen nagyforgalmú út, és már régen ki kellett volna alakítani azt a 4 sávot.Szemben a jelenlegi 2, igenxar úttal. :unsure:

Hát sajnos megint frontális karambol volt! :)

A balesetek topikba beraktam!

Link to comment
Megosztás:

A 44-es a ceglédi út? Egy párszor már jártunk arra idén, tényleg pocsék az út, sok helyen tele van pakolva 60-as táblákkal.

És ha jól emlékszem, majdnem nyilegyenes, tehát száguldásra csábít.

Nem, nem, a 44-es a békéscsabai.

De a ceglédi (441-es) is megér egy misét.

Link to comment
Megosztás:

Ha ma nem haladok egyedül a motor berakásával, akkor a holnapi meet nálam lesz megtartva, aztán eszünk-iszunk, és persze bexarunk, mire berakjuk a motort! :unsure:

Egyébként beszélgettem tegnap a Kullai Karesszal, és mondta, hogy a yardok nagyon be vannak mostanság indulva az éjszakai száguldozókra, olyan hajnali kettő körül szokták ellepni a várost, és mindenhol igazoltatnak.Szal éjszaka nagyon nem kell majd száguldoznom a kicsikocsival.Vagy DE! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam bicajjal gyúrni és Kacsero kolléga nyissa ki a szemét bitte-danke!

Bocsi nem láttalak, biztos nem volt matricázva a járgányod! :D :)

Meg különben is, TE bicajjal! Tényleg kár hogy nem láttalak! :unsure: :) :D

Ha ma nem haladok egyedül a motor berakásával, akkor a holnapi meet nálam lesz megtartva, aztán eszünk-iszunk, és persze bexarunk, mire berakjuk a motort! :lol:

Részemről rendben! :D

Link to comment
Megosztás:

Mégis mikor, és merre gondoltad?Mert azért elég nagy a város! :wub:

Estig melózom, utána ráérek.

Wolfinál is van egy adag, addig azt is lehetne osztogatni.

És merre, főleg a pihenőövezetekben ahol opelt látunk. Széchenyiváros, Hunyadi, Vacsiköz, meg a centrum. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Végtelenül hálás vagyok Pajának, mert önzetlen segítségével kb. 20 perc alatt beemeltük a motort a Corsa orrába tegnap este.Nem volt semmi, de most minden klaffol, és ha mindenki úgy akarja, akkor jön Demó is este, aztán megcsinázza a villanyász szakaszt is, úgyhogy véleményem szerint jövő 7n már én is csak a féltengelyre fogok várni, hogy használhassam a kiasutót.

Paja, még1X 1000 hálás köszönetem neked a segítségért!!!!!!!! :wub:

Link to comment
Megosztás:

van egy egészséges hasmenésem valami szilvafélétől, ma inkább nem rajzolnék az üléskárpitra

Gepárd: ha még nem kaptál, a napokban kapsz a megadott postacímedre egyenlőre egy Unix kártyát,

aztán még néhányat,

ezekre a további kártyákra milyen kép vagy logó kerüljön?

szeretem a gyümölcsöt

Link to comment
Megosztás:

Gepárd: ha még nem kaptál, a napokban kapsz a megadott postacímedre egyenlőre egy Unix kártyát,

aztán még néhányat,

ezekre a további kártyákra milyen kép vagy logó kerüljön?

Eddig még nem jött, de mostanában amilyenek a postaládák nálunk.....

Lehetne MOTE/MVOK?

szeretem a gyümölcsöt

Mi délelőtt szilvalekvárt főztünk, egyelőre nincs hasmars.

Link to comment
Megosztás:

Végtelenül hálás vagyok Pajának, mert önzetlen segítségével kb. 20 perc alatt beemeltük a motort a Corsa orrába tegnap este.Nem volt semmi, de most minden klaffol, és ha mindenki úgy akarja, akkor jön Demó is este, aztán megcsinázza a villanyász szakaszt is, úgyhogy véleményem szerint jövő 7n már én is csak a féltengelyre fogok várni, hogy használhassam a kiasutót.

Paja, még1X 1000 hálás köszönetem neked a segítségért!!!!!!!! :P

Ez a legkevesebb... :P

Ja én Paja vagyok ám... :wub:

Link to comment
Megosztás:

voltam kint a veteránbörzén, kint volt a Sáfár Józsi bá is a Mantával, pöpec gyári ülések vannak benne, meg találkoztam a MEOE-s Nagy Istvánnal, (tőle kaptam a kutyám), mikor még a Tormásiéké volt a zöld meg akarta tőlük venni, csak akkor még nem volt eladó...

azt kell mondanom, hogy a Tormási új logója egyszerűen szar!

javaslom a régit logójukat használni, mert ez az új nagyon gáz.

T egy négyszögben: tanulóautó, nem vették észre, hogy a T betű már foglalt?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.