Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap esti "gyűlésünkkel" kapcsolatban, Opel16V Gabi nagyon szívesen eljön, és elhozza a versenygépet, s a bemutatókörök elöl sem zárkózott el.

Viszont a tűzoltóság keményebb dió, oda amolyan parancsnoki szinten kellene kapcs. de holnap még elengedek egy telefont, és ha nem jön be, akkor v.ki másnak kellene kopogtatni azon a képzeletbeli ajtón.......

Link to comment
Megosztás:

Kedves cartársak: igaz, hogy már betettem az eladó cuccok rovatba is, de azért ide is leírom, hogy maradt a Corsából egy szett nagyon szép vasfelni téli gumikkal plusz a hozzávaló nagyon szép dísztárcsák.

nem tudtok valakit, akinek ilyesmire lenne szüksége? (13-as méretű) .Nem sokért adnám, de ebből finanszíroznám az Astra új szemeit (nem éndzsölájz, hanem sima, esetleg Enjoyosan füstszínű....).

Link to comment
Megosztás:

Hello skacok újra köztetek mint vérbelo Opelos! meglepinek el akartam ma menni de 9 re értem haza fehérvárrol igy csak maradtak a képek de abol sincs sok majd holnap csinalok párat!!!

Szeva Bubu! Gratula a verdához! Csini darabnak tűnik!

Mesélj! Mit lehet róla tudni?

Link to comment
Megosztás:

Szeva Bubu! Gratula a verdához! Csini darabnak tűnik!

Mesélj! Mit lehet róla tudni?

Neked nem vagyok BUBU: :unsure:

Azt lehet rola tudni hogy egy 2005.10.28. darab 1.7 CDTI motorral Enjoy felszereltség+ tempomat, Mp3-as gyari radio, bőrlormány, komfort üllés, színrefujt díszlác meg hűtőrács,

Magyarországi az auto 54000km van benne ami nem kevés de legalabb ez tényleg ennyi! hat KB ennyi amit tudok róla mondani!

Link to comment
Megosztás:

Demó tegnap jól megautókáztatta a bandát! :D Én nyúl voltam, nem mertem beülni mellé.Majd hamarosan, a sajátba. :D Jó sok próbálkozóka akadt, aki szerette volna legyorsulni a kicsi, és szakadt külsejű Corsát, és láss csodát! :D Nem bírtak még a közelébe sem menni, mert olyankor Demó vissza 2, és padló, és agyőőő! :lol:

Aztán meg a HVCS-k gyenge próbálkozása az Illegalstreetracing-ra is érdekes volt.Mire odaértünk a fényképezkedésből, addigra Demó már unatkozott! :D Elvert mindenkit! :D Vajh' mijé? :) :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.