Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Vazze a Coupét?

Na jóóóó... kicsit sunyi voltam! :unsure:

Az nem mondtam, hogy a CÉG AUTÓVAL VOLTAM!!! :D Hála Istennek nem a QP-val! :lol:

Szóval Ez a dolog jó oldala! Ugyanúgy ciki a dolog, meg rosszul jött... de legalább nem a QP tört! :)

A cég autó meg kit érdekel? :D

Egyébként szerintem nem volt hülye a csajszi... igazából, az előttem menő - a buszt marhamódon kiengedő - citroenes volt a hülye! Lehet, hogy a csajszi is bambult... de szegény azért elég rosszul járt. Nem kicsit volt utána kiborulva. Mivel én rohantam tovább, nem tudom, hogy mit csinált az autóval... de hűtővíz nélkül nem mehetett túl messzire.

Viszont meglepődtem, hogy milyen kemény a Fábia hátulja! jól helyre vágta a Lagunát (eggyel korábbi modell)

u.i.: szóval köszönöm az együtt érzést... de így ezt a QP megúszta!

Link to comment
Megosztás:

Előttem meg ma egy kismotoros tökölt, és miközben már melllette voltam, elkezdett indexelni és rögtön húzódni be középre.....

Még jó, hogy nem jöttek szemből és ki tudtam kerülni.

Útálom a piacnapokat, mindenki úton van és nem néz semerre. Azt már nem is említem, hogy egy öreglány/öregsrác se tette ki a kezét, mielőtt lefordult valahova.

Link to comment
Megosztás:

Előttem meg ma egy kismotoros tökölt, és miközben már melllette voltam, elkezdett indexelni és rögtön húzódni be középre.....

Még jó, hogy nem jöttek szemből és ki tudtam kerülni.

Útálom a piacnapokat, mindenki úton van és nem néz semerre. Azt már nem is említem, hogy egy öreglány/öregsrác se tette ki a kezét, mielőtt lefordult valahova.

Mi anno Izsákon röhögtük magunkat szénné kínunkban, mert detto ez volt a szitu, csak végig a falun. Igazi ügyességi verseny volt! :unsure:

Márk meg................kattyabe! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Na jóóóó... kicsit sunyi voltam! :unsure:

Az nem mondtam, hogy a CÉG AUTÓVAL VOLTAM!!! :D Hála Istennek nem a QP-val! :D

Márk!

Ez nagyon aljas húzás volt! :) :D :lol:

De tényleg szerencse hogy nem a QP-d tört! :D

kinek kell ilyen? :D

A hátsó szélvédős matrinyára én is jelentkezek! :)

Link to comment
Megosztás:

Bocsi srácok... csak gondoltam ez így jó hír lesz a rosszban! :)

De látjátok mennyi jelent egy kis információ hiány egy szövegben?

Erről azért Gyurgyó Fecó is tudna regélni! :D

Nem haragszunk Speed, de pénteken símán, és szó nélkül fogunk kerékbetörni! :unsure: A felnégyelés bónusz lesz! :) :D Mint a régi szép időkben! :lol:

Amúgy jól mutatsz Tormási Úrral, meg a Swiftet nyerő emberkével a Homoki Sikoly című megyei lapban! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem haragszunk Speed, de pénteken símán, és szó nélkül fogunk kerékbetörni! :unsure: A felnégyelés bónusz lesz! :) :D Mint a régi szép időkben! :lol:

Amúgy jól mutatsz Tormási Úrral, meg a Swiftet nyerő emberkével a Homoki Sikoly című megyei lapban! :D

:D Köszi Wolfi! :)

Ezek szerint van még aki Petőfi Népét olvas? :D

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor sztem nézz másik lehetőség után is, mert ha most nem mondták, hogy vissza fognak hívni akkor sajnos nem is fognak.Tapasztalat.

Erre ne vegyél mérget, még ők sem tudják mit akarnak.

Két ember kellene mindenképpen, de valamiért odázzák a dolgot. Szerintem megtakarítás, és prémium szaga van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.