Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

1 párszor nekikezdtem én is, de elég hamar bemérgelem magam :unsure: és otthagyom... :)

Én szeretm, de még sosem jutottam el a végéig, most rajta leszek.

A váltót mindig kézire állítom, mert úgy jobban lehet menni szerintem.

Visszatérve a csajos képekre nekem a hatalmas opel jelek tetszenek, bár kicsit közelítenek a fölrdhöz.

Link to comment
Megosztás:

Én szeretm, de még sosem jutottam el a végéig, most rajta leszek.

A váltót mindig kézire állítom, mert úgy jobban lehet menni szerintem.

Én már 2X végig játszottam, nehézségi szint emeléssel! :)

Pisti!

Próbáld meg billentyűvel nyomni! Úgy hátha végig bírod már vinni! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom Szasza! :lol: :) Kicsit megijesztett a Milán, amikor délután mesélte a telefonba...

aztán kiderült, hogy ő egy lényegesen durvább verziót hallott, mint a valóság! Szóval örülök, hogy viszonylag jól vagytok! :D

Azé nem semmi tüdeje van a csajszinak... :unsure:
Link to comment
Megosztás:

Hát ha a kormány megint besz@rik akkor azt hiszem az lesz, de most egyelőre még bírja.(kopp-kopp-kopp)

Nos délután megadta magát a gázpedálja. Csütörtökön szervíz.

Pali!

Említettelek a gokartpályán a fickónak, nem ugrik be a neve.

Ha érdekel a dolog, még az is lehet, hogy mellékállásban a füvet kellene náluk nyírni.

Link to comment
Megosztás:

Háááát... úgy tűnik, hogy ez egy ilyen szerencsétlen időszak...

Ma nekem is volt egy kisebb balesetem!

Belém rongyoltak hátulról rendesen!! :unsure:

Mentem a kiskörúton... az előttem lévő autó belesatuzott, hogy kiengedje - az abban a pillanatban indexelni kezdő és indulni akaró - buszt (A PARASZT!!!) én enyhe keréknyikorgással megálltam... nem így a mögöttem érkező Renault Lagunás csaj!

Elég izmosan belém szállt! :)

Nekem semmi bajom, a csaj kiborult egy kicsit. Az autó hátsó lökösét elég rendesen megnyomta... de fémet (csomagtér ajtó, stb) nem ért.

Szóval nagyon nagy baj nincs...

A csajnak szétment a hűtője... gőzölt mint állat... elfojt a vize...

Hm...

Szóval most ez van.

Link to comment
Megosztás:

Háááát... úgy tűnik, hogy ez egy ilyen szerencsétlen időszak...

Ma nekem is volt egy kisebb balesetem!

Belém rongyoltak hátulról rendesen!! :unsure:

Mentem a kiskörúton... az előttem lévő autó belesatuzott, hogy kiengedje - az abban a pillanatban indexelni kezdő és indulni akaró - buszt (A PARASZT!!!) én enyhe keréknyikorgással megálltam... nem így a mögöttem érkező Renault Lagunás csaj!

Elég izmosan belém szállt! :D

Nekem semmi bajom, a csaj kiborult egy kicsit. Az autó hátsó lökösét elég rendesen megnyomta... de fémet (csomagtér ajtó, stb) nem ért.

Szóval nagyon nagy baj nincs...

A csajnak szétment a hűtője... gőzölt mint állat... elfojt a vize...

Hm...

Szóval most ez van.

Ezt hogyan hozta össze, hogy neki szétment a hűtője?Még vonóhorgod sincsen! :) S, tudtommal a QP hátulján nincs semmi olyasmi, ami a hűtő sérülését okozhatja!Érdekes.Mindenesetre az 100, hogy te jártál jobban, hiszen a gyöngyvirág nem tartott követési távolságot.Csak sajnos eddig volt sérülésmentes a géped. :lol:

Amúgy én pedig a nagykörúton, a Cegléd felé menő sávban láttam egy elég cseresznyétlenül járt Astrát, mert azt konkrétan beletolták az előtte menő teherautó alá.Elég xarul nézett ki, de mennem kellett tovább, mert éppen zöld volt, én meg lendületben.Csak a villogó rendőrautót láttam, hogy ott biza' esemény van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.