Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nagyon sjnálom ami történt, szerencse, hogy ennyivel megúsztátok.Remélem tesód arca is rendbe fog jönni, és nem lesz nagyon maradandó a sérülés, és annak a nyoma.Ha minden rendeződött beszéljünk, és keresünk megoldást az autó kérdésre is. :)

Link to comment
Megosztás:

Tesómnak felszakadt az arca, meg jópár foga kettétört, a varrás szép lett ma láttam a sebét, remélem nem marad sok nyoma

nekem az arcom szakadt fel egy picit, meg hátul a fejemem a bőr nyílt szét kicsit

JA ÉS KAPCSOLJATOK ÖVET MINDIG!!!! :unsure:

Ez örökéletű szabály, én is egy autóbaleset kapcsán tapasztaltam meg a hiányát.Ezért került a Corsába 4 pontos öv.De ez egy másik story.

Jobbulást kívánok mind2tőtöknek, úgy fizikai, mint lelki síkon.Mert nekem utóbbi volt nehezebb.

Link to comment
Megosztás:

Tesómnak felszakadt az arca, meg jópár foga kettétört, a varrás szép lett ma láttam a sebét, remélem nem marad sok nyoma

nekem az arcom szakadt fel egy picit, meg hátul a fejemem a bőr nyílt szét kicsit

JA ÉS KAPCSOLJATOK ÖVET MINDIG!!!! :)

Jobbulást kívánok én is Nektek! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tesómnak felszakadt az arca, meg jópár foga kettétört, a varrás szép lett ma láttam a sebét, remélem nem marad sok nyoma

nekem az arcom szakadt fel egy picit, meg hátul a fejemem a bőr nyílt szét kicsit

JA ÉS KAPCSOLJATOK ÖVET MINDIG!!!! :unsure:

Jobbulást kívánok én is remélem hamar rendbejöttök. Hú bazz nem lehetett semmi de szerencsére nem olyan komoly.

Link to comment
Megosztás:

Tesómnak felszakadt az arca, meg jópár foga kettétört, a varrás szép lett ma láttam a sebét, remélem nem marad sok nyoma

nekem az arcom szakadt fel egy picit, meg hátul a fejemem a bőr nyílt szét kicsit

JA ÉS KAPCSOLJATOK ÖVET MINDIG!!!! :unsure:

Rendesen megkapta a kocsitok, meg ti is! Jobbulást! :)

Vigyázni kell, persze a más hülyeségét nem lehet kivédeni! Nekem a hátsó lököst kellett "heggesztetni", most meg festőnél van, mert baromarcú románok elbambultak és belémjöttek. Még jó, hogy volt vonóhorgom, így olcsóból kijövök! pláne, hogy 100 euro-ra lehúztam a tagot!!

Szóval vigyázat!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.