Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Felismeritek a képeken szereplő hölgyeket?

AJAJ, de fel ám, főleg a kis "vöröset" ! :)

Na meg ugye a Másikat is! :D

Na mi van, mi ez a pangás?

Mindenki nyaral?

Én még nem, itt vagyok, de már csak 2 napig, aztán irány HUNGARY-->KECSKEMÉT! :D :lol:

3 hétig otthon leszek, szóval megkezdődik a nyári szabadság! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gyeretek csak, legalább lesz egy új kötetlen program, miszerint hogyan bontsuk le a Vectra elejét!! :D :unsure: :) :D

nagyon úgy néz ki, mivel az a bizonyos csavar ott fog meglapulni.

Szóval lehet lesz egy plusz műsor Szelídre... angyali tekintet beszerelése vectra b-be! fényképes dokumentáció is tud majd készülni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval lehet lesz egy plusz műsor Szelídre... angyali tekintet beszerelése vectra b-be! fényképes dokumentáció is tud majd készülni! :unsure:

Szerintem megoldható, nem lehet bonyolultabb mint az enyim beszerelése... :D

De biztos lesz még ott olyan Cartárs aki tud majd jó ötletekkel előállni! :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem akarom tuningolni, hacsak az tuningnak nem számít, hogy kicseréltetem újakra az első fényszóró picit sárga búráját. :)

Akár angyali szemeket is lehetne oda tenni.A nagyobb kerekekről nem is beszélve.Nézd csak meg Paja gépét, hogy mennyit dob egy pofás felni egy Caravanon.

Egyébként majd küldhetnél egy rövidke leírást az új gépről, néhány képpel alátámasztva emailben! :D

A képeket csatolva kérném, ha lehet.S, ugyanez mehetne Gepárdnak is......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

tegnap nyomultunk egy jót Szelidre meg vissza- hát a 140 meg se kottyan neki, onnan még 5.ben tök jól gyorsul. :unsure:

150-160km/-ig nagyon jól gyorsulnak ezek a mocikák, utána már hihetetlenül lomha lesz, és 180km/h-nál már csak üvölt a motor, de nem gyorsul tovább.Viszont 120km/h-ig igazi versenyfeeling vele gyorsulni.

De sajnos ezt a motort nem erre találták ki.

Link to comment
Megosztás:

A II. BW-s topicból.

Eddig én ezt az infőt kaptam Gepárdtól! :unsure: No mindegy!Ha nem,hát nem! :)

Akkor megyünk Csütörtökön!

Szóval én már párszor mondtam, hogy nem kell szerdán menni, legutóbb éppen szombaton volt róla szó Szeliden. Meg Szegeden is beszéltünk róla.

De legközelebb a lényeges dolgokat ide is leírom, akkor hátha nem lesz félreértés. :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs semmi kül. csak gondoltam írok pár szót, mert már régen volt hsz. a témában...... :D

Ja, igen!Állítólag hamarosan épül majd a körforg. a hetényi út-III. Béla Krt. talizásánál.......... :unsure:

De vajh' mikor lesz 4 sávos pl. a 44-es út, és az Izsáki?Melyik 5 éves tervbe fog beleférni?? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.