Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

No ma lent voltunk Demónál és Mor16v-nél "hiénázni"! :D

Szétkaptuk a caravánt belülről,mint majom a zsebórát! :)

Kiszedtük a gyári kp zárat nekem + hoztunk egy cali első stab rudat(remélem jó lesz az astra alá :unsure: ),Pjocnak a kormány összekötő kábelt,Udinak az első szélvédő elötti müanyagborítást.

Külön köszönet Wolfinak,aki délelőtt segített a stabrudat kiszedni és örök hálám üldözze Udi mestert is,aki nélkül nem haladtunk volna,nagyon sokat segített és fontos volt a tapasztalata is!

Tartozom neketek srácok!Tényleg köszi!

Link to comment
Megosztás:

No ma lent voltunk Demónál és Mor16v-nél "hiénázni"! :D

Szétkaptuk a caravánt belülről,mint majom a zsebórát! :)

Kiszedtük a gyári kp zárat nekem + hoztunk egy cali első stab rudat(remélem jó lesz az astra alá :unsure: ),Pjocnak a kormány összekötő kábelt,Udinak az első szélvédő elötti müanyagborítást.

Külön köszönet Wolfinak,aki délelőtt segített a stabrudat kiszedni és örök hálám üldözze Udi mestert is,aki nélkül nem haladtunk volna,nagyon sokat segített és fontos volt a tapasztalata is!

Tartozom neketek srácok!Tényleg köszi!

igazán nincs mit mi is köszönjük a segítő kezeket!!! :D Jövő 7en ugyanakkor ugyanott :D :D :D

Elhozhattad volna a gyári riasztót is! :D Meg Demó sem piskóta, hogy 2 óra alvás után képes volt bemászni a Cali alá! :D Legközelebb egy vödör söröt vihetel neki majd érte! :lol:

riasztó nem kellett neki, Demo meg ha éjjel nagílegény nappal is legyen az :) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Kellene 1 kis segítség, vagy infó! :unsure:

Páromnak az OFF ótóján (twingó) elment az egyik felni! :)

Ki tudna nekem abban segíteni, hogy hol tudna 1 db-ot beszerezni,(gumi nem kell), és nem horror áron! És minnél hamarabb...

Ha tud vakaki akkor dobjon egy pü-t!

Előre is köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Kellene 1 kis segítség, vagy infó! :unsure:

Páromnak az OFF ótóján (twingó) elment az egyik felni! :)

Ki tudna nekem abban segíteni, hogy hol tudna 1 db-ot beszerezni,(gumi nem kell), és nem horror áron! És minnél hamarabb...

Ha tud vakaki akkor dobjon egy pü-t!

Előre is köszönöm! :D

Franciaautó bontó, az Izsáki úton, az AGIP benzinkúttal szemben.Esetleg Veszelszki a Napsugár u.-ban.Asszem úgy hilják...............

Link to comment
Megosztás:

Ott volt a gond, hogy a nagykert megkerülve vett meg néhány üzlettárásával együtt asszem 20db S osztályt. Aztán ez kiderült, és akkor bukta be a márkaker. dolgot.Most folynak a tárgyalások, hogy német márkaker. jogot meg fogja kapni.Idő kérdése.S, akkor a MB Mo. elmehet a sunyiba.Hogy hogyan játszák ezt meg........... manóse tudja......... :unsure:
Mert megint azt az embert szivatják aki leleményes és megtalálja a kiskapukat, és probál egy kis plusszhoz jutni! Persze hagsújozva hogy legális úton és nem illegálison!

Dénes Kedves! A Brizidó Karcsi Kecskemét város egyik legnagyobb maffiózója...

köztudott volt, hogy számtalan kétes eredetű autón "dolgoztak" 2. műszakban (zárás után, lehúzott rolókkal) és az is, hogy nagyon sok embert átvágtak. Többször csináltak olyat, hogy jó - szinte új - alkatrészeket kiszereltek az autókból és helyette használt (sokszor hibás, vagy feljavítottat) raktak bele.

Szóval Ő valóban leleményes.... de azért a legalitástól messze áll!

Link to comment
Megosztás:

Franciaautó bontó, az Izsáki úton, az AGIP benzinkúttal szemben.Esetleg Veszelszki a Napsugár u.-ban.Asszem úgy hilják...............

Köszi, az infót,Wolfi!

A Veszelszki, az felejtős, mert naon drágán adja... :D

De az iszákit megkérdeztetem... :unsure:

Ne lepődjetek meg, ha látjátok a kis Corsámat Kecskeméten, ugyanis ma eladtam, és helyette van egy Astrám! :)

Gratulálok, én is az új ótóhoz! :lol:

JÓ OPELEZÉST vele! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.