Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valszeg az SL lesz a hunyó! :lol:

Egyébként a múltkori Traffipax témára visszatérve ma reggel vittem ki a vasat a Kopasznak és a Szent László körúton Hoványék felé haladva megláttam a szembesávban a buszmegállóban A FEHÉR BÜTYKÖS ASTRÁT KAMERÁVAL! :) Még jó, hogy a szembe oldalt mérte!

De ezek szerint már ott is mérnek! :D

Ott elég sűrűún.És murvaügyesen el tudnak bújni.A Mindszentin, a ,menhely után a gazból csak a kocsi teteje látszik ki, semmi több.Persze kamerástól. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

De ott van pl. a CLK.

Abból asszem van Cabrió is.

Ebben valóban igazad van. A CLK-ban volt kabrió is (meglepő módon)

De a Birizdó nem ülne bele egy "csoffadt" CLK-ba! Nála az S osztály kategóriájában kezdődnek az autók! :)

S, SL, CL... kb ennyi.

(hónapokkal ezelőtt már új S osztálya volt! :D)

Tudni kell, hogy ő volt régen a Merci márkakereskedő, csak annyit "maffiózott", hogy elvették tőle a jogot! Aztán válaszul vett magának egy 360 Modena-t meg egy 355 GTS-t és felváltva járt velük! :unsure:

(mellesleg azóta is merciket forgalmaz, de már nem hívatalos kereskedő)

Link to comment
Megosztás:

(mellesleg azóta is merciket forgalmaz, de már nem hívatalos kereskedő)

Ott volt a gond, hogy a nagykert megkerülve vett meg néhány üzlettárásával együtt asszem 20db S osztályt. Aztán ez kiderült, és akkor bukta be a márkaker. dolgot.Most folynak a tárgyalások, hogy német márkaker. jogot meg fogja kapni.Idő kérdése.S, akkor a MB Mo. elmehet a sunyiba.Hogy hogyan játszák ezt meg........... manóse tudja......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Úniós jog, bárki bárkivel üzletelhet, MB De-nek meg kell adnia azokat a jogokat nem DE kereskedőknek is, amit a De kereskedőnek is megad. Ha van az MB Mao-nak kizárolagos szerződése az MB De-vel akkor viszont amíg ez a szerződés le nem jár, vagy fel nem modják, addig ez a szerződés korlátoz, de csak addig.

Link to comment
Megosztás:

Úniós jog, bárki bárkivel üzletelhet, MB De-nek meg kell adnia azokat a jogokat nem DE kereskedőknek is, amit a De kereskedőnek is megad. Ha van az MB Mao-nak kizárolagos szerződése az MB De-vel akkor viszont amíg ez a szerződés le nem jár, vagy fel nem modják, addig ez a szerződés korlátoz, de csak addig.

Igen, ez így igaz, de ez a kaland még az uniós csati előtt történt.Ebből lett a galiba.................

Link to comment
Megosztás:

Úniós jog, bárki bárkivel üzletelhet, MB De-nek meg kell adnia azokat a jogokat nem DE kereskedőknek is, amit a De kereskedőnek is megad. Ha van az MB Mao-nak kizárolagos szerződése az MB De-vel akkor viszont amíg ez a szerződés le nem jár, vagy fel nem modják, addig ez a szerződés korlátoz, de csak addig.

Ezt akár Aztec is írhatta volna, nekem elsőre nem sikerült megérteni.

:unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Ismeritek a B&B Sportmobil autókereskedést Kecsón a Szt. László krt-on? nagyon sok szép Astrájuk van. Rendes banda? korrektek? valószinűleg hétfőn délelőtt megyünk nézelődni.

Nem túl rugalmasak, piaci áron adják a gépeket, de sok autót eladtak anno a baráti körömnek is, mármint amíg élt az autoimport.Van náluk bőven használtverda, de azon a soron elég sok használtautóker. van, érdemes szétnézni.A másik ilyen hely Kméten a TESCO felé vezető szakasz, szintén sok autóker. van, nagy választékkal.Viszont pl. a Mobil Centert érdemes elfelejeteni.CSillagászati áron dolgoznak.

Amit még tudnék ajánlani, az a Szil-Coop melletti autoker. az Izsáki úton, mert normálisak, rendelésre is hoznak autókat, és az általuk behozott autókra 1 év teljeskörű garit is adnak.Szal mielőtt kinéznétek a Szt. László Krt.-ra, előtte sztem ugorjatok be oda.

Link to comment
Megosztás:

mehetünk falkában, szeretnék kb 9 körül odaérni

ja: nézze már meg valaki pls, hogy nem regelt "nemuser" olvashatja-e a blogokat?

Pénteken jössz cp-be?

Mikor induljunk, holtalizzunk?

Antiék későn indulnak én akkor már ott akarok lenni.

Kilépsz, és látod amit a nemuser (vendég) is láthat.

Link to comment
Megosztás:

Pénteken jössz cp-be?

Mikor induljunk, holtalizzunk?

Antiék későn indulnak én akkor már ott akarok lenni.

Kilépsz, és látod amit a nemuser (vendég) is láthat.

még le kell lakkozni színtelennel a zöldet, meg le kell mosni is,meg ezmegaz, úgyhogy nem mögyök cpbe holnap

bocsi de ki az Anti a szeksönbőőőől?

f8 szélmalom?

ja: megvan: kiléptem és láccik!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.