Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én ma beszéltem egy termesztővel,szerinte max a teszkós vacak dinnye lesz 30-40Ft,a jó minőségű sajna több lesz!No mindegy,lassan megszokjuk,hogy mindenért többet fizetünk!

tavaly eleg jol lement az ara, iden ilyen draga marad :unsure: ? pedig jol esik a nagy melegben, a vegen meg olcsobban kijon az ember ha sorozik :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap, ahogy meló után zártam a raktárt, hallottam egy csattanást, majd féknyikorgást.Nah, mondom v.kik összementek az 5-ösön.Kisétáltam a portához, felvettem a bringám, aztán egy rövid bájcsevej a portással, és indultam hazafelé, a Mindszentin.Már messziről láttam, hogy a Mezei utca sarkán áll a Birizdó CL Cabriója, elakadásjelző villog, egy motor keresztben az úton, meg emberkék térdelnek egy fekvő ember mellett.Gondolom, a mentőt várták.Nem akartam bámészkodni, mert voltak ott elegen, meg bunkóságnak tartom a szájtátást, ha 1X már vannak ott, akik segíteni tudnak, inkább szépen kikerültem őket, és mentem haza.Nem tudom, hogy ki volt igazán a hunyó, de majd ha komoly, benne lesz a helyi www.baon.hu -ban.

Link to comment
Megosztás:

Valszeg az SL lesz a hunyó! :D

Egyébként a múltkori Traffipax témára visszatérve ma reggel vittem ki a vasat a Kopasznak és a Szent László körúton Hoványék felé haladva megláttam a szembesávban a buszmegállóban A FEHÉR BÜTYKÖS ASTRÁT KAMERÁVAL! :unsure: Még jó, hogy a szembe oldalt mérte!

De ezek szerint már ott is mérnek! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.