Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jó volt a mai Tősedrő, sajnálhatja aki inkább más progit választott.Olyan családi jellege volt a dolognak, és szúnyog is kevés volt.Köszönet a sok ügyintézésért ,Joeenak, és Sziszinek.Calibrából több volt, mint klubbos autóból, pedig ugye elvileg ezt MI, helyiek szerveztük volna....................

Viszont Edit elhozta megmutatni a Rapidot.Szép ótó lett, nemsemmi meló lehetett vele, az 100. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a mai Tősedrő, sajnálhatja aki inkább más progit választott.Olyan családi jellege volt a dolognak, és szúnyog is kevés volt.Köszönet a sok ügyintézésért ,Joeenak, és Sziszinek.Calibrából több volt, mint klubbos autóból, pedig ugye elvileg ezt MI, helyiek szerveztük volna....................

Viszont Edit elhozta megmutatni a Rapidot.Szép ótó lett, nemsemmi meló lehetett vele, az 100. :unsure: :lol:

Hát én is sajnálom, hogy ilyen kevesen voltunk a klubból, de jól éreztem magam.

Sajnálom azt is, hogy a strandra ti már nem tudtatok bejönni.

Volt nagy labdacsata, csak erős hátrány volt a calisokkal szemben :)

Nemsokára tolok fel pár képet, bár lehet, hogy már csak holnap.

Kicsit megfáradtam :D

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, rájöttünk, miért volt olyan fertelmes hangja az autónak: hát nem ment az egyik hengere szegénykének! Leesett a gyertyakábel.

De visszafelé már igaz sportkocsi módjára haladt, szuper volt és persze a motor is újra szép egyenletes volt. :unsure:

Wolfi, hát eléggé meglepődtek a családtagok, mikor beállítottam a CD-kkel.... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Tudja-e valaki, hogy a Favorit kameráz is, vagy csak méri a sebességet?

Az elején a hűtőrácson az a fekete buci volt.

De nekem le kellett fordulnom hamarabb, mint ahogy a forgalmat állítgatták. Így most nem tudom, hogy gyűjtögessek-e vagy sem. Remélem nem kell.

Futó Gabi féle digit szerint kb: 60-65-el mehettem az 50 helyett, a felüljárón lefelé, az 50-esen Szeged felé, a praktiker utáni szakaszon.

Ezen a részen már évek óta nem mértek, úgy látszik megint eszükbe jutott.

Ez az "évek óta" dologban tévedsz! Én láttam ott őket néhány hónapja többször is.

Viszont ezek az autók fotóznak is!

Amúgy a 60km/h-ért még nem bántanak... szerintem.

Mellesleg én máskor lakott területen (50 helyett) 73-nál forgalmi nélkül megúsztam egy 5.000-es csekkel! :unsure:

Kellett dumálni elég sokat a rendőrnek... de végül jó fej volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Én ott járok nap, mint nap melóba, és ÉN évek óta ott nem láttam mérőskocsit. (ettől persze lehet, ahogy most is volt)

Nem állított meg, remélem nem lesz csekk sem.

De majd meglássuk'.

Lassan örölnek a rendöreinek a malmai,szal nem most fogod megkapni,de úgy kb 4 hónapja mértek már engem is ott meg,csak én tudttam hogy ott vannak!Villogtak!

Hol vegyek jó és olcsó görögdinnyét? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A piacon 1 hónap múlva! :lol:

Kimentem ma délután megnézni mennyi! 280Ft :) :unsure:

Kérdi az árús,hogy drágálom?Mondtam neki hogy esetleg 180-200-ért viszek belőle.Azt mondja annyiért nem adja!Mondom akkor majd megeszik a malacok otthon,mert ennyiért nem viszek! :D

Link to comment
Megosztás:

Kimentem ma délután megnézni mennyi! 280Ft :) :unsure:

Kérdi az árús,hogy drágálom?Mondtam neki hogy esetleg 180-200-ért viszek belőle.Azt mondja annyiért nem adja!Mondom akkor majd megeszik a malacok otthon,mert ennyiért nem viszek! :lol:

Luksuscikk lett a dinnye bazz :D

Link to comment
Megosztás:

Én ott járok nap, mint nap melóba, és ÉN évek óta ott nem láttam mérőskocsit. (ettől persze lehet, ahogy most is volt)

Nem állított meg, remélem nem lesz csekk sem.

De majd meglássuk'.

Ém már láttam ottan, de csak 1X.Kivételesen lassan mentem, és utána írtam is a fórumba, hogy ilyen is mér Kméten.................

Wolfi, hát eléggé meglepődtek a családtagok, mikor beállítottam a CD-kkel.... :D :lol:

Eeegen..... :unsure: Lfelejtettem telefonálni nekik!! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.