Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

neharagudjatok de én nem igénylem az ilyen talikat

inkább barkácsolnék itthon

--

vonaton hazafelé átolvastam a tanácsadó cég tájékoztatóját a tegnapi adóváltozásokról, hát elég durvicsek

tömény szakanyag ohne érzelmek csinosba szerkesztve pdfre, ezek egész éjjel ezt alkották biztos

sulinet, tandíjleírás húzva

+%ok serege, ezt nem írod le azt nem írod le, kicsit kibuktam

még jó hogy volt nálam hogyan heggessz szépautót könyv

Link to comment
Megosztás:

még jó hogy volt nálam hogyan heggessz szépautót könyv

ÁÁÁÁÁÁÁ! na most megyek aludni mert ettől lefáradtam! :huh: :lol: :) :D

Jah és CarTársak, holnap estétől otthon leszek! Ha lenne hirtelen összeröfi, pénteki meet előtt, telefonon elértek! :D

Ha nem akkor péntek este ott leszek : CP !

Link to comment
Megosztás:

Johnny, bocs, hogy nem láttalak, de én ha vezetek, semmit se látok meg, még a Családtagjaimat se, mert elmerülök a vezetésben. (a dudát meg azé' nem hallottam, mert nálam általában 1000-el szól a mjúzik.... ) :huh:

Pedig olyan szivesen találkoztam volna már végre én is valakiveeeeel......! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Johnny, bocs, hogy nem láttalak, de én ha vezetek, semmit se látok meg, még a Családtagjaimat se, mert elmerülök a vezetésben. (a dudát meg azé' nem hallottam, mert nálam általában 1000-el szól a mjúzik.... ) :huh:

Pedig olyan szivesen találkoztam volna már végre én is valakiveeeeel......! :lol:

Ott voltam,de ha ennyire nem figyelsz akkor nehéz lesz! :)

Link to comment
Megosztás:

Zolcsi, minden tiszteletem a tiéd, ez a kicsikocsi már alapállapotban is dönörű.Csináld a dolgod.Majd 1X szervezünk hozzád is egy meatet, aztán jóól megszakértjük az új gépedet. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én vagyok vaksi vagy tényleg van benne egy kis Ford mustang beütés? :huh:

Biza van!Szerintem is, de nagyon tuti! :lol:

Én meg ma elkezdem szétszedni a Corsát.Asszem.Aztán lesz ami lesz.1X el kell kezdeni..............

Bár előtte lehet, elviszem zöldkártyára, mert az jövő hónapban lejár róla.................

Link to comment
Megosztás:

Kedves "új" autóm végre itthon van!

Tegnap hazahoztam a Rapidot. sajna, egyelőre P rendszámmal, mert az a #@&#đ okmányiroda még mindig tökölészik a rendszámmal! pedig már múlt héten megvolt a műszaki vizsga.

nagyon jól megy, csak még egy kicsit rángat a motor és szokatlan a gázadás is. Azzal bíztatnak, hogy "ez karbis" és még szoknom kell, persze a szivatót is - elkényelmesedtem az injektoros autómmal! :huh:

Viszont nagyon erős a motor és a hangja.... hát az egyszerűen gyönyörű. :lol: Még "új " a motor, ezért nem húzattam, majd 2000 km után olajcsere, beállítások, és aztán!

Link to comment
Megosztás:

Kedves "új" autóm végre itthon van!

Tegnap hazahoztam a Rapidot. sajna, egyelőre P rendszámmal, mert az a #@&#đ okmányiroda még mindig tökölészik a rendszámmal! pedig már múlt héten megvolt a műszaki vizsga.

nagyon jól megy, csak még egy kicsit rángat a motor és szokatlan a gázadás is. Azzal bíztatnak, hogy "ez karbis" és még szoknom kell, persze a szivatót is - elkényelmesedtem az injektoros autómmal! :lol:

Viszont nagyon erős a motor és a hangja.... hát az egyszerűen gyönyörű. :) Még "új " a motor, ezért nem húzattam, majd 2000 km után olajcsere, beállítások, és aztán!

............és még rám mondják, hogy elvetemült! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudja-e valaki, hogy a Favorit kameráz is, vagy csak méri a sebességet?

Az elején a hűtőrácson az a fekete buci volt.

De nekem le kellett fordulnom hamarabb, mint ahogy a forgalmat állítgatták. Így most nem tudom, hogy gyűjtögessek-e vagy sem. Remélem nem kell.

Futó Gabi féle digit szerint kb: 60-65-el mehettem az 50 helyett, a felüljárón lefelé, az 50-esen Szeged felé, a praktiker utáni szakaszon.

Ezen a részen már évek óta nem mértek, úgy látszik megint eszükbe jutott.

Link to comment
Megosztás:

Tudja-e valaki, hogy a Favorit kameráz is, vagy csak méri a sebességet?

Az elején a hűtőrácson az a fekete buci volt.

De nekem le kellett fordulnom hamarabb, mint ahogy a forgalmat állítgatták. Így most nem tudom, hogy gyűjtögessek-e vagy sem. Remélem nem kell.

Futó Gabi féle digit szerint kb: 60-65-el mehettem az 50 helyett, a felüljárón lefelé, az 50-esen Szeged felé, a praktiker utáni szakaszon.

Ezen a részen már évek óta nem mértek, úgy látszik megint eszükbe jutott.

Sajnos az mér is! :huh:

Szal lehet hogy kapsz majd egy csekket!

Én mindig bebújok valaki mögé ha van rá lehetőségem és úgy követem kb10-20méterről,hogy ne látszak nagyon.Így a rendszámom nem látszik a kamerában,ergo nem tudnak büntetni talán! :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen, kb 2 hónapja, nem nagyon reklámoztam, már kb 4-500 Eur értékben szereztem hozzá alkatrészeket, pl tegnap zsírúj hátsólököst és hátsóajtózárat (ezer hála Csabának) 1*er szétszedtem és összeraktam, a legnagyobb falat a lakatolás fényezés még nem kezdödött el,

kárpitokat újra kell alkotni, ehhez spéci sablont kell itthon gyártani, technológia ismert, csak munka és kézügyességigényes, most úgy néz ki a hegesztöt meg tudom venni a köv havi fizu után e nélkül nem tartom értelme

nek bolygatni, ha üzemKépes, közben kismillió spéci kalapácsot kell még beszereznem és kezdödhet a hosszú babra munka, ja és kell még egy pár új munkábajáró cipö is

beleegyezésem nélkül eltörölték a 2205-ös vonatot, ezért volt idöm pötyögni

Link to comment
Megosztás:

Végülis ment előttem egy teherautó, és mögé bújtam, amennyire lehetett.

A rendőrök pedig a kereszteződés után a kereskedés parkolójában állítgatták a delikvenseket, nekem meg a kereszteződésben el kellett kanyarodnom.

Na majd kiderül.

Nem lesz belöle semmi.

Ha mégis kapnál csekket,akkor mond azt hogy valamelyik családtagod volt(hiába ha még te látszol a képen is),és személyiségi jogokat bántana ha megneveznéd,így eleget tettél a bejelentéssel,és nem tehetnek semmit.

Ja,ezt rendőrsrác mondta. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom... ez nem biztos... de ez a verzió már bukta!

A gépjármű üzembentartójára ill. tulajdonosára mindenképp ráhúzzák a vizeslepedőt, ha más nem, lekapják a "bűnös" gép rendszámát egy időre... és akkor inkább bevallod. Mintha ilyesmi lenne egy ideje érvényben.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom... ez nem biztos... de ez a verzió már bukta!

A gépjármű üzembentartójára ill. tulajdonosára mindenképp ráhúzzák a vizeslepedőt, ha más nem, lekapják a "bűnös" gép rendszámát egy időre... és akkor inkább bevallod. Mintha ilyesmi lenne egy ideje érvényben.

Valami ilyesmit hallottam én is :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.