Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én még szerdán megtettem.Biztos, ami biztos.A rádió rögtön el is kezdte ecsetelni, hogy záporok várhatók.Tutttammm! :D

ez mindig igy van. az eso elmossa a mosast :) nekem az volt a szep mikor apameknal eso utan mostam a kocsit baromi tisztara :D de beragadtam a sajat saramba :huh: es felcsaptam az osszeset a motorhaztetore meg a tetore. utana meg apamra aki kitolt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ez lett volna a vége... :lol:

Ha lent leszünk, jelzem a vízállást.. :huh:

Joee , küld már el légyszi a számod -ben...

Ma este a cp-ben megoldott úgy néz ki.

Gepard volt ma arra és fotózott is.

Teljesen visszahúzodott a víz.

Úgyhogy a tali nem marad el, úgyfest.

Hétfőn megyek és intézkedem a polgármesternél és a rendőrségen.

Azért a számom elküldöm.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este (23:20 körül) újra láttam Széchi Gábort a 750-es BMW-jével!!! :huh:

JYM-750 a rendszáma! Egy ezüst színű böszme nagy új 7-es BMW!!!

Az orrom előtt szállt be!

:lol: Úgytűnik, már nem bírta tovább és felhasználta a MALOM-ért kapott kenőpénzét!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Én még szerdán megtettem.Biztos, ami biztos.A rádió rögtön el is kezdte ecsetelni, hogy záporok várhatók.Tutttammm! :)

Nem akarlak, benneteket elszomorítani eső ügyben, de itt 2 napja elég esős az idő, sőt csütörtökön elég nagy vihar is volt! :lol:

Csak azért mondom, mert áltálában, ha itt esik, akkor napokon belül, sajnos otthon is esni szokott!

De remélem most nem megy arra a rossz idő! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este (23:20 körül) újra láttam Széchi Gábort a 750-es BMW-jével!!! :huh:

JYM-750 a rendszáma! Egy ezüst színű böszme nagy új 7-es BMW!!!

Az orrom előtt szállt be!

:lol: Úgytűnik, már nem bírta tovább és felhasználta a MALOM-ért kapott kenőpénzét!!! :)

irígykedsz?

előtted is ott a lehetőség...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este (23:20 körül) újra láttam Széchi Gábort a 750-es BMW-jével!!! :huh:

JYM-750 a rendszáma! Egy ezüst színű böszme nagy új 7-es BMW!!!

Az orrom előtt szállt be!

:lol: Úgytűnik, már nem bírta tovább és felhasználta a MALOM-ért kapott kenőpénzét!!! :)

akkor Ő jön velem szembe mindig itt Kőrösön abban a BMWben kézben telefonálva

ma is szembejött

a múlthéten is

kértem és kaptam a veterános heppemre hivatkozva a UNIX-tól alkatrészadatbázist MOTE regkóddal, elvileg bármikor lehívhatom a tejles UNIX rendelhető állományt árakkal.

hát nemsokminden van A vagy B Asconához, de akad, pl a kupplungbowden nem volt egy húdejó vétel 5 eurért,mert itt is 1300 ft a kedvezményünkkel, vagy pl tömítéskészletet se kell ebayen venni, vagy a zsírúj Nissens hűtő br alig húsze. a kedvezményünkkel,

de az ilyen általános kiegészítők adabázisa is elég jó, mint pl műfémet most már tudom hol lehet venni, vagy pl eddig azt se tudtam, hogy egy db kipuffszelep kb egy ezres, vagy a literes üregvédőtrutyit se kell mostmár adózatlanul gyugta nélkül venni spéci boltban, jó áron van bruttóban is.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak, benneteket elszomorítani eső ügyben, de itt 2 napja elég esős az idő, sőt csütörtökön elég nagy vihar is volt! :D

Csak azért mondom, mert áltálában, ha itt esik, akkor napokon belül, sajnos otthon is esni szokott!

De remélem most nem megy arra a rossz idő! :huh:

azt hiszem aa csutortoki vihar innen tolem jott :) akkor en vagyok az idojos?ha itt van valami az egy napon belul Kacseronal vaan utana meg otthon. szoval ma itt 21 fok van, kisebb esocseppekkel.neha kisut aa nap. enyhe szelmozgas. szerintem nem veszes :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kocsit mostam szerdán, Ergo ma esett is.Legalább is itt, Kiskőrösön.Most nem vajok boldog, egyáltalánsenem.meg ugye nagyésszel egy cserkófa alá álltam, és most úgy néz ki a gépháztető, mint ha feldaraboltam volna v.kit rajta. :huh:

Viszont lenne egy javallatom a jövőben, a CP talikkal kacsolatban.Mint pl. tegnap is látható volt, a helyi racsingbrigád, eléggé híjján van a parkolási ismereteknek, és finoman szólva is megnehezítik főleg a parkolóhelyről történő kiállásunkat.Ezért azt javasolnám, hogy a jövőben inkább a Centrum, piac felöli oldalánál sorakozzunk fel, eleve úgy látványosabb is, és kicsit sétálva még bőven láthatjuk a körúti produkciókat.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Kocsit mostam szerdán, Ergo ma esett is.Legalább is itt, Kiskőrösön.Most nem vajok boldog, egyáltalánsenem.meg ugye nagyésszel egy cserkófa alá álltam, és most úgy néz ki a gépháztető, mint ha feldaraboltam volna v.kit rajta. :huh:

Viszont lenne egy javallatom a jövőben, a CP talikkal kacsolatban.Mint pl. tegnap is látható volt, a helyi racsingbrigád, eléggé híjján van a parkolási ismereteknek, és finoman szólva is megnehezítik főleg a parkolóhelyről történő kiállásunkat.Ezért azt javasolnám, hogy a jövőben inkább a Centrum, piac felöli oldalánál sorakozzunk fel, eleve úgy látványosabb is, és kicsit sétálva még bőven láthatjuk a körúti produkciókat.Szerintem.

Támogatom (talitopic :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Ma unalmamban olvastam egy cikksorozatot a holdra szállásról és két érdekes részleten jót röhögtem:

Az apollo-11-el Neil Armstrong 1969-ben a holdra szállt.Miután a holdra lépett egy furcsa mondat hangzott el Neil-től:

-"Sok szerencsét,Mr. Smith!"

Sem a NASA,sem más nem tulajdonított ennek a mondatnak nagy jelentőséget,ám az évek múltán sokszor előkerült a kérdés,kinek szólt eme mondat.Neil Armstrong a kérdésre mindig csak pimasz mosollyal válaszolt,de sohasem válaszolt.Így ment ez 1995-ig,amikor megtört a jég. Mr. Smith ugyanis eltávozott az élők sorából,így Neil Armstrongot nem kötötte többé az udvarias tapintat.A következőt mondta el válaszában:

Gyermekkorában az egyik barátjával játszott az udvaron,amikor a labda a szomszédban landolt a fürdöszoba ablak előtt,ahol Mr. és Mrs. Smith lakott.Amint a gyermek Armstrong lehajolt az ablak előtt,hogy felvegye a labdát a következő mondat ütötte meg a fülét:

"Orális szex??? -kiabált Mrs. Smith- Orális szexet akarsz? Majd akkor,ha a szomszéd kölyök a Holdon mászkál..."

Az apollo-17 felszállását Isaac Asimov,a jeles sci-fi író, A Hold tragédiája című könyvében így irta le:

"Végül felemelkedett,és farkán kivirult a roppant rőt virág.Ránk,a hajóra,az egész látható világra,hirtelen ráborult egy halvány,rézvörös égbolt,amelyen kihunytak a csillagok.Aztán negyven másodperccel a begyujtás után a hajtóművek körül tomboló orkán hangja átjutott a hajót a parttól elválasztó hét mérföldön,és ránk talált.A mögöttem álló fiatalember az angol nyelv rendelkezésre álló,hatalmas kincsesházából kivbálasztotta az a kifejezést,amely talán a leghívebben fejezte ki a legbensőbb érzéseit:

-"Hát én beszarok!!!" - mondta

Link to comment
Megosztás:

Viszont lenne egy javallatom a jövőben, a CP talikkal kacsolatban.Mint pl. tegnap is látható volt, a helyi racsingbrigád, eléggé híjján van a parkolási ismereteknek, és finoman szólva is megnehezítik főleg a parkolóhelyről történő kiállásunkat.Ezért azt javasolnám, hogy a jövőben inkább a Centrum, piac felöli oldalánál sorakozzunk fel, eleve úgy látványosabb is, és kicsit sétálva még bőven láthatjuk a körúti produkciókat.Szerintem.

Feladjuk a helyünket...? SOHA ! :huh: :lol: :)

Na jó. okos enged .... :D :D

Link to comment
Megosztás:

irígykedsz?

előtted is ott a lehetőség...

Gyanítom, hogy nem a hívatalosan igazolt képviselői fizetéséből vette!

Egyébként én ezt az Armstrong-os story-t hallottam már korábban valahol. Bár állítólag azért ennél többet foglalkoztak vele akkor tájt, ugyanis több soron faggatták és találgatták, hogy kinek szólhatott. A titkos szolgálat az oroszoknak szóló kódolt üzenetnek vélte sokáig.

A parkoló...: Puhány banda! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.