Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Itt vagyok néha-néha,csak ezer a dolgom,anyámnak lakást kerestünk,a kertet is locsolni kell,fűnyírás,kapálás,stb...

Amúgy nemrégen volt ilyen rendörautó árverés Békéscsabán,és darabra is adták.Ami megmaradt az árverésböl,másnap 10 vagy20%-kal olcsóbban odaadták...

Bezzeg volt ott egy sérült 1.8T Octávia,azt gyorsan elvitték... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csabi, ünnepled kinn a névnapodat? Ittak már az egészségedre? :huh:

Nem! :)

Mert ma munka van, és hát nem nézik jó szemmel az ilyesmit! Meg amúgy sem nagyon szoktuk itt egymás név- és születésnapját ünnepelni! Nincs olyan összetartás itt! :lol:

Esetlek majd 7végén, talán! :D

Jah... és Köszönöm a köszöntést! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem! :)

Mert ma munka van, és hát nem nézik jó szemmel az ilyesmit! Meg amúgy sem nagyon szoktuk itt egymás név- és születésnapját ünnepelni! Nincs olyan összetartás itt! :lol:

Esetlek majd 7végén, talán! :D

Jah... és Köszönöm a köszöntést! :D

ugy tudom odakinn sincs olyan , hogy nevnap igaz? na ha ott nem koszontenek fel nagyon majd itthon megunnepeljuk utolag :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudok irni elvile meg "MOTE" klubb tag vagyo pedig nem de IGEn :huh:

Dénes

Akkor gyorsan használd fel a csekket amit tegnap adtam. :lol:

Joe, tennél fel egy listát azokról a szekciótagokról akik fizettek "szekciópénzt"?

Csak, hogy tudjuk mennyi pénzünk van.

Ja és a szelidi topicba sem ártana egy, eddig kik fizettek lista.

Link to comment
Megosztás:

Joe, tennél fel egy listát azokról a szekciótagokról akik fizettek "szekciópénzt"?

Csak, hogy tudjuk mennyi pénzünk van.

Ja és a szelidi topicba sem ártana egy, eddig kik fizettek lista.

szio gepard! kerdeznem, hogy ezt a szekciolovet augusztusban ha hazamegyek kifizessem visszamenoleg is? vagy csak arra a honapra kell amit otthon is vagyok? :) miota tag vagygyok 3 hetet voltam otthon es most kb 2 honapot leszek. szamoljatok ki! :lol: mennyivel logok. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mi úgy csináltuk, hogy odaadtuk Joe-nak egy évre előre (3000Ft).

Az meg az ő dolga nyilván tartani, hogy ki milyen módon kapja majd vissza.

Ja és nem kötelező, de jó ha van mihez nyúlni, ha hirtelen pénz kell.

ertettem :huh: majd megbeszeljuk ha otthon leszek, intezkedem az ugyben.

Link to comment
Megosztás:

Jaja :D Még csersznye, hogy van nekünk egy Demónk is! :D

:huh: :lol: :) B)

Még mindig nincs stabil NET kapcsa.A kocsmából szokott netelni.Akkor is csak a Corsa v. a GSi topicba ír ez a mifijunk. :)

Mától ismét online vagyok! :)

Már éppen itt volt az ideje.

Link to comment
Megosztás:

Mától ismét online vagyok! :huh:

Már éppen itt volt az ideje.

Nah' mán éppen ittest volt az ideje!Bankszámlád is lesz a közeljövőben? :lol:

Amúgy Johnnynak kellene egy KP.zár garnitúra a Dezsőjébe.Tudol neki segíteni?Mert ha igen, akkor esetleg szombat du. lelépnék érte, hozzád-hozzátok, meg ilyenek................... meg ugye elhoznám azt a 22-es stabrudat is.........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.