Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt amolyan költői kérdésnek szántam.

:huh: :lol: :)

Ém is meginterjúvoltam WÜRThös emberünket, hogy hogyan került a megbeszélt 33500ft-os AKCIÓS crowakészlet 40e.-be, mire ideért.Mert ilyesmiről szó sem volt.Szentül megígérte, hogy utánanéz, mondtam, hogy az okés is, mert ennyiért, Thx, de nem kell.Nem ettem meszet.Már a 33e.ft is necces.

Link to comment
Megosztás:

Ém is meginterjúvoltam WÜRThös emberünket, hogy hogyan került a megbeszélt 33500ft-os AKCIÓS crowakészlet 40e.-be, mire ideért.Mert ilyesmiről szó sem volt.Szentül megígérte, hogy utánanéz, mondtam, hogy az okés is, mert ennyiért, Thx, de nem kell.Nem ettem meszet.Már a 33e.ft is necces.

Mint a 10EFt-os stab rúd mi? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jól megbeszéltétek,de mi van ha fönöknek nőügye van ekkor? :D

Akkor ő nem lesz ott :huh: :lol: :)

Tominál lesz, és szigorúan csak a taliról lesz szó.

El Bandinál, és minden más nyilvános helyen elterelődik a figyelem a lényegről.

Egyetértek!!!

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt szakszerűen fejre tették! :D

Lehet tudni, hogy kb. hol készült ez a remek felvétel? :D

Egészen pontosan is. A konzervgyárnál balra van egy út (Y elág, régi Szolnoki út asszem) ami kivisz az ATI pályára. Na ezen az úton vannak baloldalon a rendőrségi garázsok. Az előtt készült a fák alatt.

Az egészben az a legszomorúbb, hogy mi látjuk a kárát... :)

Vagyis mi fizetjük a roncsderbit... :huh: :lol: :)

Ez a kemény! Ők nem tudnak vezetni... és a mi pénzünkön akarnak megtanulni! :)

Az autómentő meg frontera volt?
Ez már nem autómentő volt... Az is rendőrségi verda volt szerintem.

Állítólag lesz valami árverés itt és az ország összes ilyen (értsd: eladandó, törött BM-es) verdáját idehozzák.

A terv szerint ca. 200e-es áron mennek el majd az autók... viszont minimum 10db-ot kell venni! B)

Link to comment
Megosztás:

Állítólag lesz valami árverés itt és az ország összes ilyen (értsd: eladandó, törött BM-es) verdáját idehozzák.

A terv szerint ca. 200e-es áron mennek el majd az autók... viszont minimum 10db-ot kell venni! :huh:

Hátt, elég naívan hangzik ez a 10db-os dolog.Ezeknek a gépeknek a nagy része max. donornak jó, nem többnek.Még a papírja sem ér pénzt.

Aztán a manó sem tudja..................

Link to comment
Megosztás:

Hátt, elég naívan hangzik ez a 10db-os dolog.Ezeknek a gépeknek a nagy része max. donornak jó, nem többnek.Még a papírja sem ér pénzt.

Aztán a manó sem tudja..................

Sajnos a piacon nagyon sok olyan verda van aminek egyszer már hiányzott a fele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.