Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Így már értem :huh: ,de gyárilag biztos nem volt forrasztva.

De, gyárilag be volt forrasztva, mint minden más Calibrában, vagy Vectrában is. Mor 16V Astrájába pedig egy Calibra motort szereltünk be, kábelkötegestől. Astra és Kadett Computerben már gyárilag benne van a foglalat.

Link to comment
Megosztás:

De, gyárilag be volt forrasztva, mint minden más Calibrában, vagy Vectrában is. Mor 16V Astrájába pedig egy Calibra motort szereltünk be, kábelkötegestől. Astra és Kadett Computerben már gyárilag benne van a foglalat.

Ez tök érdekes. És azt nem tudod, hogy miért van így?

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, de az EDS oldalán is azt írják, hogy Cali és Vectra computereket be kell küldeni hozzájuk, mert foglalakot kell beleforrasztani a chipnek.

hja még jó hogy kaptam a chip mellé foglalatot :huh: meg persze találtam 1 very jó szakembert aki megoldotta THX UDI

Link to comment
Megosztás:

Iljen üza. árak mellett sztem 8. Persze kinek, mire kell a bringa..............

Nekem havi 2500-3000 km ugrik a gépbe, így a diesel kifizetődő..aki meg hétvégén használja a nagy köbcentis benyásokat, vagy 2. autóként, esetleg csak helyben..... annak valóban mind1!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem havi 2500-3000 km ugrik a gépbe, így a diesel kifizetődő..aki meg hétvégén használja a nagy köbcentis benyásokat, vagy 2. autóként, esetleg csak helyben..... annak valóban mind1!! :lol:

Erre akartam utalni............. :huh: Nekem max. havi 800-1000km ugrik bele a gépbe.Utóbbi csak szélsőséges esetben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.