Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez sem tűnik rossznak. Mondjuk sok függ attol a bizonyos sérüléstől...

Én vezettem már 1.2-est , és nem is olyan gyenge.... :) A fenntartása pedig kedvezőbb... :lol:

Srácok! Nem mondjátok komolyan, hogy egy 1,2-es G Astrát akartok vetetni szegény csajjal! :huh:

Ok, hogy 75LE, annyi volt az F-emben is... és még a klímával is lehetett menni... de azért már egy G Astrába.. annak súlyával. (többet zabál tuti, mint egy 1,4-es!)

Az a baj a pici motorokkal, hogy SOKKAL-SOKKAL jobban kell neki nyomni, hogy menjen valahova. Sokkal-sokkal jobban hajtja az ember az ilyen motorokot --> kvázi sokkal-sokkal hamarabb fekszenek ki, mint egy nagyobb mocis. (ha Edit nem is fogja hajtani, az előző tulajt nem ismerjük...) Én legalább egy 1,4-es, 1,6-os mocival szereltet vennék a helyében!

És persze KLÍMA az LEGYEN ALAP KÖVETELMÉNY!

Két okból:

1. sokkal-sokkal jobb közérzetet és menetkomfortot kapsz egy autóban, ha kényelmesen klímával utazol!

2. az autót később sokkal könnyebben tudod majd eladni ha benne van a klíma - vagy hogy a másik oldalról nézzük nehezebb klíma nélkül már ma is eladni egy autót.

Link to comment
Megosztás:

Jöttem volna el melóhelyről, de a Mindszentin olyan homokvihar kerekdett, hogy ihaj........ csak úgy fújta a brinyósokat.De esk utoljára ilyet természetfilmben láttam, v.hol a Szaharában! :lol: Aztán mire elértem az Izsákira, ott már kőkeményen szakadt, be is ázott a kisgépem, meg jöttek-mentek a mentők, tűzoltók 1000rel.Kukák szana meg szét, az úton faágak, nemkicsik mindenki mint birka, szal jo volt!

Aztán lakáskulcs felvesz, és goo vissza Bánffyra, mert ittest meg ablakok nyitva voltak felejtve, de cseresznyére az egyiket legalább bevágta a huzat.A másik alatt meg a PC volt, szal az kapott egy kicsit, de egyenlőre műxik.Meg él a NET, meg NETtelefon, meg ilyenek.Jah, meg a kábeltévé is! :)

Idefeléjövet meg kisautóm sokallta a vizet, szal dadogott rendesen, remélem kiszárad, mire indulok vele tovább :huh:

Helyzetjelentés vége! :D

Link to comment
Megosztás:

Az idő faca, ablakból néztük mi is.

Mi is... :)

A Vízművel szemben van 1 kis utca, ami ilyenkor megtelik.

A közepe kb.:50-60 centi... :lol:

Ha esőben erre jártok semmikép ne próbáljátok ki... :D

1-2 autó mindig bepróbálkozik, ott is marad.

Van aki még az ajtót is kinyitja....és nem csak a moci ázik el hanem az utastér is.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a tippeket. :huh:

Benzinest szeretnék (bocs a dízelesektől, de nem szeretem a kerregést :D ), az 1.2-est én is kizárnám, pont azért akarok nagyobbat, hogy menjen már végre a szekér. :D Viszont szerintem az 1.6-os motorokat eleve sportos vezetők veszik tehát bizti nem nyugis családanyák, mint amilyen a Corsám első tulaja volt..... Magyarul bizti kapott a motor meg a futómű is.

Tegnap visszafizettem a hitelt, ami még volt a kocsin, tehát végre az enyém és nem osztozom rajtra a CIBbankkal. :lol: Hátha könyebb igy eladni, bár nem tolonganak a vevők... :) Asszem beszámítás lesz a vége, persze alufelni nélkül.

nemsokára kap a Peti szabadságot, akkor bejárjuk az országot autónézőben, persze tuti, hogy Kecskeméttel kezdjük, merthogy onnan való az előző két autóm is. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Edit Kedves! Szerintem nincs igazad az 1,6-os motorokkal kapcs.!

Egyrészt messze nem biztos, hogy azért veszik az emberek, hogy hajtsák, hogy sportosan vezessenek.

Egy nagyobb motor nyomatékosabb, erősebb, haladósabb - kisebb hajtással.

És mellesleg inkább vennék egy 1,6-ost egy fiataltól, mint egy 1,4-est, vagy 1,2-est... már csak az előző hozzászólásomban említett okokból kifolyólag is.

A coupe-nál tapasztalom folyamatosan, hogy még ha temposan is megyek, nagyon ritkán forgatom le 5-6000-ig, mert elég nyomték van lejjebb is... na meg azért (pl) 2-ben 6000-nél már erősen 90 körül jár az autó... és ez városban sokszor nem használható.

Míg a céges 1,2-es Fabia, szinte minden határozottabb gyorsításnál, tempos haladásnál leszabályás körülig forog! Mert azt akarom, hogy menjen... de nem akar menni! (főleg, ha előzni kell... az tuti leszabályzásig megy!)

Link to comment
Megosztás:

Azért szerintem lényeges különbség van ember és ember között vezetésileg.

Példa rá Edit, és Márk stílusa is merőben eltérő.

Márknak igazat adok hogy nem mindenki hajtja az 1.6-ost sem, példa rá faterom is.

Nem kell félni a nagyobb mocitól az többet kibír, mint a kicsi. (de erre meg Aga astrája az ellenpélda)

SzVSz Edit olyat vegyél amit kigondoltál, mert valószínüleg jobban fogod benne érzni magad mintha rábeszélnek egy olyanra ami nem igazán tetszik.

Nem tud valaki olcsón meggyet?

Szombatra kellene kb: 15-20 kiló.

Link to comment
Megosztás:

A Peti is az 1.6-os felé próbál orientálni engem. :lol:

Végigolvastam a "G Astrát vennék" topicot, de bevallom, nem lettem okosabb tőle.....

Az biztos, hogy hagyok egy kis pénzt arra, hogy ha megveszem, teljesen átnézetem és lecseréltetek benne egy-két dolgot a biztonság kedvéért. :huh:

Link to comment
Megosztás:

A mai eszemmel már én is 1.8 vagy 2.0-át vennék, de anno hagytam magam elscábulni.

Fogyasztásban kb: annyival jártam rosszabbul, (vagy még többel) mint amennyit nyertem a kötelezővel.

Látod nekem ilyen gondom nincs! :lol: Nem is eszik és nem is megy! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.