Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Felkerült a nyári kerék és balra húzott nyomás OK.

Kapott két új kereket előre most meg jobbra és a kormány zörög egy kicsit.

Ady Endre utca!Ott azért olcsóbban, és ugyanolyan hozzáértéssel állítják, javítják a futóművet.Nekem Gepárd ajánlotta, és bejött. :wink:

Link to comment
Megosztás:

beregeltem a NAGY OPELPRÓBA c. játékra, és ma Dányi János a Tormásiktól felhívott, hogy bár eléggé be lettek táblázva mostanság, de amíg nem kerül rám a sor, addig is nézzek be a hétvégén, és elvihetem egy fél órára az egyik Astra H-t.Aztán a beszélgetés közben kiderült, hogy mi ismerjük egymást, mert már megcsodálta egyszer a gépem, mikor bent voltam informálódni náluk.Szóval Happy.Holnap megyek tesztvezetni! :D

Link to comment
Megosztás:

:smt019 Beeeeeeeee... :smt019 Engem is felhívott ma, és kiderült, hogy a 3 naposat elfelejthetem, hacsak valaki vissza nem mondja! Viszont félórásat én is vezethetek, H Astra diesellel...csak egyeztetnem kell vele!!

......pedig, ha megkaptam volna Isten lássa lelkem szekció tesztnapokat tartottunk volna! :D :smt010 :smt010

Link to comment
Megosztás:

:smt019 Beeeeeeeee... :smt019 Engem is felhívott ma, és kiderült, hogy a 3 naposat elfelejthetem, hacsak valaki vissza nem mondja! Viszont félórásat én is vezethetek, H Astra diesellel...csak egyeztetnem kell vele!!

......pedig, ha megkaptam volna Isten lássa lelkem szekció tesztnapokat tartottunk volna! :D :smt010 :smt010

Na erre az utóbbira majd erőteljesen ráérdeklődök.Egész jó kis 5let. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor a fóti talira indulás, Szombat reggel a Penny market parkolójából a Széchenyi városból. Aki nem vesz matricát addigra, az a szemben levő Omv kútnál még pótolhatja.

A 9 órás indulás azt jelenti, hogy aki addigra nem ér oda az jöhet egyedül, mert mi 9:00-kor elindulunk.

Javasoljuk, hogy előtte lehetőleg 15 perccel már mindenki érkezzen meg, kézfogás, hátbaveregetés stb.. erejéig.

Link to comment
Megosztás:

helo,

én nem pályán megyek, hanem a 4-esen Cegléd felé,

Merre mentek átkeresztül Pesten?

Üllői-Könyves-Hungária-M3 ?

(Ha jól emlékszem az utca/útnevekre)

a Könyves-Hungária igencsak be tud dugulni Szombat délelőtt

március elején is majd egy órát araszoltam itt a Közlekedési Múzeumig

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok véletlenül, hogy fogunk rendeződni a helyszínen? Úgy lenne jó, ha a szeggciók egy helyre állnának. Mármint, hogy a kecskemétiek (és környéke) egy helyre.

Le kellett venni a sárhányó lapocskáimat, mert hozzáérnek a gumihoz.... :?

Még idáig csak az egyiket tudtuk leoperálni, abból is egy pici darab fennmaradt. Azt a qqqq.... csavart egyszerűen nem lehet kitekerni, sűllyeszett a feje és a csavar is már odarozsdult az anyához! :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jön egy Piros GSIs meg egy opeles csajszi egy másik Astraval.

Meg én is ott leszek.

Véletlenül nem egy olyan piros GSÍ, aminek az orrán éppen most kozmetikázták az Opel jelet?

más:

Szóval a tesztvezetés bezárás miatt elmaradt.Vagy én értettem v.mit félre, vagy nem is volt egész napos ez a nyílt hétvége. :D

Majd bemegyek, és megpróbálok újra időpontot kérni. :wink:

Link to comment
Megosztás:

A Könyves-Hungária útvonal a legkézenfekvőbb, tehát szerintem arra kellene menni, én még nem találkoztam, ott nagy dugóval sosem.

Tomi nyomnál néhány matricát a kecskeméti újaknaknak és akiknek még nincs? Kb: 5-6 db-ra gondoltam.

A rendezők a tópartjára szombat délelőtt 11:00 órai kezdettel várják az Opeleseket. A találkozón sok érdekes program várja a résztvevőket, melyek között nemcsak vetélkedők lesznek, hanem például autó-szépségverseny, sőt szekciónkénti bemutatkozás és parkoltatás!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.