Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Olvastam a kikivelmikorhogyan toipcban hogy Hagáéknak Vectrájuk van. Ez igaz??

A múlt hét végén még Astraval voltak fagyizni.

Persze azóta sok minden megváltozott. Azóta engem is kétszer dobtak ma meg én dobtam a mobiltelefont amit ajándékba kapott tavaly a 20. szülinapjára :huh: ez van...

Link to comment
Megosztás:

Halihooooo megy valaki T&S fesztiválra? Simán fel kellene nézni B) ha már jár akedvezmény 15 főtől
Mikor lesz? :D

B@asszus... Már Kecskemét is ilyen város-->

Szombaton a bátyám felrakott 4db polírozott szelepsapkát - opel emblémával a tetején - a QP-ra.

Ma reggel (KEDDEN!) vettem észre, hogy már nincs rajta egyik sem! :) - tehát ca. 2 és fél napot volt az autón! :lol:

--> tegnap este a Széchenyi városban 19:10 és 22:30 között lelopta valami köcsög! :)

Nyilván nem az érték az, ami bosszant, hanem az elv... és az, hogy így egyre jobban parázok otthagyni az autót, mert mi van ha legközelebb egy csavarhúzóval az emblémákat szedi le??? :huh: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Uccse találjátok ki, hogy az enyémet hol lopták le!! :lol: De xarok rá, legyen boldog vele bázz............

Nekem jó a feka is.Műa.ból.

más:

Úgy tűnik, bizonyos fokig befejeztük a költözést, holnap már ottalvósat játszunk, ha minden jól megy.

Itt szeretném megköszönni azo knak a cartársaknak a segítségét, akik aktívan részt vettek a cuccolásban, szerelvényezésben, és azoknak is, akik felajánlották a segítségüket.

Srácok, nagyon köszönöm nektek! :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Kedves szekciótársak, elindult az autókeresés:

ha tudtok a környéken (vagy nem annyira a környéken) eladó G Astrát, 5 ajtós, fekete, piros vagy hófehér, klimás, 1.500 000 körül, akkor szóljatok!!!!

Előre is köszi. :lol:

Nézegetem a használtautót, és össz vissz csak EZT találtam, de én bevallom töredelmesen, smutzig vagyok, és sajnálok ennyi pénzt egy 8 éves Astráért.Sztem ennyit ugyanis nem ér.Bújni kell az Irányárat, Petőfi Népét, meg ilyeneket, mert ott talán olcsóbbért lehet hozzájutni fiatalabb, lekövethetőbb múltú autóhoz.

Esetleg egy Corsa B Caravan?? :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Nézegetem a használtautót, és össz vissz csak EZT találtam, de én bevallom töredelmesen, smutzig vagyok, és sajnálok ennyi pénzt egy 8 éves Astráért.Sztem ennyit ugyanis nem ér.Bújni kell az Irányárat, Petőfi Népét, meg ilyeneket, mert ott talán olcsóbbért lehet hozzájutni fiatalabb, lekövethetőbb múltú autóhoz.

Esetleg egy Corsa B Caravan?? :huh: :lol:

Nem mondtad Edit,hogy benyás vagy dízel?

Egyébként én tudok egy faca kis corsa caravant! :)

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, én ezzel az autókával amit belinkeltem, csupán arra akartam utalni, hogy ennyiért inkább bevállalanék egy jóól felszerelet 4 éves F Classicot, mint sem egy 8 éves autót.Ha G-t akarnék venni, kicsit többet szánnék rá, olyan 2M körül, és akkor már évjáratban ottlennék.Mert Edit sem akarja hipp-hopp eladni, szal neki is az lenne a lényeg, hogy a pénzéért a lehető legfiatalabb autót vegye.

Ma végre már az új lakásban aludtunk.Flóra kicsit nyüszögött, de összeraktam a DVD-t, és megnéztük a Madagaszkárt.Attól rendbejött, aztán el is aludt közben.Én végignéztem! :lol: Sokadszorra :) Tessett! :huh:

Amúgy meg egy elég korekt zöldhullámot sikerült kifognom reggel, így kb. 4 perc alatt értem be a céghez, és még igazán száguldanom sem kellett.

Link to comment
Megosztás:

Ez sem tűnik rossznak.

Én vezettem már 1.2-est , és nem is olyan gyenge.... :) A fenntartása pedig kedvezőbb... :lol:

Nem gyengusz kicsit az 1.2-es moci ehhez a súlyhoz?Esetleg klímázás közben?Fogyasztása?Ilyenek.

Lassan lejött a hirdetés is, és azt nézem, hogy azt írja a jómunkásember, hogy 3 ajtós.Pedig a képen tutira 2vel több van rajta! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.