Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

KECSKEMÉTI SZEKCIÓ!!!!

Akinek lehetősége van rá, az legyen kedves hozni a ma esti meet-re a szekciópénzt.

Biztosan tudjátok, hogy többen már befizettük az éves díjjat, hogy abból tudjuk fedezni a Szelidi szállások előlegét.

Jelenleg még 5000 Ft hiányzik az előlegből, szóval aki tud az segítsen.

:huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz, de szét kell nézni, hátha akad egy megkímélt darab! :huh:

Ez rágalom.Az ablakok igenis nagyok, és pont az a baj a futóművével, hogy alapból kényelmes.De stabil.

Már amelyiknek nagy... :lol:

Ember, ha olvasod a fórumot, akkor tudhatnád! B)

De igen itthon vagyok! :)

Tudom is! Ez inkább egy felismerés volt..., hogy "jééé... te meg mán itthon is vagy!" csak nem ezt írtam... amúgy tegnap este láttalak! A Tecsó körforgóból jöttél befelé, én meg mentem kifelé...

Én pl. remekül értek a "hogyanszáguldjunkátavárosonrövididőalatt" dologhoz! :D :D :)
Ehhez én is konyítok! ;)

Különös tekintettel a belvárosi részre és a kiskörútra! :) :P

Link to comment
Megosztás:

Inkább előbbi! És ha lehet, ha megint hazajössz, nehogy meglássuk, hogy cigizel! :)

oke fonok. :lol: jo leszek. megprobalok. ha sikerul legalabb 10 kilot leadnom akkor nem is lesz kisertes. sajna jol elhiztam cigi nelkul az elmult 4 honapban de szigoru dietan vagyok idekinn, es otthon meg ugyis rohangaszni fogok egesz nap, szoval nem lesz baj asszem :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ehhez én is konyítok! ;)

Különös tekintettel a belvárosi részre és a kiskörútra! :huh: :P

Ma este nemkicsit megcsodálhattuk,hogy mit is tud a a Coupe azzal a szolid ültetéssel! :lol:

És mindezt a kreszt betartva? :) B)

Maxximálisan!............ :) Há' hóógyne....... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este nemkicsit megcsodálhattuk,hogy mit is tud a a Coupe azzal a szolid ültetéssel! :huh:
Csak nehogy egyszer a helyi örsön kelljen megcsodálnom nekem is... :lol: :) :)

Jól szedi a virgácsot a QP, az biztos! Sokat dob már 30 mm-er is! :)

Tegnap Pajával megnéztük a tempomatot, lent talált kapcsolót, de a kormánynál előkészítést nem... :D

Örülök, hogy ismét meglátogathattalak benneteket! :D

Örültünk, hogy itt jártál! B)

Gyere a jövőhéten is! Mostmár nincs suli! ;) Ráérsz! :P

Link to comment
Megosztás:

Na voltunk tegnap Sziszivel, a nemzetközi talin Jennersdorfban.

281-es sorszámú matricát kapta az autóm. :huh:

Volt nagyon sok szépen megépített verda, de azért ott is vannak gánya munkák.

A tuningcégeg kímálata elég nagy volt, és ami nagyon tetszett, volt igényes zuhanzó és wc.

Belépő sem vészes:

10 euro / kocsi

1 euro / fő

Nemsokára feltöltjük a képeket és adok linket.

Link to comment
Megosztás:

Voltam tegnap Kecsón, de sajna nem volt tali....

Vettünk a garázs tetejére bitumenes lapot, mert beázik, és a kocsira vizpöttyöük esnek, amit mellesleg még nem tudtunk leszedni semmivel. Vizköoldó kéne, de az meg karcol...

Pénteken szokott lenni...
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.