Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem 12.200,- Ft-tal lesz több évente a gépjármű adóm! :huh: :lol: :)

:D :D :)

A fizetésem pedig jópár ezer forinttal csökken! :)

Az új gépjárműadó mértéke

Az autó kora --> Adó

(év) --> (ft/kilowatt)

0-3 --> 300

4-7 --> 260

8-11 --> 200

12-15 --> 160

16- --> 120

(ezt az index-ről másoltam át... gondoltam legyen itt)

Link to comment
Megosztás:

:D Nekem 400 Ft plusz / év :)

egy doboz cigivel kevesebbet szívok! :lol:

hat sajna a cigi huzos osszeg :) minimum evi 144000 ft ha napi egy dobozzal szamolunk. es en elszivtam otthon azt az egy dobozt. viszont kijelentem hogy vasarnap visszajottem angliaba es megint nem dohanyzok :D remelem ez iggy is marad mostmar. mert a mantara kell a love de nagyon, es itt allok a nagy dontes elott:

MANTA :huh: vagy TU:DO"RAK

szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

hat sajna a cigi huzos osszeg :D minimum evi 144000 ft ha napi egy dobozzal szamolunk. es en elszivtam otthon azt az egy dobozt. viszont kijelentem hogy vasarnap visszajottem angliaba es megint nem dohanyzok :) remelem ez iggy is marad mostmar. mert a mantara kell a love de nagyon, es itt allok a nagy dontes elott:

MANTA :huh: vagy TU:DO"RAK

szerintetek?

Nekem a második kevésbé szimpatikus :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van pár nagyon laza srác, aki megveszi az 5-8 év közötti 4.2 quattro-kat, hogy hétvégén tudjanak lazulni vele (hétközben meg vonattal, busszal jár...)-->na azok nagyon megszívták az új törvényeket... húúú, de laza....nem baj, a ház előtt, még mindig jól mutat majd... engem is piszkáltak a haverok, hogy 4 misiért miért új Opelt veszek, nem valami 4-5 éves Bömöst....

Link to comment
Megosztás:

na, az előző válaszomból kiszedtem egy részt, amit nem ebbe a topicba szántam. :)

nagyon tetszene e B Corsa caravan, de nem túl nagy belőle a kínálat! :)

Kedves kollegáim meg az Astráról beszélnek le (mármint akiknek az van), hogy nem lehet vele tolatni, meg kicsik az ablakok meg hogy fapados.... :D

m,a akartam felrakni a használtautóra a kocsim, de az a ....... (aranyos, drága , kedves, cuki) szerelőm felhívott, hogy nem lesz kész egy hét múlva a Rapid, hanem még legalább egy hónap!!!!!

No, most látom, hogy közben Wolfi átrakta a hsz.eket. :huh: Én meg jól kitöröltem! :lol: Nagyon béna vagyok.... :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon tetszene e B Corsa caravan, de nem túl nagy belőle a kínálat! :)

Ez igaz, de szét kell nézni, hátha akad egy megkímélt darab! :huh:

Kedves kollegáim meg az Astráról beszélnek le (mármint akiknek az van), hogy nem lehet vele tolatni, meg kicsik az ablakok meg hogy fapados.... :lol:

Ez rágalom.Az ablakok igenis nagyok, és pont az a baj a futóművével, hogy alapból kényelmes.De stabil.

Mondjuk az enyém, na az tényleg fapados.Így ültetve.De nekem így tessik! :D

Link to comment
Megosztás:

És ha teljesen abbahagynád? :lol: Vehetnél egy vadiúj Vectrát is. :)

Ez már nekem is eszembe jutott. Tényleg el kell gondolkoznom rajta. :D

hat sajna a cigi huzos osszeg :) minimum evi 144000 ft ha napi egy dobozzal szamolunk. es en elszivtam otthon azt az egy dobozt. viszont kijelentem hogy vasarnap visszajottem angliaba es megint nem dohanyzok :D remelem ez iggy is marad mostmar. mert a mantara kell a love de nagyon, es itt allok a nagy dontes elott:

MANTA :huh: vagy TU:DO"RAK

szerintetek?

Inkább előbbi! És ha lehet, ha megint hazajössz, nehogy meglássuk, hogy cigizel! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.