Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

---- - ezek után tértem át a kártyás változatra - igy nem lehet túlköltekezni. :)

Na én meg pont fordítva voltam ezzel, kártyás voltam, és amikor 1 nap háromszor kellett lemennem feltőltő kártyát vennem,:huh: mert lebeszéltem az összeget, :D akkor döntöttem úgy, hogy inkább majd utólag fizetek nekik! :D :) Ja, és ez szintén még belföldön volt! :lol:

Szerintem egy jól kialkudott előfizetéssel is lehet spórolni..... B)

Így van, sőt némelyik előfizetésnél, olcsóbbak a percdíjak, mint a feltöltősnél! ;) :)

Link to comment
Megosztás:

A probléma a következő azzal, ha fejenként 5.000,- Ft-ért 100-an kibérelnénk a pályát (4 órára).

A pályára egyszerre ca. 20-25 autó mehet fel max. biztonságosan. Ez azt jelenti, hogy így mindenkinek max 1 óra autózás jutna (és akkor nem számoltuk az átfedést, a lejövetelt, a kimenetelt, a kicsúszás miatt leállított köröket, stb.

És 6.000,- Ft-ért viszont bármelyik nyílt hétvégén rá lehet menni a pályára 1 órára - vagy 10.000,- Ft-ért egész délelőttre. Szóval így már lehet, hogy jobban megérné ez a verzió. :lol: :huh: hm?

Viszont, ha tudnánk szerezni szponzorokat, és fejenként 2.000,- Ft-ért tudnánk autózni a pályán, akkor már mindjárt más lenne a leányzó fekvése! :)

Link to comment
Megosztás:

Hi emberek.

Egy kérdés:

Egyik cimborámnak ajánlanak most egy Asrta G 1.4 16v , klima stb kombi maisnát.

Ár 200.000 + 1.100.000 hitelátvállalás.

Egyetlen dolog ami nem tetszik, az hogy 200.000km van már benne.

Jah és az évjárat 1998.

Szerintetek megéri? Mennyit bírnak ezek a motorok?

Link to comment
Megosztás:

Hi emberek.

Egy kérdés:

Egyik cimborámnak ajánlanak most egy Asrta G 1.4 16v , klima stb kombi maisnát.

Ár 200.000 + 1.100.000 hitelátvállalás.

Egyetlen dolog ami nem tetszik, az hogy 200.000km van már benne.

Jah és az évjárat 1998.

Szerintetek megéri? Mennyit bírnak ezek a motorok?

SOHA!! nem vennék Caravant 1.4-es motorral.S, főleg nem 200e.km-rel.Sztem nézelődjön tovább.Sztem.

inkább már kicsit fiatalabb, és talán drágább, de DTI mocis taliga lenne a nyerő.

Link to comment
Megosztás:

SOHA!! nem vennék Caravant 1.4-es motorral.S, főleg nem 200e.km-rel.Sztem nézelődjön tovább.Sztem.

inkább már kicsit fiatalabb, és talán drágább, de DTI mocis taliga lenne a nyerő.

Így van, ahogy Wolfi is írja!

Én már elég sokat nézelődtem, Astra G 1.7 DTI Caravánt, és 98-as évjáratot már 1,6 M. körül lehet is találni, és jóval kevesebb kilóméterrel, mint az említett benzines!

Az a párszázezer forint különbség, nem annyira sok, főleg ha hitellel van terhelve a gép! Havi lebontásban, talán 1-2 ezerrel több a havi részlet! Annyit viszont megér a DTI!

SZERINTEM! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Végre!

Holnap reggeltől ismét magyar földön leszek! :huh:

Ha valaki keresne, csak mobilon leszek elérhető!

Ha nem akkor péntek este CP! :lol:

Komolyan mondom, olybá' tűnik nekem a dolog, mint ha csak ez éltetne olykor.Bizti nem lehet 1Xű dolog kint melózni.Klassz, meg minden, meg komolyabb pénzt keresel mint itthon, de van ennek egy emberi oldala is.

Vagy v.mit v.miért?

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom, olybá' tűnik nekem a dolog, mint ha csak ez éltetne olykor.Bizti nem lehet 1Xű dolog kint melózni.Klassz, meg minden, meg komolyabb pénzt keresel mint itthon, de van ennek egy emberi oldala is.

Vagy v.mit v.miért?

Hát, mondasz valamit! Valamit valamiért! :D

Ténylag csak a pénz miatt vagyok kint, és komolyan, nagyon jó hazamenni, MAGYARUL beszélni mondenhol, nem mintha nagyon beszélném a németet,de azért nagyon jó, ha értem amit mondanak, és viszont! :lol:

Na meg nem is beszélve, az ismikről, akkikel szívesen találkozok! :) (Pl:Cartársak)

De ez van, remélem már nem sokáig! max jövő év vége! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az előbb állt a sulinál egy morcosított fekete Astra coupe, és mivelé a kolleganőim nem láttak még soha ilyet, hozzám szaladtak, hogy milyen autó ez?? (nem volt rajta elől a jel)

Tényleg gyönyörű volt. :huh:

Akkor az nyilván a Zsolti barátom volt! :)

(hátul egy diszkrét szárnnyal és pont olyan felnivel mint az enyém - ugye? :lol:)

Ő lajosmizsei.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.