Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nálam is csak idézőjelben van ez a dolog, mert azt jelenti, hogy bekapcsolom az elektromos radiátort! :lol:

Na az nálunk akkor is szépen mutatna! :) "A" tűzveszélyességi osztályú az üzem... elvileg se mobil, se gyújtó, sőt, még gyufa se lehet a zsebedben. :huh: Ezekért ha jön egy tűzoltó, csak úgy... ellenőrízni, elvileg perkálhatsz akár 30-40e-t is + fegyelmi.

Link to comment
Megosztás:

Mobil miért nem?

Én még nem láttam zárlatos mobilt.

Sőt az egyik műsorban (Állítólag-Discovery) azt próbálták, hogy mobillal fel lehet-e robbantani egy benyakutat.

A végén sikerült robbantani, de az a mobil az eredeti funkcióját már régen láthatta volna el. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem ma az egyik ismivel a Tormásiéknél és szólt, hogy menjek ki, mert megmutatja az új Astra H TwinTop-ot.

Hát egyből ki is mentem... :)

Komoly a gép! Fekete - piros ülésekkel :huh:

Voltak sajnos kiábrándító részei az autónak (konstrukcióban).

Nagyon látványos - és elég gyors is - a tető nyílása - csukódása, de pl. a csomagtartó tetejét, ha le akarod csukni, bizony jobbra-balra inog. :lol:

Na de hátha ez és (egyéb ehhez hasonló 1-2 apróság) csak gyerekbetegség és előbb-utóbb rendbe rakják.

Az ára elég ütős. Pontos árat még nem tudott mondani a srác, de azt mondta, hogy úgy 7 milla körül lesz.

(még semmi papírt nem kaptak az autóhoz, ma hozta a trailer)

Link to comment
Megosztás:

még mindig a vasaimat simizem, so nem megy egyik se.

össz 8 felni, 1 kardán, 1 váltó, 1 légszüröház, 1 hütö fémtisztára ezeket csiszizem 3 hete

ma se tudok mönni talira

Ha lesz időm, ém is nekiállok majd végre a moci+váltó +egyéb. okosságok tixtításának.

Azér' a talit megtartjuk :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, mert tavaly még nem volt meg a coupéd, ha jól emlékxem! :)

Már bocs, hogy belevau. :huh:

Én a tavalyi miatt voltam kiakadva!

Ugyanis akkor nem szólt senki, hogy fotózás lesz!

Az idén tényleg volt róla szó a fórumon... (én nem figyeltem... illetve elsiklottam felette)

Szóval NE VAU BELE! :D

A kecskeméti Opeloldalt már rég látogattam.

Meg is nézem most....

No igen, Márk már akkor is lemaradt a fényképezésről.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok srácok!

Azt csiripelte egy madár, hogy azt hittétek az én kocsim tört. Köszönöm az együttérzést, de szerencsére nem én törtem meg a kocsit, hanem egy korábban fórumozó barátom, csak mivel még nem tag, nem tudott írni a fórumra, ezért kértem én segítséget, s aztán írt ő a nevemben. :lol:

De igazán rendes tőletek, hogy gondoltatok rám,köszönöm :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nos tegnap este eldőlt a pénztárosi "állás".

1-el több szavazattal Joe lett meg bízva ennek a feladatnak a koordinálásával.

Néhányan, már oda is adtuk neki az éves "szekciópénzt" (12*250=3000Ft).

Az ő feladata lesz ezeket begyűjteni, könyvelni, és számolni, hogy ki, milyen formában kapja vissza.

Most a szelidi talira foglalónak kell is ebből az összegből felhasználni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.