Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem tudom Jjoee-nak mennyire terhes ez a dolgo,de azt előre mondom,hogy én hétközben semmilyen formában napközben nem vagyok elérhető,ezt ti is tudjátok,ilyen a melóm!

Ha csak azt kell csinálni,hogy itthon egy dobozban összegyüjteni a pénzt,ám legyen! :huh:

Én rád szavazok tesvér :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ma jöttem haza a melóból, és rendőrök igazoltattak az M5-n, a Halasin, és az Izsákin is.Utóbbin valszeg mértek is, a Wolf gumiszervíz magasságában a bejövőket.Lehet, hogy túl sok baleset volt az elmúlt néhány napban?

Egy ismi járt ma pesten, és odafelé is látott 3 koccot, meg visszafelé is.Elég sok m @rha volt ma az úton.

Vittem Flórát oviba.A Búzavirágon a nagyfesz. vezetéknél van az a kanyar.Egy Kadettes ifjú vitéz, harmad magával elkezdte nyalni a rendszámtáblámat.Én, hála a futóművemnek, olyan 60km/h-val el is kanyarodtam, mindenféle rizikó nélkül.Nem kezdett el rázni az eleje, ergo nem volt határon.Csak mint egy sínautó.Szépen elkanyarodtunk, miközben Flórával beszélgettünk.A tükörben pedig már csak azt láttam, hogy a cartárs bőszen birkózik a kormánnyal, de megfogta végül a gépét.Volt értelme.Persze a májam dagadt nemkicsit, de ennyire agyatlan nem lehet v.ki, hogy nem tudja, hogy hol is van az autó határa.

Link to comment
Megosztás:

Naaa, a lényeg!

Akar menni valaki szombaton Esztergomba Kecskemétről???

Sziszi azt mondja, hogy ő megy ha nem esik az eső.

Keresd meg msn-en és egyeztessetek. :huh:

Ha valami csoda folytán leszakad rólam ez az árpa, és nem úgy fogok kinézni, mint egy félszemű kalóz, lehet én is lenéznék 1 napra.

Link to comment
Megosztás:

1-2 hétig Európa szerte kiterjedt razzia van az ittas vezetők ellen!

Ennek megfelelően a magyar rendőrség is nagy erőkkel vonul ki az utakra ittas vezetőket keresni, ugyanis ők okozzák a balesetek jelentős részét.

Háát Európában biztos, de itthon meg a sok fékevesztett b@ romarcú hüle, aki még az autóját sem ismeri, csak tapossa neki écnélkül. :huh: S, kit fognak bacogatni a rend éber őrei?Téged, engem, aki igaz, hogy olykor elengedi a lovakat, de sosem úgy, hogy bárkit is veszélybe sodorjon.

Link to comment
Megosztás:

Háát Európában biztos, de itthon meg a sok fékevesztett b@ romarcú hüle, aki még az autóját sem ismeri, csak tapossa neki écnélkül. :huh: S, kit fognak bacogatni a rend éber őrei?Téged, engem, aki igaz, hogy olykor elengedi a lovakat, de sosem úgy, hogy bárkit is veszélybe sodorjon.
Én elsősorban a sok paraszt kamionost cseszegetném! A balesetek 50%-át ők okozzák!!! :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.