Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Királyság! :wink:

Gepárd gépét sikerült már szemrevételezned?Csak nem valami hasonló turpisságon töröd a bucid? :roll:

Ja-ja, ma összefutottunk.

Már készül a maszkom. Félig kész van. Elvileg holnap elkészül. A morcosítást még nem tudom... lehet, hogy nem rakok szemöldököt..., hanem a motorháztető morcosítom le...

Hm. Meglátjuk...

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja, ma összefutottunk.

Már készül a maszkom. Félig kész van. Elvileg holnap elkészül. A morcosítást még nem tudom... lehet, hogy nem rakok szemöldököt..., hanem a motorháztető morcosítom le...

Hm. Meglátjuk...

Az sztem konkrétabb, mint a pilla!Kíváncsian várom a fejleményeket! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Az sztem konkrétabb, mint a pilla!Kíváncsian várom a fejleményeket! :wink:

Hát... elindult az autóm tuning projectje! :D

Sajnos még csak a tervezés fázisában tart! :D

Na jó... talán a héten meglesz a maszkom... és folyik a morcosítás tervezése is...

Böngészem a külföldi tuner oldalakat... keresem az ötleteket...

Ha valamit csinálok... szép legyen... és egyedi! :wink:

Aztán lehet, hogy nem az lesz... de kis pénzből kis tuning! :P

Link to comment
Megosztás:

Speed !

A kecskemét lappal ezek szerint megelőztél, én már két hete elküldtem nekik az infót, de még nem kaptam rá választ, a lényeg, hogy ott vagyunk.

Vízimaci üdv a fórumon!!

Fótra nem jössz?

Tatárszentgyörgyön nekem is van rokonságom :wink:

A 20000 Ft nem sok olajcserére, ma beszéltem egy kollegával ö 11 körül vette az olajat+ szűrőket és további 10 körül rakták a kocsiba, ha mindent a Tormási adott volna akkor kb: 30-at kellett volna fizetnie.

Link to comment
Megosztás:

ha mindent a Tormási adott volna akkor kb: 30-at kellett volna fizetnie.

nem értek a G meg F astrákhoz de szerintem 15 percnél tovább ők se tudják elhúzni az olajcserét, csak mondjuk, ha olyan extrákat kér hozzá az ember, mint adalékos motorbelsőmosás, meg ilyenek

egy telefonhívás és megmodják mit mennyiért

szerintem a 30 sok

Link to comment
Megosztás:

Ha kollega hazudott akkor én is, ő mesélte, én meg leírtam.

7500+ÁFA.Nincs ebben semmi különös.Lakitelken u.e. 2500, és legalább tutira értenek is hozzá! :wink: Nem valami tejfölösszájú újgyerek jön oda hozzád ügyetlenkedni, mert ugye az olajat ő is leengedi, de pl. a megrepedt vákumcsövet már nem veszi észre!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.