Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nincs ilyesfajta német weboldal?..... Biztos nézted már, hülye kérdés....

nem gondoltam volna, hogy tesz megkülönböztetéseket a képtár.

Nem akarom német weboldalra feltenni a képeket, de amúgy már úgy néz ki, hogy Mackósajt segítségével megoldódik a dolog! :D

A képtár meg csak annyit írt, hogy "Nem magyarországi internetről akarok regisztrálni, és nem engedte! :)

Csabit idézném:.....

Köszi! :P

Az csak úgy jött!! :) :( ;) De tényleg régen voltam lagziba! :P :P

Nézek ki az ablakon, és az jut az eszembe, hogy: Itt a nyáár wázze! Dobom fel a téli kerekeket! :P

Nem kell annyira azért megijedni,lassan jön a jó idő! Itt már kezd melegedni, és a felhőzet is szépen csökken! Sőt 2 napja már nem is esett!

Általában mikor itt, Jó az idő utána pár nap mulva otthon is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell annyira azért megijedni,lassan jön a jó idő! Itt már kezd melegedni, és a felhőzet is szépen csökken! Sőt 2 napja már nem is esett!

Általában mikor itt, Jó az idő utána pár nap mulva otthon is! :)

Háátt ,jelentem nálunk felhős ég, szemerkélő eső, a hőmérséklet pedig olyan 18 fok környékén érzésre! :(

Mág cseresznye, hogy lemostam a fehéret! :) Egy darabig legalább tixta volt.

Link to comment
Megosztás:

Háátt ,jelentem nálunk felhős ég, szemerkélő eső, a hőmérséklet pedig olyan 18 fok környékén érzésre! ;)

Mág cseresznye, hogy lemostam a fehéret! :) Egy darabig legalább tixta volt.

Látod, az a baj, hogy autót mostál! :) :(

Autómosás után mindig esik az eső! :P

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom német weboldalra feltenni a képeket, de amúgy már úgy néz ki, hogy Mackósajt segítségével megoldódik a dolog! :)

A képtár meg csak annyit írt, hogy "Nem magyarországi internetről akarok regisztrálni, és nem engedte! :)

Már csak akkor annyit kérnék, hogy küldj egy PÜ-t, hogy mi legyen, melyik megoldás azok közül, amit leírtam? :(

Link to comment
Megosztás:

Háát bázz.Jövök hazafelé, látni szinte semmit, eső szakad mint állat, erre egy idióta beleáll a seggembe a dombelkerülőn.A kék led jól látszódott a helyzetjelzőben, mert félszemű volt a gyöngyöm.Egy darabig még csakcsak elviseltem, de aztán széépen beleálltam a nyomvájúba.Had töröljön az ablaktörlője.Onnantól kezdve neki vakrepülés volt, de akkor is csak alig-alig maradt le.A b@romarcú.Aztán a Tavaszmezőn már nagyobb követési távolságot tartott.Kötschög az ilyen.Mindenki más tudott követési távolságot tartani. :)

Link to comment
Megosztás:

Malom tali végén padlógáz+kézifék a mélygarázsban, és a rohadék oszlop majdnem nekem jött 20 centi híján... :) mázlija volt, mert mocskos ideges lettem volna :D

:lol: Néztem is,hogy mi lesz belőle!Nekem a kijáratnál ált elém egy pözsós és a vizes sima betonon megcsúszott a 205-ös gumi is! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Malom tali végén padlógáz+kézifék a mélygarázsban, és a rohadék oszlop majdnem nekem jött 20 centi híján... :D mázlija volt, mert mocskos ideges lettem volna B)

Ott nagyon vigyázni kell az előugró oszlopokra! :) ;)

Sajnos elég sűrűn pakolták le, ezért nem nagyon alkalmasa "pálya" Rallyzásra! :huh:

Nem kell annyira azért megijedni,lassan jön a jó idő! Itt már kezd melegedni, és a felhőzet is szépen csökken! Sőt 2 napja már nem is esett!

Sajnos itt újra sz@r idő lett! :lol:

Már megint beállt a szürke felhőzet, és éjjel újra esett az eső! :)

Mikor lesz már jó idő??? B@cca meg! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Mág cseresznye, hogy lemostam a fehéret! :huh: Egy darabig legalább tixta volt.
Én is arra készülök...

délután úgy döntöttem, ha esik, ha nem, én lemosom! :D

Malom tali végén padlógáz+kézifék a mélygarázsban, és a rohadék oszlop majdnem nekem jött 20 centi híján... :lol: mázlija volt, mert mocskos ideges lettem volna :)
Én régen még az 1200-es ladámmal ijesztettem be egyszer keményen a kapunk oszlopának! :D Gondoltam rákuplungolok a befordulásra... :)

-----------

Valaki kijön ma a gokart pályára? Elvileg valami motoros tali + verseny van, bár nem tudom, hogy lett-e belőle valami.

Esteleg ma este Gyorulási a Hungaroringen?

Link to comment
Megosztás:

Jet Sky verseny! :) (ha így írják! )
Jetski! :D

Amúgy képzeljétek megy a verseny! Kint voltam. Nem fizettem be, de azt mondta a jegypénztáros, hogy megy a verseny és már vagy 10-en estek is! :lol:

Fa..a, mi? :huh:

Én is arra készülök...

délután úgy döntöttem, ha esik, ha nem, én lemosom! :)

Hááát... kint jártam...

és olyan ku..a hideg van, hogy letettem az autómosásról! :D

Inkább felpattintom a gépre a Need For Speed - Most Wanted-ot és nyomok vele pár karikát...

Link to comment
Megosztás:

Nekem sajna van valami nyűgje a gépemnek...

kb. 2 hete toltam fel rá egy új vindózt, s azóta a játékok (bár nem sokat játszok) egy idő után (néhány perc) KÉK HALÁL-lal érnek véget. :)

NFS-MW, GTA:SA, IL2... minden... :D

Mi a .icsa lehet? :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alapvetőleg nem játékokhoz fejlesztették-fejlesztik a gépeket..szerintem be kellene ruháznod 1 Ps2-be! :)
... végülis még csak ca. 14 éve játszogatok PC-n...

Érdekes,de nekem lassan 1,5 éve semmi bajom a géppel!

Operating System: (Windows XP Professional, Szervizcsomag 1 (5.1 - 2600)) ¤ Installed: (XP was installed 89wks 4days 10hrs 46mins 19secs ago, to C:\WINDOWS)

Nekem sem volt, amíg újra nem installáltam a windowst! :lol:

2005 január óta fent volt egy rendszer, amivel nem volt más bajom csak, hogy lassan állt föl a rendszer a NAV és sok egyéb boot-up-os cucc miatt.

Aztán mivel találtam egy facásnak tűnő win xp verziót, gondoltam feltolom.

Hát ez lett belőle! :) :D :D

Na majd kiokoskodok valamit.

Amúgy a kék halálnál szokott kiírni is valamit, nem? :huh: (mármint úgy rémlik, hogy amikor régebben - évekkel ezelőtt - volt ilyenem, akkor mindenféle fac-ságot kiírt...) hm?

--- = K O N K L Ú Z I Ó = --- ==> Ha jól megy a vindózod, ne akard újra installálni csak azért, mert régóta van fent... :)

Jó a GTA-is , de én nem szeretem az " elején semmi, mindenért küzdj meg !" játékokat...
Szerintem a GTA soroztat minden idők egyik legjobban eltalált sorozata!

Iszonyat ideig le tudja kötni az embert... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.