Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A korábbi 200-300e.ft/L-hez képest még az 50e.ft is barátinak hangzik! :(
Beszéltem Kopasszal a helyzet a következő:

0,5 liter-je 80eFt, ezt hígítani kell, ebből lesz 1 liter.

Neki a Mercire kellett 4-5 liter, de nem telibe fújták, mint láttátok. Ha telibe ment volna, akkor 6-7 liter kellett volna.

Ezeket a színeket azért nem lehet kikeverni, mert ezekben a szemcsék más alakúak. Nem sima gömbök, hanem sokszögek, gyémánt formák, e miatt változik a szín annak függvényében, hogy honnan nézed.

Rózsaszín lesz az te! :)
Erről csak annyit, hogy tegnap este épp Cegléden járt (este 10-kor) amikor hívtam... :)
Link to comment
Megosztás:

Beszéltem Kopasszal a helyzet a következő:

0,5 liter-je 80eFt, ezt hígítani kell, ebből lesz 1 liter.

Neki a Mercire kellett 4-5 liter, de nem telibe fújták, mint láttátok. Ha telibe ment volna, akkor 6-7 liter kellett volna.

Ezeket a színeket azért nem lehet kikeverni, mert ezekben a szemcsék más alakúak. Nem sima gömbök, hanem sokszögek, gyémánt formák, e miatt változik a szín annak függvényében, hogy honnan nézed.

Értem.Eddig ezt nem tudtam.Hm.

Erről csak annyit, hogy tegnap este épp Cegléden járt (este 10-kor) amikor hívtam... :(

Ha ez kiderül, akkor még tortillát sem fogunk kapni bázz! :) Vagy ha igen, akkor is piszokul felárasan! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha ez kiderül, akkor még tortillát sem fogunk kapni bázz! :) Vagy ha igen, akkor is piszokul felárasan! :)

Vagy ha ki is szolgálnak rendes áron, akkor nem kell kérni a "Tomi tortillája",nevezetű kaját! :( ;)

Még a parkoló is, csak tök üres.Szerintem.Udival taliztam párszor ott, azért gondolom, hogy esetleg nálunk történt.

Lehet, hogy Neked van igazad, üresen még sosem láttam azt a parkolót! ;)

Erről csak annyit, hogy tegnap este épp Cegléden járt (este 10-kor) amikor hívtam... :P

Lehet, hogy "üzleti" úton volt arra! :P :D :P

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Nagyon sokban hasonlít a talihelyünkre... :) a parkoló is teljesen ugyanaz és szintén kicsi szélkerék van rajta....jó lenne tudni, hogy mikor készült a kép.

Este majd jobban megvizsgálom photoshop-al... :(

Opelbontóban véletlenül nem jártál?Küldtem reggel susmust!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Még a parkoló is, csak tök üres.Szerintem.Udival taliztam párszor ott, azért gondolom, hogy esetleg nálunk történt.
Kecskeméten a szélmalomnál nincs ennyi fa. Nem ennyire dús a növényzet. Ott van mellette, mögötte a vendéglő kertrésze...

Szóval szerintem nem az.

Link to comment
Megosztás:

Helyben semmi sajnos, ha lenne, már Ő is csinálná a saját projektjét :)

Előre is Thx.

Ha jól gondolom, akkor olyasmiről lehet szó, ami nekem is kellene. :)

Ha legalább egy lenne, akkor azt le lehetne másolni.

Mi van azzal a konzollal, amit már ígértek neked?

Link to comment
Megosztás:

Ha jól gondolom, akkor olyasmiről lehet szó, ami nekem is kellene. :)

Ha legalább egy lenne, akkor azt le lehetne másolni.

Mi van azzal a konzollal, amit már ígértek neked?

A helyi bontós emberkére gondoltam.Ő is Corsát fog építeni.CSak most eladta a kiskocsit, mert jópéézt kapott érte a vételárhoz mérten.A másik, Internetes emberke meg............

Almás.Szinte szó szerint.Beszéltem emberrel közvetlen, de mondott egy széépséges mesét, amit most vagy elhiszek, de főleg nem.Szal más beszerzési forrás után kell néznem.De mindig kettőt szoktam ám kérni! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.