Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszönöm a sok jókívánságot, már csak emiatt is hamarabb fogok gyógyulni.

A pénteki meetre azért valahogy csak bemegyek.

A mai felülvizsgálaton, már szó sem volt műtétről, sőt ha jól haladok akkor a jövő szerdai röntgen után, már gipsz sem kell. A házidoki minimum 3 hét táppénzt igért, de gyanítom, hogy az előre betervezett szabit veszem majd igénybe.

Ja és bal kézzel tényleg sok dolgot nehéz csinálni. :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Egyébként Corsarulez párja HPety említette, hogy Kiskőrösön kevernek flipp-flopp festéket, 7000ft-ért/Litert.

Kopaszék is próbálkoztak korábban keverni ezt-azt ismerve a metódust...

de valszeg nem véletlen kerülnek az eredeti flip-flop festékek 50-60eFt/liter-be... (korrigáljon valaki, ha rossz árat mondtam :))

Mellesleg ő is vette a festéket most. (asszem Standox)

Link to comment
Megosztás:

Kopaszék is próbálkoztak korábban keverni ezt-azt ismerve a metódust...

de valszeg nem véletlen kerülnek az eredeti flip-flop festékek 50-60eFt/liter-be... (korrigáljon valaki, ha rossz árat mondtam :))

Mellesleg ő is vette a festéket most. (asszem Standox)

A korábbi 200-300e.ft/L-hez képest még az 50e.ft is barátinak hangzik! :)

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy zárt körű lett a fórum, ez elég nehéz ügy...

max Paja nevén... (az meg ugye megtévesztő lehet...) :)

ez igy nem teljesen igaz. a MOTE fórumon van egy MOTE oldalborda státusz, ami a klubtag jogosultságaival rendelkezik, de nem klubtag, hanem a klubtag családtagja... igy máris irogathat...

Link to comment
Megosztás:

De vigyázzatok !

Szokás szerint a 30-as táblát kintfelejtették... :)

Én kora reggel nem igazán szoktam törődni a sebességkorlátozásokkal(lakás-melóhely olyan 6-7 perc :) ), mert ugye "elvileg" hajnali 5:30 környékén még nincs trafi.Délután odafigyelek, bár annyi autó jár olyankor ezen a szakaszon, hogy képtelenség gyorsabban haladni 40km/h-nál.Este, sötétben megint csak "kissé" gyorsabbra veszem a figurát! :(

Link to comment
Megosztás:

Én kora reggel nem igazán szoktam törődni a sebességkorlátozásokkal(lakás-melóhely olyan 6-7 perc :) ), mert ugye "elvileg" hajnali 5:30 környékén még nincs trafi.Délután odafigyelek, bár annyi autó jár olyankor ezen a szakaszon, hogy képtelenség gyorsabban haladni 40km/h-nál.Este, sötétben megint csak "kissé" gyorsabbra veszem a figurát! :)

:( Ez nekem 1x már majdnem bukta volt itt, Debrecenben.

A szokott útvonalamon már hajnali 5-kor kint volt a trafi, szerencsére épp lassan haladtam... meg hazafelé is volt már szerencsém trafit látni este 10 után... igaz, akkor a piros lámpa pont megfogott. ;)

Szóval csak óvatosan! :P Nálatok is lehetnek elszánt rendőrök.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként Corsarulez párja HPety említette, hogy Kiskőrösön kevernek flipp-flopp festéket, 7000ft-ért/Litert.

7000 Ft/ eddig ok, de decije ennyi. Egy autóra a boltos szerint elég egy liter ez akkor 70ezer. Meg kell alá egy töltőszín, aminek 9ezer literje. Ebből egy autóra kell kb 2 liter. +lakkok, edzők, higítók. De így is megússza az ember 120-130ból az anyag árát. Állítólag javítani is nagyon könnyű.

Kőrösön most 3 színt kevernek. A narancsos elég brutál. Egy robogóra fújták fel azt már láttam. Ha jól sejtem egyik ismerősömnek egy Vectrára kerül hamarosan ilyen fényezés.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.