Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Érdemes volt várni ;)

Nagyon fincsi volt a pöri..... :( Az igaz hogy reggel óta mi sem ettünk semmit, és már korgott a bendőnk... :)

Úgy gondoltuk, hogy délkörül lesz kaja.

Jó tali volt az bizti.... :P Megyünk legközelebb is.... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok... épp a mai ebédemet eszem.

Igazából nem is reggeliztem (bár Pajáéktól kaptam egy kis Fornettis pogit...)

Aztán végül 5-kor hazajöttem enni. :P

Egy kicsit még vártál volna akkor kaptál volna enni a talin is! ;)

Mint Paja is írta, jó volt a pöri! :D

Nagyon jó volt, hogy megismerhettem egy csomó "új" szekciótagot, (hát igen, nem sűrűn járok Kecskemétre.... :) ) nagyon jó fejek!

Én is örülök, hogy végre eljutottam erre a talira, és megismerhettem rengeteg klubtagot! :P

Na persze a szekciótagokról meg nem is beszélve! :)

Nagyon jól éreztem magamat! Remélem a következő is igyen jó lesz! :(

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy zárt körű lett a fórum, ez elég nehéz ügy...

max Paja nevén... (az meg ugye megtévesztő lehet...) :)

A klubtag oldalborda státusz, mint olan nem szünt meg.

Szal ezen az alapon írhat teljes joggal a fórumra, csak szóljon, milyen néven regelt.

Link to comment
Megosztás:

A foci is jó volt eltekintve a tegnapi esésemtől, most sínben van a jobb kezem, mert a könyökömből letört egy kis darab. Majd holnap kiderül kell-e műteni. Remélem nem.

Nagyon sajnálom... :)

Remélem nem kell műteni és gyorsan rendbe jössz.

JOBBULÁST. :)

Nagyon köszönöm Kecsói brigád közreműködését a tali helyszínének kitáblázásánál. Asszem nélkülük kicsit többet kellett volna rohangálni az eltéved autósok után. :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszönöm Kecsói brigád közreműködését a tali helyszínének kitáblázásánál. Asszem nélkülük kicsit többet kellett volna rohangálni az eltéved autósok után. :) :)

Ma reggel,amikor összeszedtem,igazából akkor tünt fel milyen sokat is raktunk fel! :(

Link to comment
Megosztás:

A foci is jó volt eltekintve a tegnapi esésemtől, most sínben van a jobb kezem, mert a könyökömből letört egy kis darab. Majd holnap kiderül kell-e műteni. Remélem nem.

Ettől függetlenül jól vagyok. :( ;)

Jobbulást kívánok Gepárd!

Látod tudni kell, hogy mikor elég, és mikor kell abbahagyni! :P

De a viccet félretéve, sajnálom, hogy így jártál! :)

Csak bal kézzel szar írni.

Meg mást is rossz lesz bal kézzel csinálni! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Pisti, üzenem, hogy holnap még ha félkézzel is, de kitartok a végsőkig! :) :( ;)

A szomszéd raktárban pusztított már a tífusz, most mi jövünk! :P

Lehet, hogy a hagyomány szerint el kellene égetni a gonosz boszorkát??? :D :P :P

Nem vagytok épp szerencsések! ;)

Először a Te ujjad Pisti...

aztán most Gepárd... :)

Remélem, ez nem ragályos a szekción belül! :P

p.s.: jobbulást kívánok mindkettőtöknek!

Link to comment
Megosztás:

Remélem, ez nem ragályos a szekción belül! :)

p.s.: jobbulást kívánok mindkettőtöknek!

Egyenlőre ez csak amolyan céges sajátosság.Reméljük! :)

Amúgy az újjam már jól van, sztem holnap leveszem róla a kötést, aztán hagyom letisztulni.

Nem kell annyit betegeskedni.Pistinek meg az a cseresznyéje, hogy egyenlőre a porcdarab nem mozdult el, így nem kell műteni.Legalább is reménykedjünk, mert akkor piszok nehezen fog rendbejönni, és csak sokára lehet terhelni.

Kopasz gépe nagyon királyságos lett, bár így nekem a kipuff kicsit kilóg az összképből, de őt ismerve nem sokáig marad az olyan.

Egyébként Corsarulez párja HPety említette, hogy Kiskőrösön kevernek flipp-flopp festéket, 7000ft-ért/Litert.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.