Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És még mondja valaki, hogy a fórumzárással csökkent a mote népszerűsége.

Az elmúlt héten éppen 6 ember mondta biztosra, kért csekkket, infót a csatlakozással kapcsolatban.

És mindez nálunk.

én is szorgos vagyok. viszem vadkertre a csatlakozni vágyó baratomat. már alig bír magával, nem tudom lenyugtatni hogy bírja még ki egy napig :) vadkertig.

Link to comment
Megosztás:

Mi szombat 9-10 óra körül tervezzük az indulást, ha valami esetleg kell nyugodtan kérjetek telefonos segítséget.... ;) :(

Sztem söröt azért hozzál, mert pénteken este a tartalékok nagy részét úgyis feléli a társaság! :) Ém is viszek, mert tartozom pár embernek szívességek fejében, meg ugye biztos ami biztos! :)

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!Nem tudom figyeltétek-e már, de a Nyíri út végén, ahol rá lehet menni a domb mögötti elkerülőszakaszra, végre kirakták a város felöl érkezőknek is a STOP táblát.Szal eszerint közlekedjektek annál a kereszteződésnél!

A múltkor is 1Xre érek oda egy szemből, egyenesen, a Nyíri felé menő Hondás mandróval.Erre integet, hogy menyjek mánn, mert Ő is szeretne haladni.Én meg kimutogattam az ablakon a kocsi felett, hogy ugyan vegye már észre azt a cseresznyétlen STOP táblát! :) Mert minő véletlen, nekem is az van, és az egyenesen menőnek van elsőbbsége!BALFÉÉK! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát volt dolguk.... :)

Megint igaz a mondás, hogy ne vezess megszokásból :(

Amúgy én is csak a véletlen folytán láttam meg, elsőre az tűnt fel, hogy mijamanót keres a kereszteződés előtt vagy 30m-rel egy elsőbbségadás kötelező tábla, majd láttam alatta a kiírást is.

Csak nem tudom, hogy erre miért kellett ennyit várni! :)

Ha már így belelendültek ebbe a dologba, lassan megcsinálhatnák a kapaszkodó ill. a kanyaródó sávot is a hetényi útra, ill. útról.

De erre sztem megint várni kell, nemkeveset. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogy rakjak be 1 képet ? Csak a linket sikerál....

Nekem úgy sikerült, hogy az ikonok között (fent) látsz egy fa ikont ha azt megnyitod, oda kell berakni a kép url-jét! és elméletileg ennyi! ;)

Szóval az a földesút a III. Béla? :) Értem. :)

Az még nem, de az arborétum előtti út, az a III. BÉLA krt.! :(

Link to comment
Megosztás:

Mi szombat 9-10 óra körül tervezzük az indulást, ha valami esetleg kell nyugodtan kérjetek telefonos segítséget.... ;) :P

Akkor mehetnénk együtt! Én is szombat reggel megyek!

Cartársak!Nem tudom figyeltétek-e már, de a Nyíri út végén, ahol rá lehet menni a domb mögötti elkerülőszakaszra, végre kirakták a város felöl érkezőknek is a STOP táblát.Szal eszerint közlekedjektek annál a kereszteződésnél!

A múltkor is 1Xre érek oda egy szemből, egyenesen, a Nyíri felé menő Hondás mandróval.Erre integet, hogy menyjek mánn, mert Ő is szeretne haladni.Én meg kimutogattam az ablakon a kocsi felett, hogy ugyan vegye már észre azt a cseresznyétlen STOP táblát! :( Mert minő véletlen, nekem is az van, és az egyenesen menőnek van elsőbbsége!BALFÉÉK! ;)

Nyilván el akart engedni... Talán csak jó fej volt!

A multkor kint is voltak a jardok az Arborétum lakópark bejáratánál és figyelték ki nem áll meg a STOP-nál.... :P

Hát volt dolguk.... :)

Tipikus PARASZTOK! Kiraknak egy új táblát, aztán kiállnak és büntetnek meg mindenkit, akinek nem tűnik fel! :)

Van egy újabb fényképezős autó is a városban.

Egy 5 ajtós piros f astra, talán CLX-es rendszámmal. Szal figyeljetek!

:P :D :P

Hasznos info! Kössszi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap délelőtt ébredezés, pakolászás, indulás, esetelg ottevés szokott lenni.

Én inkább a szombat délutánt javasolnám, ha gondolod. :)

Sajnos vizsgázom ma is - holnap is... mondjuk nincs nagyon messze, lehet, hogy lenézek holnap este felé!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.