Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Srácok!Ismeri v.ki személyesen azt a felspoilerezett kagylógyöngyakámicsodás színű Corsa B-s emberkét aki korábban a CP-ben elég sűrűn megfordult?

Kellene egy kontakt tőle.

Egyébkét a Feri, és a szabi jel.lapja ellett faxolva, a Feri tagdíja pedig du. át lett utalva a klub számlájára.Szabi majd S.vadkerten rendezi az anyagiakat.

Gepárdal elvoltunk délután.

Úgyhogy most mejek füvetnyírni. :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Ismeri v.ki személyesen azt a felspoilerezett kagylógyöngyakámicsodás színű Corsa B-s emberkét aki korábban a CP-ben elég sűrűn megfordult?

Kellene egy kontakt tőle.

Egyébkét a Feri, és a szabi jel.lapja ellett faxolva, a Feri tagdíja pedig du. át lett utalva a klub számlájára.Szabi majd S.vadkerten rendezi az anyagiakat.

Gepárdal elvoltunk délután.

Úgyhogy most mejek füvetnyírni. :)

Gyertek :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval:

Anno Ferinél volt eladó 2db nyomtávszélesítő, ami elég profi cuccnak nézett ki.Alkudoztam rá, de ez a fiatalember többet ajánlott érte, így Ő vitte el.Ezzel semmi gáz senincsen.

Viszont most, hogy beraktam a Corsa alá a futóművet, nem tudom lentebb állítani az elejét, mert az állítócsavar beleérne a kerékbe.S, itt jött a képbe ez a fiatalember, hogy esetleg kölcsönkérni tőle egy lemásolás erejéig a dolgot, de végül beszéltem Gubacsi Tibivel, és aztat mondotta vala, hogy meg tudjuk oldani, csak guruljak be hozzá egy kis méricskélésre.

Háát dióhéjban................

Link to comment
Megosztás:

Ma láttam a ház elött a Corsát....azt hittem krumpliszsákok vannak benne, azért ül... :) :( ;)

jaja.Elég lükén néz ki, de dolgozunk az ügyön.Mondjuk ha benne lenne a C20NE, bitzi korektebbül állna :) :P :D

Olcsóért krumpli valakit esetleg............................ :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ma beszéltem keceli barátommal,pénteken este ő is benéz,de majd csak szombaton jön le hosszabb időre,és úgy néz ki be fog lépni a klubba szombaton! :) Egy C Vectra-val fog jönni!

Szal Wolfi van még egy új plusz tagunk! :)

Lassan versenyt rendezhetünk,ki térít meg több tagot! :(

Pedig őt sem beszéltem rá,csak kérdezősködött,hogy milyen kedvezményekkel jár meg stb!

Én meg ma beszéltem a nyárlőrinci karosszériás sráccal, Ő is belépne, és lehet, hogy szól még 1 haverjának, aki szintén opeles! Így lehet, hogy lesz a csapatnak, "saját" lakatossa! ;)

Szóval ha minden igaz szépen gyarapszik a kecskeméti szekció! :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma beszéltem a nyárlőrinci karosszériás sráccal, Ő is belépne, és lehet, hogy szól még 1 haverjának, aki szintén opeles! Így lehet, hogy lesz a csapatnak, "saját" lakatossa! :(

Szóval ha minden igaz szépen gyarapszik a kecskeméti szekció! ;)

Aztamurvamindenit! :)

Hányan vagyunk már? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.