Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A szekció pénzt úgy látom jó ötletnek néz ki.

Csak!

Kellene valaki aki vállalja a vele járó adminisztrációt, Tomi nem lelkesedik az ötletért én meg nem akarom senkire sem ráerőltetni.,

Ha lenne önként jelentkező az lenne a legjobb. Persze ehhez aránylag könnyen elérhetőnek kell lennie az illetőnek.

Mégegy hír: ZAG kért csekket és jelentkezési lapot, szal megint lesz egy új tag a csapatban, ezzel már lassan 20 főre bővül kis társaságunk.

Link to comment
Megosztás:

A szekció pénzt úgy látom jó ötletnek néz ki.

Csak!

Kellene valaki aki vállalja a vele járó adminisztrációt, Tomi nem lelkesedik az ötletért én meg nem akarom senkire sem ráerőltetni.,

Ha lenne önként jelentkező az lenne a legjobb. Persze ehhez aránylag könnyen elérhetőnek kell lennie az illetőnek.

Mégegy hír: ZAG kért csekket és jelentkezési lapot, szal megint lesz egy új tag a csapatban, ezzel már lassan 20 főre bővül kis társaságunk.

Ha nincs más, én szívesen segítek szekció pénz ügyben.

2-3 hét és vége a költözésnek, és utánna lesz időm is rá.

Link to comment
Megosztás:

A szekció pénzt úgy látom jó ötletnek néz ki.

Csak!

Kellene valaki aki vállalja a vele járó adminisztrációt, Tomi nem lelkesedik az ötletért én meg nem akarom senkire sem ráerőltetni.,

Ha lenne önként jelentkező az lenne a legjobb. Persze ehhez aránylag könnyen elérhetőnek kell lennie az illetőnek.

Mégegy hír: ZAG kért csekket és jelentkezési lapot, szal megint lesz egy új tag a csapatban, ezzel már lassan 20 főre bővül kis társaságunk.

Én is szivesen segítek,csak nem tom hogyan tudom biztosítani a könnyen elérhetőséget a melóm miatt!Tudjátok,hogy nekem "rugalmas" a munkaidőm :) !

Link to comment
Megosztás:

Akkor én meg hozzátenném, Kacseró volt szombaton Böhöm cartársnál és közösen meglátogattak egy karosszériást.

Mivel őt is érdeklik a klubkártyával járó kedvezmények, és eddig csak opelja volt, elvileg ő is tag lesz.

Szal ha minden oké akkor hamarosan 4 új taggal bővülünk.

HAJRÁ KECSKEMÉT!

Link to comment
Megosztás:

Neki :)

Sziszinek mondta, ő meg nekem. :P

beszervezzük a Calibrás embert is? :) Mivel neked az országos régi cimborád, ez a kemény, és mertpróbáló feladat rád vár! :(

Egyébként örülök, hogy örül.Amúgy meg úgy volt, hogy eljött a Corsa gyári rugójaiért, meg elvitte a viszonylag újszerű hátsó gátlókat is, és kérdezte, hogy mivel tartozik, és hogy találjunk ki v.mi árat.Én meg mondtam, hogy akkor legyen 5e. de nekem fizesse, hanem jövő hétvégén v.melyik vezérnek, aztán lépjen be a klubba.

Örömmel mondott igent.

Háát így történt. ;)

Link to comment
Megosztás:

beszervezzük a Calibrás embert is? :) Mivel neked az országos régi cimborád, ez a kemény, és mertpróbáló feladat rád vár! :)

Egyébként örülök, hogy örül.Amúgy meg úgy volt, hogy eljött a Corsa gyári rugójaiért, meg elvitte a viszonylag újszerű hátsó gátlókat is, és kérdezte, hogy mivel tartozik, és hogy találjunk ki v.mi árat.Én meg mondtam, hogy akkor legyen 5e. de nekem fizesse, hanem jövő hétvégén v.melyik vezérnek, aztán lépjen be a klubba.

Örömmel mondott igent.

Háát így történt. :(

Hallottam a story-t, eszes ;)

Calibras klubbtárs beszervezése nem is olyan nagy feladat.

Egyre többet mondja, hogy egyszer még ő is belép, egyszer még ő is kér jelentkezési lapot stb.

Szerintem idő kérdése.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.