Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Skacok !

Vasárnap Gyorsasági Roncsderbi Kecskeméten... Metró mellett, a Nyomási suli mögött...

Én valszeg kinézek... :) Még valaki ?

Húúú én nagyon mennék, de beindult a költözés project.

Pakolunk stb.

Valszeg holnap sem tudok menni cp-be :)

Link to comment
Megosztás:

este??? lehet hogy lemennék megmutatni az uj kipufogó rendszerünket :P

mégse... anya lefujta ;)

Mindig vagyunk, ha mégis jöttök, mi ott leszünk.

Ha nem a parkolóban akkor a kajálda környékén.

De ha nagyon akarom, akkor az ablakból is odalátok! :) :) :(

Ez csak akkor érdekes, ha esik az eső, mint a múlt héten.

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok!

Bocsi, hogy olyan gyorsan leléptem. :)

Másfél hete nem melóztam, s szinte ki sem mozdultam itthonról, viszont már nem bírtam.

muszáj volt csapnom 2-3 kört a körúton. :)

Aztán gondoltam akkor már köszönök Nektek! :(

De nem akartam maradni, mert ciki lett volna, ha meglát valaki. Meghát különben is húznom kellett haza gyógyulni.

Link to comment
Megosztás:

Azt a Golf 4-est jól le is lépted a kanyarban! ;)
Hát... ő... :)

Nagyon erölködött a srác! :P Kicsit helyre kellett rakni! :P Utána még több mint fél kört kergetőztünk! :P

Szépek voltak a Vekik, A C meg különösen tetszett jó volt vezetni.

Németországban akár 220-al is mehettünk volna. :)

Eltudnám viselni ha ezután csak olyat kellene vezetnem. Persze nem dízelt. :D :(

Tavaly a 150LE-s C Vectrával Szegedről visszafelé 4 személyel 210km/h, tempomat meg volt, kényelmesen! ;)
Link to comment
Megosztás:

Jelentkeztem az opelpróbára, és kb 5 perc után mer fel is hívott egy kedves női hang, hogy a zafirát kipróbálhatom akár már ma is. De sajnos ebből ők nem kaptak 3 napra kiadható kocsit, csak bemutatóautójuk van.Opelpróbás kocsiból csak Vectrájuk van 2 de azok ki vannak adva. Mondom az egyikben ültem az este, mert az egyik barátomnál van, erre megkérdi: A Tomi az?

Vazze mindenütt ismerik a csajok? :) :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig tavaly Merivából tudom, hogy láttam azon a hétvégén egyet, amikor nálam volt a Veci. És az is Opel Próbás dekorral volt ellátva.

Most nincs H Astra sem? :) Ez kicsit hihetetlennek tűnik... ;)

Mondom az egyikben ültem az este, mert az egyik barátomnál van, erre megkérdi: A Tomi az?

Vazze mindenütt ismerik a csajok? :) :(

Nyilván ez a csaj intézi az autók kiadását. :D Így csak tudja már, hogy kinek adta ki előző nap az autót! :P
Link to comment
Megosztás:

Pedig tavaly Merivából tudom, hogy láttam azon a hétvégén egyet, amikor nálam volt a Veci. És az is Opel Próbás dekorral volt ellátva.

Most nincs H Astra sem? :) Ez kicsit hihetetlennek tűnik... ;)

Nyilván ez a csaj intézi az autók kiadását. :D Így csak tudja már, hogy kinek adta ki előző nap az autót! :P

Azt nem kérdeztem, hogy van-e meriva, mert az nem is érdekel, (nem tetszik) H astrát már tavaly vezettem, a Zafira viszont érdekelne. Egy 1,8-as benyásat kipróbálhatok bármikor, szerintem valamelyik nap be is fogok ugrani.

Ha valakinek kiadnak egy kocsit nem hiszem, hogy: Ja a Tomi, felkiáltással fognak emlékezni rá. :) :(

Link to comment
Megosztás:

A pálya elég gáz...Térdig érő sár, és homok....tegnap még kérdéses volt lessz-e eggyáltalán derbi...

Nagyon csúnya vas szörnyeknek való... :( ;) :P

Én ma voltam kint szétnézni! :) A pálya már elég normálisnak tűnt!

Viszont ha mentek előtte ne mossatok autót, mert a bevezető út csak földút, és alig mentem 10-el, így is tiszta por lett a gépezet! Holnapra,ha nem esik addig, akkor még rosszabb lesz! :)

Szóval, aki kimegy annak utána biztos autómosás lesz! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.