Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szia Kanes. Látom Battonyai vagy. Van egy kollegám (finánc), aki onnan jött át. Jeszenka Janinak Hívják. Nem tudom ismered-e, de ha felétek mindenki ilyen jó fej, akkor bulis környék lehet 8)

Szia kori!

Ismerem hát haverom,mond meg neki hogy üdvözlöm,de ne azt mond hogy Kanes.Ismered a fiát is,na az egy igazi jó gyerek :D :P :D

A fiamnak a barátja,egy osztályba jártak még itt laktak.

Mikor itt vannak battonyán mindig el jön a fiamhoz.

üdv kanes!!!

ui:Még mindig a nissan van nekkik? Beszéld rá egy OPELRE + a KLUBra. :wink: :wink:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

egy olyan boltok keresek Kecskeméten ahol diódákat, kondenzátort, ilyesmit vehetnék,

állítólag valahol a kékszalagház környékén van ilyen üzlet, szombat délelőtt voltam arra sajnos nem találtam.

ismertek ilyen elektronikai üzletet?

hol keressem?

Z

Kettő jó van kecsón:

1.Digital kft 76/483-029 Petöfi S.u.

(fürészfogas vége,egy porszivokat,tv-ket áruló bolt van mellette,az ucso 10emeletes ház a katona gimi felé)

2.Forrás Bt. 76/417-849 Vágó utca

(Kőhíd utcával párhuzamos kisutcában van,kb a közepe táján)

mkecskemet6ga.th.jpg

Link to comment
Megosztás:

Kettő jó van kecsón:

1.Digital kft 76/483-029 Petöfi S.u.

(fürészfogas vége,egy porszivokat,tv-ket áruló bolt van mellette,az ucso 10emeletes ház a katona gimi felé)

2.Forrás Bt. 76/417-849 Vágó utca

(Kőhíd utcával párhuzamos kisutcában van, kb a közepe táján)

köszi!!!!!!

Z

Link to comment
Megosztás:

Én is köszönöm a sapit!! :prayer:

Mindenkinek aki a közreműködött!

És köszi, hogy eljöttetek! (Turnert és Hagalexet is elcsalhattátok volna! Vidám egy páros!)

Ha véletlenül nem jön össze a Mediterrán-szekció (már miért ne jönne össze!), akkor költözök Kecskemétre! Itt jó a csapat!

Mondjuk a pesti társaság sem rossz, de nekem Pest már túl nagy falat lenne. :?

Szerintem is jó a csapat!!!!!!! :D És egyre növekszünk, egyre jobbak leszünk.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg volt egy micro szekció találkozó a Hungaroringen is ma. Joee, Sziszi és én (persze voltak még mások is... de a szikcióból csak ennyien... - ha jól tudom - és...hm... feltéve, ha magamat már oda sorolhatom :shock: ) Na mindegy... szóval ennyi. :wink:

Hármótok közül csak Joe szexció tag, Sziszi komolyan tett a világrajöveteléért, de ő nem klubtag (pártoló tagja a szekciónknak :D), te pedig reméljük hamarosan hivatalosan is csatlakozol.

Link to comment
Megosztás:

Tavaly novemberben vettem a kicsikét, januárban lett egy éves a Sztrádánál azt mondták, hogy csak 30000 km után vigyem szervízbe. Én ezt egy kicsit sokkalom, ráadásul az egyik haverom szerint évente kellene az olajat cserélni. Most 11000 kmnél tartok és egy kicsit tanácstalan. Kinek is van igaza? Ráadásul egy megbizható Opel szervíz sem ártana...a 20000 csak olajcsere lenne. Előre is kösz a tapasztaltabbak válaszát.

Link to comment
Megosztás:

Tavaly novemberben vettem a kicsikét, januárban lett egy éves a Sztrádánál azt mondták, hogy csak 30000 km után vigyem szervízbe. Én ezt egy kicsit sokkalom, ráadásul az egyik haverom szerint évente kellene az olajat cserélni. Most 11000 kmnél tartok és egy kicsit tanácstalan. Kinek is van igaza? Ráadásul egy megbizható Opel szervíz sem ártana...a 20000 csak olajcsere lenne. Előre is kösz a tapasztaltabbak válaszát.

Hát....én is évente cserélek olajat!!! Főleg akkor indokolt ha nem szintetikus, és csillag -garázsos az autó, de ettől függetlenül is ajánlott! Írjanak, ésmondjanak bármit! Hosszútávon meghálálja a motor! És legalább 10W-40!!!

Ha csak olajcsere és télleg semmi más...akkor nem olyan nagyon jó ár, bár sztem az összes Opelkereskedésnél ennyi körül csinálják! :D

Hajól értem akkor még garis az autó! Akkor sajna nem nagyon van választási lehetőséged! Nekem itt, az Opel Tormásivalnincs semmi bajom, korrektek, csak mint minden márkszervír rohadt drágán dolgoznak! Én 20 rugóba megcsináltatnám, ha normális minőségű olajat öntenek bele!

Ha gondolod keresd meg Uhuhut is, Ő szervízelt egy időben, tisztában van ezekkel a dolgokkal. Tudja a tutit! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.