Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hurrá! Hurrá! Hurrá! :( ;)

Egy hónappal ezelőtt megrendelt felni+gumi, ma megérkezett a gumishoz!!!!(időben nem?)

Így megvan, a holnapi elfogletságom! Kerékcsere!

Épp ideje, mert a +18 fokos melegben nemigazán jó már a téli gumi! :)(szerintem):)

Link to comment
Megosztás:

Hurrá! Hurrá! Hurrá! :( ;)

Egy hónappal ezelőtt megrendelt felni+gumi, ma megérkezett a gumishoz!!!!(időben nem?)

Így megvan, a holnapi elfogletságom! Kerékcsere!

Épp ideje, mert a +18 fokos melegben nemigazán jó már a téli gumi! :)(szerintem):)

Jó munkát holnapra!!!

Nem sértődünk ám meg egy képért az új összképről :D :P

Link to comment
Megosztás:

köszi,

nagyon rendes volt a srác, küldött mélben képet a kormorán profiljáról (lefotózta), de rosszul emlékeztem, nem is kormorán kell, hanem matador, majd legközelebb mikor megyek pestre rendelek - elég jó kedvezményem van - most úgy tűnik nem is sürgős...

nem gyári volt a fűtővízcső, gondoltam kicserélem:

06-05-06_0956_b.jpg

tehát nyáriautó volt a kicsikém

az ott mind agyagszerű trutyi, gondolom olajsár került a hűtővízbe vagy valami más, ami idővel lerakódott, a fűtőradiátort félórán keresztül mostam slaggal, míg tisztavíz kezdett átjönni rajta...

Link to comment
Megosztás:

Na,cép lett! ;) Gratula!Gumák milynek is?Faca a mintája!

Köszi! :)

A gumi: 195/50 R15 GOODYEAR EAGLE F1 GSD-3 82V

A felni : 6,5X15 RIAL GIRO ET42

Remélem ezekkel már nem fogok az esőben megcsúszni! :P :)

Jól néz ki a verda !!!!!! Gratula. :D

Köszi! Lesz még szebb is remélem! :(

Link to comment
Megosztás:

Én már tettem fel párat, de ahogy látom még sokan nem aktivizálták magukat... :(

en is tettem arrafele mar egy ideje, de tegnap is raktam. dehat en meg nem is lattam a kocsimat eloben :) szoval majd ha sajat kezuleg csinalom a kepet rola akkor azokat felrakom. ezeket az elozo tulaja csinalta meg egy masik s.sanyi.szoval 2 het mulva :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem akkor is jó lesz, addigra legalább megismered az autódat, és a közös fotókon is rajta leszel! :)

Persze, ha vadkerten meg tudjuk majd csinálni! Úgy tudom, hogy ott lesz a szekció kép készítése!

en is ugy tudom de mintha azt hallotttam volna hogy csak a fele banda lesz a kepeken. :) de mondjuk a vadkerti lista eleg hosszu, mostmar csak azt nem tudom hogy mennyien vagyunk a szekcioban/ :( te is hazajossz vadkertre, te meddig maradsz itthon?

Link to comment
Megosztás:

en is ugy tudom de mintha azt hallotttam volna hogy csak a fele banda lesz a kepeken. :) de mondjuk a vadkerti lista eleg hosszu, mostmar csak azt nem tudom hogy mennyien vagyunk a szekcioban/ ;) te is hazajossz vadkertre, te meddig maradsz itthon?

Ahogy a listát néztem azért a fele szekció ott lesz 3 napra, de lesznek olyanok is akik, csak szombatra jönnek, és nincsenek a listán! :)

Igen a vadkerti talira otthon leszek, de csak 4 napra megyek haza, és már május 29.-én újra németben fogok gályázni! :(

Sajnos csak ilyen rövid ideig szoktam otthon lenni! De általában minden hónapban 1X! :P

Link to comment
Megosztás:

Ahogy a listát néztem azért a fele szekció ott lesz 3 napra, de lesznek olyanok is akik, csak szombatra jönnek, és nincsenek a listán! :)

Igen a vadkerti talira otthon leszek, de csak 4 napra megyek haza, és már május 29.-én újra németben fogok gályázni! :(

Sajnos csak ilyen rövid ideig szoktam otthon lenni! De általában minden hónapban 1X! ;)

na de gondolom te evekre kinn melozol, en csak par honapra jottem ki. :) majd talan jovore megint kimegyek valahova 4-5 honapra melozni. kicsit szetnezni, meg tanulni. en januar ota nem voltam otthon,nem nagy ido de nem vagyok hozzaszokva az ilyesmihez. na akkor egy paran rajta leszunk a foton :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.