Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez klassz de a Calisok csinálják. Nem lesz ebből baj ha meglátják a sok mote-s autót?

Meg a vezetőség mit szól hozzá?

Gepárd foglaljon állást!

:) :) Neked másnak kell megmondania, hogy elmenj -e vagy ne?? Na neeee. :(

Link to comment
Megosztás:

Ez klassz de a Calisok csinálják. Nem lesz ebből baj ha meglátják a sok mote-s autót?

Meg a vezetőség mit szól hozzá?

Gepárd foglaljon állást!

Nem volt kiírva, hogy Mote tagok nem mehetnek, meg a calisok egy része Mote tag is ergo nem lehet gond.

Úgy meg pláne nem hogy a Cali klubos márkatárs tette ide a linket. :(

Vezetőség mit szóljon? Elmehetsz Trabi talira is nem kell ahhoz sem engedélyt kérni.

Tőlem mindenki oda megy ahova kedve, ideje, és pénze van nem szólok bele.

Tomi legközelebb ne kérdezz hülyeségeket. :) :)

Link to comment
Megosztás:

A Vezetőség úgy emlékszem arra törekszik, hogy jó kapcsolatokat ápoljon a társ klubbokal. Ha megy valaki Kecskemétről akkor mennék én is csak mivel a Calisok és a Mote között volt már viszály amihez nekem semmi közöm, nem szeretnék galibát ezért kérdezem.

Szerintem az esetleges konfliktus elkerülése nem hülyeség.

Link to comment
Megosztás:

Sztem a jóidőben mindenki vacakol v.mivel a járgányán.Mint pl. ahogy ém szoktam! :P

Ráférne már egy kiadós takarítás mind2re, de ma is parketta után fogok rohangálni.Aktuális még az a főtengelyjeladó?Mert ma mejek bontóshoz, fotózni ezt+azt.

Vagy inkább dolgoznak... szerdán délben háromnegyed 1-kor Pisti! :D

:)

Ez klassz de a Calisok csinálják. Nem lesz ebből baj ha meglátják a sok mote-s autót?

Meg a vezetőség mit szól hozzá?

Gepárd foglaljon állást!

Tomiiii! ne égess már! :P

:) :( Neked másnak kell megmondania, hogy elmenj -e vagy ne?? Na neeee. ;)
;) :P

Mellesleg részemről mehetünk! :P

Én benne vagyok - hacsak közbe nem jön valami...

Link to comment
Megosztás:

Vagy inkább dolgoznak... szerdán délben háromnegyed 1-kor Pisti! :(

:)

Igen, ez így van, de málus elsején délelőtt én voltam az uccsó hozzászóló!:D :) Azóta nemkevés víz lefolyt a Tiszán ám! ;)

A taliról pedig, szóval én nem látom, hogy oda lenne írva, hogy CSAK CALIBRÁSOK mehetnek.Szal ne tessenek az ördögöket felmázolni a falra :P

Link to comment
Megosztás:

en tuti ott leszek :) az lesz az utolso napom otthon pont kapora jon. csak menni kell ? es kesz? miert van ott a jelentkezesi lehetoseg?

Jelentkezesi lehetoseg azert van hogy nagyjabol lassak mennyien jonnek !

Egyreszt nem a vezetoseg mondja meg hogy hova mahetsz el vagy hova nem, masreszt nem Calibra-sok hanem egy Calibra-s szervezi, de mivel OPEL talkozo igy nem csak Calibra-k jonnek ahogy tavaly sem, tavaly is volt MOTE-s auto boven, es nagyon jol megfert mindenki a amsik mellett. Ellentetek voltak lehet vannk is de en szemely szerint tulleptem rajtuk, es meg sokan igy vannak ezzel ! Lehet egyszer meg MOTE tag is leszek :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet egyszer meg MOTE tag is leszek :(

Biztos hallottál már róla, :) , hogy péntekenként a CP-ben szokott összejönni egy jópofa kis MOTE tagokból álló társaság, a helyi körúton gyorsulók mellett, akiket lasan koszorítunk onnan, szal téged is szívesen látunk! :)

Link to comment
Megosztás:

Fentebb kérdeztem, hogy milyen összettűzések voltak a MOTE meg A Calisok közöt,t csak nem kaptam választ?! Szóval?

Ebbe a topicba nem jár olyan ember aki konkrétan érdekelt lenne a témában, meg különben is rég volt, inkább ne feszegessük itt ezt a dolgot.

Köszi.

Ha valakinek van infója a dologról azt megkérném arra, hogy tájékoztassa ENDYKA-t, de lehetőleg PÜ formájában.

Link to comment
Megosztás:

projekt neve: teljes resto

a héten hazahoztam egy új vasat, O végre már nem fiatalabb nálam

részletek majd a naplóban, ha megírom

kérdésekre csak az Autó jelenlétében válaszolok

:)

Értem.Akkor hómunkát, aztán dokumentáld majd a folyamatot. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet egyszer meg MOTE tag is leszek :D

Azt hittem rosszul látok! :) :) Kapaszkodtam a szék karfájába! :(

Zoli csinálj képeket,mer ha nem lesz dokumentáció az egész szexció átmegy meglátogatni,hogy pontosan mit is vettél! ;)

Késni fogok a taliról egy fél órát!

Vasránap meg elverem Gepárdot pontra! :P

Link to comment
Megosztás:

majd eccer atmegyek vele,

csak csekkolni kell még pár dolgot

nem tudjátok esetleg fejböl Kecsón hol kapható készletröl kormoran gumi?

Radiál Technik KFT.

Nálluk elég nagy a készlet.

Kérdezz rá azért telefonon: 76/497-498

Ha találsz valamit, csörögj rám és csikarunk ki egy kis kedvezményt Sziszivel neked.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.