Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

nem volt fbs a tesoban, de ami fontos és ami miatt írom ezt: újra volt német wr7bc gyertya 466-ért, hoztam is 3 dobozzal, tavaly 467 volt a 4db

(a többi méretet nem akciózták le)

-----

meg asszem én is kipróbálom az mosio2-os olajat a mociba, tényleg szépen jár az a moci 230e után

Link to comment
Megosztás:

Ezt találtam:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

hát nem is tudom...nagyon tetszik:)

Viszont a tesód autókeresési szándékra visszatérve v.hol ITT kezdődik egy normális Corsa B GSi.

Ez van. De van olyan Corsa is, hogy C14NZ, arra Si hengerfej, vagy SE hengerfej+sallangok, némi ültetés, kerekek, és máris van egy gyors autója.Optikát pedig olcsón lehet rá rakni.Én sztem ez jobb perspektíva lenne, mint a piacon jelenleg lévő "olcsóbb" Corsa B GSi-k.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi, és nem kérdezted Tőle, hogy a pogácsák méreteit mikor küldi nekem? :)

Aztat nem, de beszéltem ősömmel, aztán jövő héten mérünk, nemkicsit, és csinázunk hozzá.Lévén, "vasas" helyen dolgozik, sok jóó szagemberrel! ;)

Egyébként Akasztón, mikor horgászni voltunk, láttam egy B Asci coupet.Széép nagy utánfutó volt utána kötve, megpakolva rőzsével.

Kissé morci voltam utána egy darabig. :) Mert ez sem tudja, hogy miljen verdája van, és ha rendbe lenne rakva, mennyit érne.B@lfékek. :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor a jelek szerint a csönd a szép időnek köszönhető! :)

Sztem a jóidőben mindenki vacakol v.mivel a járgányán.Mint pl. ahogy ém szoktam! :)

Ráférne már egy kiadós takarítás mind2re, de ma is parketta után fogok rohangálni.Aktuális még az a főtengelyjeladó?Mert ma mejek bontóshoz, fotózni ezt+azt.

Link to comment
Megosztás:

Sztem a jóidőben mindenki vacakol v.mivel a járgányán.Mint pl. ahogy ém szoktam! :)

Ráférne már egy kiadós takarítás mind2re, de ma is parketta után fogok rohangálni.Aktuális még az a főtengelyjeladó?Mert ma mejek bontóshoz, fotózni ezt+azt.

Egyenlőre elhallgatott... meg kontaktsprayztem.... Ha volna "ingyé" akkor esetleg... mondjuk 100 Ft-ért megérné. jelképes összegért...

Mentem... pá! meló van

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.