Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Leakartam fényképezni a Caravant is ;) de valaki orral a kerítésnek állt vele. :)

Beszélgettem a tulajjal és ha nem lett volna sár, simán kimehettünk volna a hátsó nagy füves részre, egy nagy fotót csinálni autóstul mindenestül.

Kár, hogy nem fagyott egy kicsit .

Link to comment
Megosztás:

Beszélgettem a tulajjal és ha nem lett volna sár, simán kimehettünk volna a hátsó nagy füves részre, egy nagy fotót csinálni autóstul mindenestül.

Kár, hogy nem fagyott egy kicsit .

Azt hiszem ennek mindannyian nagyon örültünk volna ;)

Az vigasztaljon, hogy mire mindenki odaért és lehetett volna csoportképet csinálni, már szinte sötét volt :)

Módosítva : Joee
Link to comment
Megosztás:

Háát hölgyeim és uraim, tegnap 22:50-kor újabb taggal bővült Opeles társaságunk, piciny lányom személyében.Viszonylag gyors dolog volt, mert mire beértünk, kellőképpen ki volt tágulva a méhszály, így mire a vizsgálat után felértem a csomagokkal, már öltözhettem is át, és indulhattam be, a szölőszobára. Egy kicsit paráztam, mert a korábbi ilyen élmény nem volt éppen kellemes, mert Flóra születése kicsit necces volt.Mondhatni.

De Orsinál ment minden, mint a karikacsapás.A 6. , 7. erős nyomásra előbukkant a kismanó, és szó szerint alig bírták elkapni, olyan gyorsba indult.Már itt is látszott, hogy tiszta apja ! :) Aztán elvitték, megfürdették, rendberakták, és utána amíg tartott Tímea 2 órás megfigyelése, végig nálunk volt.

Mint ahogy azt már Johnny írta, 2.60kg, 50cm, olyan, mint egy apró játékbaba.Aranyos volt ahogy hunyorgott, és próbálta beazonosítani a pici gombszemeivel, hogy ő most hol is van tul. képpen.hajnali fél 2-kor jöttem el, utána rövid alvás, mert Flóra lányom nekilátott ugrálni az ágyon, hogy ne aludjak.

Szal most kissé még hulla vok, de amint lesz időm, teszek fel képet az új jövevényről.A legkisebb lányomról! ;)

S, itt is szeretném megköszönni mindenkinek a jókívánságokat, nagyon aranyosak vagytok! ;)

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok Wolfi, Ismét!

Gyönyörű kislány! :) mit meg adna a nejem, ha nekünk is lenne lányunk! ;) No de 3 fiú után meg is értem! (csak megnyugtatásképp közlöm... nincs tervben nálunk 4. gyerek... egyenlőre!)

A pólyát majd tessék rendeltetés szerűen használni! Tudom, hogy Flórának nem feltétlen fog tetszeni a dolog, de azt Orsi kapta! Vagy nem? ;)

Örülök, hogy ilyen símán mentek a dolgok! Mielőbbi hazatérést a babának és a mamának is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát hallod, nagyon ráértél annak idején! (még hajat is csináltál neki :D )

Gratula mégegyszer, szép gyermek.

Melóval meg ne törődj, megoldjuk.

A haj, rendelhető extra volt hát kár lett volna kihagyni.A melót még majd személyesen megbeszéljük, mert hétfőn és kedden, tudok menni, de utána egy darabig még nem.Piroskával beszéltünk már erről.

Egyébként ma már volt a tejbárbanis kiszolgálás, méghozzá bőséges.Úgyhogy minden a legnagyobb rendben van. :)

Gratulálok Wolfi, Ismét!

A pólyát majd tessék rendeltetés szerűen használni! Tudom, hogy Flórának nem feltétlen fog tetszeni a dolog, de azt Orsi kapta! Vagy nem? :lol:

Köszönöm, és igenis főnök! ;)

Gratulálok,Wolfi!

Sok egészséget,és boldogságot,az egész családnak!!

CSudaszép kis hajasbaba!!!

Vígyázni rájuk!! ;)

Köszönjük, és igyexünk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.