Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Másik topicban olvastam,hogy kerestek Led-et a sofita izzó helyére.

Én vettem már,itt Kecsón a Merci szerviz melletti autósboltba(BS52) 1.250Ft-ért.Mondjuk a kisebb fajtát hozták,mint amit mondtam,de ez is bele ment ,és elég kajak fénye van(6 LED-es).4 szín van Fehér,Piros,Kék,meg talán sárga.Azt hiszem,hogy keddenként járnak a Homasitában,így nem árt kb.pénteken szólni nekik,ha kell.

Üdv:ZAG

Ui.:Vannak képek a taliról??? :D

En azt hallottam tobb helyrol is hogy nagyon gyenge a fenye. Akkor most mi az igazsag ? ;)

Az Astrával ügyesen ki tudtam szlalomozni a dolgokat, de előtte pénteken szépen belezúgtam kettőbe, ami a MIZO előtt van még, a piac bejáratával szemben.

Egyszerűen felháborító, hogy iszonyat mennyiségű vállalat, vállalkozás van ott az út mellett, nem beszélve az autóker.ekeről, és mindenki xarik rá, hogy lasan csak földesúton lehet hozzájuk bejutni.Széép mondhatom.

Tavaly mar elkezdtem figyelni (mivel akkor vettem a 17"-os felnit ;) ) hogy mikorra csinaljak meg a telen keletkezett katyukat. Es szomoruan konstataltam hogy majus elott nem :rolleyes:

Itt elottunk a Mátyás Király krt.-at 4 eve huztak ujra, es mar szet van menve, tavaszra szet fog esni az egesz :blink:

Link to comment
Megosztás:

En azt hallottam tobb helyrol is hogy nagyon gyenge a fenye. Akkor most mi az igazsag ? ;)

Tavaly mar elkezdtem figyelni (mivel akkor vettem a 17"-os felnit ;) ) hogy mikorra csinaljak meg a telen keletkezett katyukat. Es szomoruan konstataltam hogy majus elott nem :rolleyes:

Itt elottunk a Mátyás Király krt.-at 4 eve huztak ujra, es mar szet van menve, tavaszra szet fog esni az egesz :blink:

Mondom én bázz!Lassan mindenki cserélheti Fronterára a gépét, ha közlekedni akar, és Opellel. :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen az idő magyarba?

Itt reggel óta szakad a hó!

Üdv mindenkinek!

Hájjj!!! :rolleyes:

Hát mifelénk egész tűrhető, a hétvégi retek hó is szépen olvad, már a sár is felszáradni látszik, kicsit sütött a japocska is, de kutya hideg, kabát alá bemászó hideg van.Főleg most.Napközben azért volt 7 fok is pluszban, legalább is az Astra külső hőmérője szerint!

Link to comment
Megosztás:

Sziszi!

A fénye szerintem sokkal jobb mint,a régi izzónak,pedig kéket vettem,de lehet hogy veszek helyére fehéret.

Képzeljétek hogy jártam.

Az autó,amit használok,egy beszámolt autó volt vonóhoroggal.

Átíratás óta a múlt hétvégén néztem meg alaposabban a forgalmi,és látom,hogy nincs benne a vonóhorog adatai.

Hétfőn okmányirodába mondják,hogy nem elírás,nincs is benne a gépükbe,hogy horgos.. :rolleyes:

Na,mondom akkor mi legyen!

Mübizonylat nincs,így nem lehet levizsgáztatni sem.

KPM-es ismerös mondta,hogy tud segíteni,de az új müszaki(kb.:13eFt)+okmányiroda(6eFt).

Gondolkoztam rajta,de mivel 2007-ig jó a müszakim,ezért levettem a horgot.

Alig várom,hogy a régi gazdája betolja az arcát a mühelybe,rögtön megvonom a garit,az új autójáról. :blink: ;) :D .

Ja,ha valakit érdekel a vonóhorog visszajelzös relém,szóljon!F Astrába tuti jó.

Ára:1 Hawaii pizza,de tejfölös alappal,ám!!

Link to comment
Megosztás:

De most hétvégén tuti nem tudom odaadni.

Jövő héten ha törik,ha szakad elmegyek a talira..

De ha elöbb kell neked szólj!!

De most hétvégén tuti nem tudom odaadni.

Jövő héten ha törik,ha szakad elmegyek a talira..

De ha elöbb kell neked szólj!!

Habár ha pénteken mégis szabad lennék megtalállak ,benneteket!!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.