Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma reggel, amikor felébredtem reggeli puszi megvolt és anyuka még álmos volt , azt mondta, hogy csinálok-e neki kávét.

Persze miért ne, végülis egy rendes férj vagyok(meg szerény is).

Erre az előbb megkérdi, hogy miért keltettem fel reggel?

-Mert te kértél kávét, válaszoltam.

Na erre már nem emlékezett.( most meg idejött és átolvasott a vállam fölött és ütni kezdett két párnával:))

:rolleyes: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Bár kíváncsi lennék a Tiédre is a tegnapi leszabályzós menet után! ;)

Dobtam is egy hátast. 10 alatt lett az átlag...

25öt tankoltam 210 kilcsi volt az út és bohóckodtam 50et városban és most van ott kb. a mutató mint tankolás előtt.

A hazafelé 110-120 szerintem jót tett neki. :rolleyes:

De semmi gond, gyorsan visszaállítom a régi átlagot. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem jó volt a hétvégi partyzás!

Befizettem a csekket meg kitöltöttem a jelentkezési lapot amit adtál Gepárd.

Holnap tudom beszkennelni. Hova kellene küldjem mail-ben?

Köszi: Endyka

Minden infó megtalálható ITT

Szóval sztem a scannelés helyett inkább töltsd ki az online jelentkezésit! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Holnap tudom beszkennelni. Hova kellene küldjem mail-ben?

Elvileg a jelentkezési lapon az opelklub@opelklub.hu email cím van feltüntetve.

De ha nem menne akkor küldd a hemi@opelklub.hu-ra néhány napon belül kapsz rá választ.

Én egyébként faxolni szoktam a (+36-1)/431-0340-re.

De néhány napot mindenképp várj, hemiék is elfoglalt emberek.

Nemrég jöttem vissza a fogorvostól, ne tudjátok meg hogy zsibbad a pofám. :blink: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Másik topicban olvastam,hogy kerestek Led-et a sofita izzó helyére.

Én vettem már,itt Kecsón a Merci szerviz melletti autósboltba(BS52) 1.250Ft-ért.Mondjuk a kisebb fajtát hozták,mint amit mondtam,de ez is bele ment ,és elég kajak fénye van(6 LED-es).4 szín van Fehér,Piros,Kék,meg talán sárga.Azt hiszem,hogy keddenként járnak a Homasitában,így nem árt kb.pénteken szólni nekik,ha kell.

Üdv:ZAG

Ui.:Vannak képek a taliról??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Másik topicban olvastam,hogy kerestek Led-et a sofita izzó helyére.

Én vettem már,itt Kecsón a Merci szerviz melletti autósboltba(BS52) 1.250Ft-ért.Mondjuk a kisebb fajtát hozták,mint amit mondtam,de ez is bele ment ,és elég kajak fénye van(6 LED-es).4 szín van Fehér,Piros,Kék,meg talán sárga.Azt hiszem,hogy keddenként járnak a Homasitában,így nem árt kb.pénteken szólni nekik,ha kell.

Üdv:ZAG

Ui.:Vannak képek a taliról??? :rolleyes:

Akkor elvileg ilyet tudnak az Izsáki úton is, mert egy cég, ha jól tudom.Na, majd holnap bekérdezek.

Link to comment
Megosztás:

Másik topicban olvastam,hogy kerestek Led-et a sofita izzó helyére.

Én vettem már,itt Kecsón a Merci szerviz melletti autósboltba(BS52) 1.250Ft-ért.

Az a bolt Karcsinak (opelbolt az 52-esen) az apósáé. Holnap bekérdezek van-e.

Ui.:Vannak képek a taliról??? :rolleyes:

Az aláírásomban szereplő topic 8-9. oldalán találsz letölthető képeket.

Meg a Debreceni talis topicban is.

Link to comment
Megosztás:

Figyi !

Van kedve valakinek Márc. 15.-én kirándulni Tatabányára ?

Ha kicsit javulna az idő nekem/nekünk lenne kedvünk.. :rolleyes:

Tiszteletem Hölgyek-Urak!!

Ebben a topicban a találkozókkal kapcsolatos dolgainkat írjuk össze. Jelentkezési lista stb.

A részleteket a Chat topicunkban fogjuk kitárgyalni.

Szóval:

Közép-Dunántúli régió első összeröffenése Tatabánya 2006 Március 15-én.

Találkozó reggel kilenc órakkor Tatabányán az Interspaar parkolojában.

Innen gyalog felsétálunk a TURUL emlékműhöz,közben beszélgetés nézelődés.

Fent az emlékműnél tízóraizunk. (enni-inni mindenki hozzon magának)

Tatabánya látképének megcsodálása után vissza az autókhoz és átcsorgunk Tatára.

Közben étterem (ebéd elköltés céljából) aztán levezetésként séta a tatai tó partján a vár közelében.

Közben jól kitárgyaljuk az OPELes élet nagy dolgait.

Szeretettel várjuk a nem régióbeli klubtársakat is!!!

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!Aki teheti, kerülje a Mindszentit, mert olyan, mint ha bombatámadás érte volna. :rolleyes:

CSak nem aknára futottál??

Ma a kocsma elött,a gumismühelynél volt valami ,mert a rendörök valamit mértek,azzal a tologatós ketyerével,de balesetre utaló nyomot nem láttam. :blink:

Link to comment
Megosztás:

CSak nem aknára futottál??

Ma a kocsma elött,a gumismühelynél volt valami ,mert a rendörök valamit mértek,azzal a tologatós ketyerével,de balesetre utaló nyomot nem láttam. :rolleyes:

Az Astrával ügyesen ki tudtam szlalomozni a dolgokat, de előtte pénteken szépen belezúgtam kettőbe, ami a MIZO előtt van még, a piac bejáratával szemben.

Egyszerűen felháborító, hogy iszonyat mennyiségű vállalat, vállalkozás van ott az út mellett, nem beszélve az autóker.ekeről, és mindenki xarik rá, hogy lasan csak földesúton lehet hozzájuk bejutni.Széép mondhatom.

Aztán ami még baxa a csőröm, hogy az út mellett sétáló "pézért sexet" lányok is szanaszét hajigálják a "munka közben" elhasznált papírzsepiket, amik aztán tömegével ott hevernek az út mellett.Bázz ha 1X már kijelölték azt a kib. szott türelmi zónát, legalább v.mi szemétgyűjtőt tegyenek ki ezeknek a rosszlányoknak, hogy ABBA dobják bele a munka közben elhasznált védőeszközeiket.Ne legyen már szemétdomb belőle.

Amúgy jól vajok, köszi! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.