Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azt mondja, hogy hősiesen ki fogja bírni! :rolleyes:

És úgy néz ki sikerült is neki.

Más: Ki jön velem táblát leszedni? (Paja dolgozik, Wolfi meg Kőrösön van) Akinek van ideje csörögjön már rám.

De a többi táblaleszedő is szólhat, és akkor együtt megyünk.

Link to comment
Megosztás:

Johnny-Speed!

Nemtudom mit dszóltatok volna ahhoiz,hogy leautóztok 200 kilométert havasesőben megérkeztek valahová és amikor beparkoltok akkor szólnak,hogy az nem a te helyed.

Szarul esett igen. Nem is az,hogy odébb kellett állnom hanem főleg az,hogy először beálltam és utánna szóltatok,hogy sorry.

Ott gurultam el melletted Márk. Nem tudtál volna szólni,hogy mivan?

Ez a dolog tényleg meghatározta a hangulatomat.

Akit megbántottam volna attol elnézést kérek.

Johhny!

hetekkel ezelőtt szoltál,hogy akarsz velem beszélni az évnyitón a fórummal kapcsolatban.

Odamentem rákérdeztem a dologra és csak annyit mondtál,hogy "erről akartam beszélni"

Mivel a beszéd alatt leghátul ültem nemigazán hallottam semmit.

Ezt mondtam is neked de nem mondtad el ,hogy mit is akarsz.

Na ennél többet asszem nem is beszéltünk.

Szerintem ez az egész este úgy beszéltél velünk dolog egy kicsit erős.

Én is megadom azt a tiszteletet amit kapok másoktól.

Az,hogy nem merted elmondani a szemembe a dolgot vagy nem akartad ez a te bajod.

Én ott voltam rákérdeztem és meghallgattalak volna.

De nem mondtad el.

Gepard!

Töröltem az évnyitósból a hsz-eket ahogy kérted.

Johhny MSN-en azért nem válaszoltam mert ebédeltem az étkezőben.

Link to comment
Megosztás:

Johnny-Speed!

Nemtudom mit dszóltatok volna ahhoiz,hogy leautóztok 200 kilométert havasesőben megérkeztek valahová és amikor beparkoltok akkor szólnak,hogy az nem a te helyed.

Szarul esett igen. Nem is az,hogy odébb kellett állnom hanem főleg az,hogy először beálltam és utánna szóltatok,hogy sorry.

Ott gurultam el melletted Márk. Nem tudtál volna szólni,hogy mivan?

Ez a dolog tényleg meghatározta a hangulatomat.

Akit megbántottam volna attol elnézést kérek.

Johhny!

hetekkel ezelőtt szoltál,hogy akarsz velem beszélni az évnyitón a fórummal kapcsolatban.

Odamentem rákérdeztem a dologra és csak annyit mondtál,hogy "erről akartam beszélni"

Mivel a beszéd alatt leghátul ültem nemigazán hallottam semmit.

Ezt mondtam is neked de nem mondtad el ,hogy mit is akarsz.

Na ennél többet asszem nem is beszéltünk.

Szerintem ez az egész este úgy beszéltél velünk dolog egy kicsit erős.

Én is megadom azt a tiszteletet amit kapok másoktól.

Az,hogy nem merted elmondani a szemembe a dolgot vagy nem akartad ez a te bajod.

Én ott voltam rákérdeztem és meghallgattalak volna.

De nem mondtad el.

Egyrészt nem voltam ott amikor megérkeztél és ezért szóltam később!

Másrészt amikor kint hozzádszóltam úgy látszott nem a megfelelő pillanat arra,hogy megbeszéljük mi is bassza a csőröm!Én úgy emléxem,én szóltam neked,hogy a dolog tárgytalan,de azt hiszem ezt a többiek is tudják tanúsítani,ha nekem valami bassza a csőröm nem félek megmondani!

Nem tudom milyen probléma van a háttérben,ami miatt ilyen "mogorva" voltál,nincs is hozzá közöm,de pontosan a moderátori teendők miatt akartam veled beszélni,amit Dark tökéletesen elmondott!

Ha gondolod felmegyek egy lurdy talira és leülehtünk ezt megbeszélni,tegnap nem éreztem,hogy megfelelő lenne a hangulatod arra,hogy esetleg még az ilyen-olyan hülyeségeimet is meghallgasd!

Minden talin általában próbálnak az egy szekcióból érkezők egymás mellé állni,de tanultunk az esetből,többett nem erölködöm ezen!Felesleges amiatt vitázni,nem a homokózóban ülünk! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Javaslom az évnyitón felvetett moderátori kinevezéssel kapcsolatos témát beszéljük meg, illetve szavazzuk meg a jelölte(ke)t pénteken a szokásos pizzázás alkalmával.

Aki nem tud eljönni írjon privát üzenetet 2 jelölttel, (kinyomtatom és beledobjuk a kalapba) esetleg egy rövid indoklással (utóbbi nem kötelező).

Mindenki jól gondolja át, hogy kit akar javasolni, és miért. Addig nézegessétek ki, mit, és hogyan ír(t), hogyan reagálj(t)a mások kérdéseit, vagy hozzászólását, és olyat javasoljon akinek elfogadja a munkával járó felhatalmazását.

Más: Magasról le...om, hogy kinek kivel van problémája, de ezeket ne nyilvánosan rendezzétek a fórumon, van PÜ-re lehetőség, tessék ott megtárgyalni.

Elég szépen néz ki az évnyitó előkészületeivel foglalkozó topic is. :rolleyes:

Ha valaki regisztrál, és beleolvas a fórumba ne azt lássa már, hogy a hülye kecskemétiek mindig marakodnak.

Ha jól emlékszem ezt már kértem máskor személyesen is.

Amennyiben ezt nem veszi komolyabban a társaság, lépéseket fogok tenni esetleges szankciók bevezetése irányában.

Nem kell jönni a DE AZÉRT MERT szöveggel sem, mert az meg gyerekes. Válaszokat is csak a moderátori jelöléssel kapcsolatban kérek itt a fórumon.

Link to comment
Megosztás:

Válaszokat is csak a moderátori jelöléssel kapcsolatban kérek itt a fórumon.

Megszavaztunk.Azért mert te mindenkinál kevesebbet offolsz, és kellően tárgyilagos vagy.

Sokan rám gondoltatok, de én mág nem érzem magam kellően "felnőttnek" eme feladat ellátáshoz.

De ha szükséges, persze elég gyorsan fel tudok nőni a feladathoz.

Szóval én nyilatkoztam.Nyilvánosan.

Link to comment
Megosztás:

Megszavaztunk.Azért mert te mindenkinál kevesebbet offolsz, és kellően tárgyilagos vagy.

Sokan rám gondoltatok, de én mág nem érzem magam kellően "felnőttnek" eme feladat ellátáshoz.

De ha szükséges, persze elég gyorsan fel tudok nőni a feladathoz.

Szóval én nyilatkoztam.Nyilvánosan.

Én úgy gondoltam, hogy a szavazást úgy kellene megejteni, hogy egy papírra mindenki leírja a javaslatát és szépen strigulázunk.

Ezért is kértem, hogy aki nem tud jönni az irjon PÜ-t.

Nem lenne jó ha sugalmak alapján lenne döntés, tessék olvasgatni a hozzászólásokat, meg gondolkodni és azután dönteni.

Link to comment
Megosztás:

tessék olvasgatni a hozzászólásokat, meg gondolkodni és azután dönteni.

Én már döntöttem.Izé, nyilatkoztam.

Amúgy a mai neonozás elmaradt, mert hangszórókábelt csakcsak tudtam volna venni, de zsigercsövet nem.Szal amatőr voltam. :rolleyes:

De mondjuk a Corsa vs. Kadett kormány felcserrel még lehet, hogy megküzdök ma!

Link to comment
Megosztás:

Gepárd... szerintem kár itt titkos szavazást tartani... strigulázni, kalapozni, stb. :blink:

Egyszerűen, leülünk és megbeszéljük! Nagy fiúk vagyunk már! ;)

Nem? Szerintem sokkal egyszerűbb! Ne bonyolítsuk túl!

Különben meg úgyis Te, meg Wolfi lesz a 2 kecskeméti moderátor! :rolleyes: Szóval kár is sokat bonyolítani! :D

---- = M Á S = ----

A tegnap este történt (amiről beszéltünk is) busz baleset...

busz.jpg

Elég durva!

Az Index cikke

Link to comment
Megosztás:

De csak azok tűntek el?Tehát CSAK amiket a pályára tettünk ki?

Hm. Szóval segítettek az eltakarításban? ;)

A pályafenntartók naponta többször végigmennek a pályán... szóval jó esélyel ők szedték le.

Kérdés, hogy fent volt-e még egyáltalán, amikor jött a "192km/h-s osztag"? ;)

Amikor elkezdtem fórumozni, akkor 8-8.5öt fogyasztott az Astra, most 13at eszik. ;)

Ahogy nött a hozzászólásaim száma úgy nött a fogyi is. :rolleyes:

vazze Tom... van igazság abban, amit mondtál! :blink:

Már 10,5 a jelenlegi tanknál az átlagfogyim!!! ;) :D

;)

Bár kíváncsi lennék a Tiédre is a tegnapi leszabályzós menet után! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.